4

Wielu ludzi jara się Cyberpunkiem 2077, a ciekawe ile osób grało w jakąkolwiek z poprzednich części :P

3

@SeeleyBooth A teraz nie ma takich upałów jakie będą za następnych rządzących... :P

1

@Chwytliwy Działa, ale nie można dać kilku osobom tych samych punktów :P

1

@MrShakira Zrobione :P

0

@arecki.fcb ja nawet niestety wygrałem w pewnym konkursie :P

0

Pytanie skierowane do graczy Rocket League, o co chodzi w trybie "polowanie na duchy?"
A dobra, już wiem :P

0

@TheNekro94 ledwo zipie, jakby ktoś poratował zimnym piwkiem to pewnie lepiej bym się poczuł ;)

0

@Kondzix Ja tylko napisałem, że jeśli nie ma telewizora 4k to po co ma dopłacać do wersji pro skoro i tak nie wykorzysta jej potencjału.

1

@NemeZis93 nie wiem jak teraz, ja kupiłem w ostatnie Boże Narodzenie za około 1800 złotych :P
Edit, w mediaexpert ceny się nie zmieniły.

0

@Kondzix Bzdury to ty piszesz, po co dopłacać do pro skoro nie posiada się telewizora 4k? Więcej jak full hd i tak nie wyświetli.

1

@baczmus Na youtube :P Najnowszy odcinek jest w kosmosie :P

1

@NemeZis93 Jeśli nie masz telewizora 4k to nawet nie myśl o kupnie tej konsoli :P

2

Grubas Walaszek rozpoczął nową serię :P

0

@cules100pro Ale sprzęt od Sony będzie miał lepsze gry :)

0

@Barceolna123 Ja widzę inny problem, Neymar wróci do Barcy, a Mbappe nigdy tam nie trafi :P

2

@damianex10 stoi, bo jakby siedziała to dupką by dotykała jego ramienia a nie pazurkami :P

1

@zadafcb soczysty kopniak :P piłką kilka razy też tak się dostało, lepsze to niż w jajca :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@krzychu1526 i bardzo dobrze, po Dzikim Gonie to najbardziej wyczekiwany przeze mnie tytuł ;)

5

@A_Gomesinho_21 W żaden sposób nie odniosłem się do tego czy będzie wybór uczęszczania czy nie na te zajęcia tylko o moich poglądach :P Ja swoim dzieciom zabroniłbym na to chodzić :P ale sam teraz bym poszedł się pośmiać :P

5

@A_Gomesinho_21 Z moimi poglądami to nauczyciel kazałby mi przestać uczęszczać na te zajęcia :P Albo rodzice byliby wzywani, albo policja i psycholog :P

0

@AboveYou Mam tak samo jak Ty

0

0

@JokeRTS Jeśli 28 stopni to nie upał, to ja nie mam pytań.

2

@jordus100 ja na temat nie będę się lepiej wypowiadał ;)

0

@messix7 Pytanie jest o Ligę narodów. @FastOne nie odpowiem na nie, bo nie wiem :P

1

@Mario96w Barca musi kupić kogoś z Sevilli, wtedy jest szansa nawet na tryplet :P

1

@jacob345 to w pracy można się nudzić? ;)
Edit, sam teraz nie wiem co robic hehehe

0

@sergio5 od poniedziałków to tylko chyba bardziej upałów nie lubię ;P

0

@sergio5 już jest niestety poniedziałek :P.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?