tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wielu ludzi jara się Cyberpunkiem 2077, a ciekawe ile osób grało w jakąkolwiek z poprzednich części :P
3
@SeeleyBooth A teraz nie ma takich upałów jakie będą za następnych rządzących... :P
1
@Chwytliwy Działa, ale nie można dać kilku osobom tych samych punktów :P
1
@MrShakira Zrobione :P
0
@arecki.fcb ja nawet niestety wygrałem w pewnym konkursie :P
0
Pytanie skierowane do graczy Rocket League, o co chodzi w trybie "polowanie na duchy?"
A dobra, już wiem :P
0
@TheNekro94 ledwo zipie, jakby ktoś poratował zimnym piwkiem to pewnie lepiej bym się poczuł ;)
0
@Kondzix Ja tylko napisałem, że jeśli nie ma telewizora 4k to po co ma dopłacać do wersji pro skoro i tak nie wykorzysta jej potencjału.
1
@NemeZis93 nie wiem jak teraz, ja kupiłem w ostatnie Boże Narodzenie za około 1800 złotych :P
Edit, w mediaexpert ceny się nie zmieniły.
0
@Kondzix Bzdury to ty piszesz, po co dopłacać do pro skoro nie posiada się telewizora 4k? Więcej jak full hd i tak nie wyświetli.
1
@baczmus Na youtube :P Najnowszy odcinek jest w kosmosie :P
1
@NemeZis93 Jeśli nie masz telewizora 4k to nawet nie myśl o kupnie tej konsoli :P
2
Grubas Walaszek rozpoczął nową serię :P
0
@cules100pro Ale sprzęt od Sony będzie miał lepsze gry :)
0
@Barceolna123 Ja widzę inny problem, Neymar wróci do Barcy, a Mbappe nigdy tam nie trafi :P
2
@damianex10 stoi, bo jakby siedziała to dupką by dotykała jego ramienia a nie pazurkami :P
1
@zadafcb soczysty kopniak :P piłką kilka razy też tak się dostało, lepsze to niż w jajca :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@krzychu1526 i bardzo dobrze, po Dzikim Gonie to najbardziej wyczekiwany przeze mnie tytuł ;)
5
@A_Gomesinho_21 W żaden sposób nie odniosłem się do tego czy będzie wybór uczęszczania czy nie na te zajęcia tylko o moich poglądach :P Ja swoim dzieciom zabroniłbym na to chodzić :P ale sam teraz bym poszedł się pośmiać :P
5
@A_Gomesinho_21 Z moimi poglądami to nauczyciel kazałby mi przestać uczęszczać na te zajęcia :P Albo rodzice byliby wzywani, albo policja i psycholog :P
0
@AboveYou Mam tak samo jak Ty
0
@kamilos1214 łyn
0
@JokeRTS Jeśli 28 stopni to nie upał, to ja nie mam pytań.
2
@jordus100 ja na temat nie będę się lepiej wypowiadał ;)
0
@messix7 Pytanie jest o Ligę narodów. @FastOne nie odpowiem na nie, bo nie wiem :P
1
@Mario96w Barca musi kupić kogoś z Sevilli, wtedy jest szansa nawet na tryplet :P
1
@jacob345 to w pracy można się nudzić? ;)
Edit, sam teraz nie wiem co robic hehehe
0
@sergio5 od poniedziałków to tylko chyba bardziej upałów nie lubię ;P
0
@sergio5 już jest niestety poniedziałek :P.