0

1

@l0Messini Zatoki ma każdy ;) trzeba było grubiej się ubrać jak Ci zimno było ;)

0

@Koors do upałów nigdy nie przywykne.

2

@Lincolm U mnie w nocy miały miała być burza, grad, silny wiatr. Smsy nawet ludziom przychodziły, że jak nie muszą to z domu mają nie wychodzić, przez całą noc ani kropla deszczu nie spadła... :D

0

@Danny Gaucho Suchar dnia chyba :P

0

@l0Messini w tym, że tam mają za dużo ludzi ;)

4

@AboveYou tia, zwłaszcza na hali produkcyjnej ;)

0

@JokeRTS przez całą ostatnią zimę nawet kurtki z szafy nie wyciągnąłem ;)

0

@kkbarca U mnie straszyli ulewami, burzami, gradem, silnym wiatrem, więc przed spaniem zamknąłem okna... Po 2:00 stwierdziłem, że nie da się wytrzymać, więc je otworzyłem, przynajmniej teraz jest przyjemnie :P

20

@FCBMati10 Lepiej się trochę grubiej ubrać i żyć komfortowo niż latać w samych gaciach i umierać.

0

@TR3YWAY Odpoczywam po robocie. Co za skwar na tej hali.

1

@SelloutCrowd zrobione.

0

@Solimalhio "La Rambla"

0

@Leooo Matka była pijana, bo se wypiła.

0

@SeeleyBooth E to już tak prawie jak Suwałki :P

0

@SeeleyBooth faktycznie na Suwałkach mieszkasz? :P

0

@SeeleyBooth U mnie to nawet tyle śniegu przez całą zimę nie było :P

0

@SeeleyBooth Takich zim już w Polsce nie ma, no chyba, że tak jak wspomniał @SkN na Suwałkach :P

0

@SeeleyBooth ło panie, gdzie to?

1

@Cendra A ja jedną z niewielu, które nie narzekają na zimę :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@shinthps Za dzieciaka to ja też w piłkę w taką pogodę grałem cały dzień, no ale czasy dzieciństwa minęły :P

0

@macio_944 Ja się właśnie rozglądam za klimatyzacją, żeby chociaż w pokoju mieć w miarę komfortowe warunki :) A w tym tygodniu mam drugą zmianę i dodatkowo pracuje przy suszeniu drewna -.-

0

@xofcbxo Tam jedna pani tylko wtedy pracowała, a zamówień miała od uja i ciut ciut, nie dosyć, że na telefon to jeszcze na miejscu ludzie siedzieli :P Innym razem poszliśmy z kolegą kupić tam po piwku (sklepu były zamknięta), płacimy za to piwo, a ta się pyta czy jakieś zamówienie będziemy robić, my na to, że nie, a ona z ulgą: "całe szczęście" :D

1

@erykkanciano1233 Kiedyś zamówiłem sobie kebaba, taki głodny byłem, przyjechał pan z żarciem, zapłaciłem, życzył smacznego, otwieram pudełko, a tu się okazuje, że przywiózł kebaba bez mięsa -.-

0

@arecki.fcbbo przyszła brudna i otwór na głowę jest tak mały, że ciężko ją założyć ;) sam rozmiar jest dobry, ale właśnie ten otwór ;)

0

@nieprzysiadalnosc ale mi się rozchodzi o to, że to już 2077 część i czy ktoś grał, w którąś z poprzednich 2076 części :P

3

@Gibbon_FCB Mi właśnie sam początek się nie podobał, potem to już sama przyjemność była :P

1

@Aerox U mnie to nawet nogawek od spodni nie można podwinąć nie mówiąc już o tym, że trzeba mieć szelki zapięte i ubranie musi ciasno do ciała przylegać -.-
A zimą po mrozie na krótki rękaw robiłem, bo hale remontowali i w jakimś magazynie kazali pracować bez ogrzewania, w sumie to dali jakieś farelki, ale nie korzystałem z nich, bo mi za gorąco było jak to wiało :P
Wszyscy, (za wyjątkiem mnie) którzy tam pracowali chcieli lata. Chcieli- mają :P

8

@Damia96 Ja niestety też, aż strach się bać z domu wychodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?