1

@koksik2700 obudził się w tobie poeta.

0

@sergio5 ja praktycznie cały dzień dziś w robocie, tą za którą płacą mam na 7, potem już u siebie na posesji, jak żyć? Hehe

3

@dontripe trzeba dodać, że mimo bardzo wczesnej godziny jest bardzo gorąco i spać się nie da :p

0

@kordyl1010 ty to krokodyl jesteś, wytrzymasz drugie tyle :P

3

@BigShaq Rok temu było tak w maju, jest postęp :P

0

@TheNekro94 Jak zejdę na dół to przynajmniej jest przyjemnie :P

16

Niby 22:00 godzina, a człowiek czuje się jak w piekarniku -.-

0

@cinek090 Cyfrowy Polsat go, ale mam zamiar zmienić to ustrojstwo :P

0

@Adamski69 Przynajmniej ładnie pachnie, nie tak jak na powierzchni :P

1

@Katalończyk 99 W Hiszpanii jest inna wilgotność powietrza, podobno tych upałów tak się nie odczuwa jak w Polsce :P

0

@Striker Ja już umieram, a gdzie tu dalej? :P

6

@Commando Zaraz Cię zjadą, ja już zimy nie mogę się doczekać :P

4

@sergio5 Niestety, teraz byle do listopada :)

12

@Kubox Prześledź historię Liverpoolu, a przekonasz się, że mieli wiele finałów.

1

@Kapitan hawk Benzema to był :P

0

@SeeleyBooth Udostępniając jej zdjęcia :P

4

@busquets5 W ciemności wcale go nie widać :P

0

@clyde a na samo zakończenie gry ma to jakieś znaczenie dla której ze stron walczę? :P

0

@Brashearr coś w ten deseń też napisałem :P

0

@kulka Też tak myślałem, ale z drugiej strony dlaczego dają możliwość walki dla Aten, skoro główny bohater pochodzi ze Sparty? :D

2

@Kurkmen To samo napisałem :P

1

@Kurkmen Pasażerom mogło to się nawet podobać albo nawet mogli go nakłaniać do szybszej jazdy. Nie zmienia to faktu, że kierowca decyduje, ale pod wpływem presji różne głupoty się popełnia. Nigdy się nie dowiemy co tak naprawdę go skłoniło do tak brawurowej jazdy, popisy, wspomniany nacisk czy może byli gdzieś spóźnieni.

0

Pytanie do osób które przeszły Assassin's Creed Odyssey, którą stronę konfliktu wybraliście, Spartę czy Ateny? :P

0

@hoeniker wrócili na swoje miejsce chwilowo oddane przez Barcę ;)

1

@QUNJ waluta nawet nie została podana ;)

0

@Chwytliwy Urodziny pewnie masz w czerwcu :P

0

@TheNekro94 nie tylko dla mnie, jest kilka osób na tym portalu, które wolą komfortowe warunki, ale zagadza się, jesteśmy w mniejszości ;P 

0

@Pitinho mi się dogodzi. Najbliższy termin to listopad ;)

0

@TheNekro94 idealnie było miesiąc temu ;)

2

@marcin000019 nieprawda. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?