0

Mój ociec twierdzi, że wcale go nie ciągnie, nawet jak ktoś przy nim pali :P Nawet jak goście przyjadą to pozwala w domu im palić :)

2

Ojciec palił ciemne mocne, czasami dwie paczki na dzień to było za mało, rzucił z dnia na dzień i powiedział, że nie spodziewał się, że tak łatwo jest rzucić palenie, palił około 20 lat, a nie pali już około 15 :P

0

Ale nie było sprecyzowane ile dni to ma być. Może być pięć a może być i trzysta sześćdziesiąt pięć ;)

0

Nigdzie nie było napisane ilu dni ;)

20

Jako kibic Lecha mam nadzieję, że Piast będzie mistrzem :P

0

Morskie Opowieści metal cover

0

26 lat to za dużo, teraz tylko wegetuje :P

0

Lato ponoć ma być niestety jeszcze bardziej upalne niż rok temu...

0

26 lat mam, jak to śpiewał Freddie "ja nie chcę umierać, czasami chciałbym nigdy się nie narodzić" czy jakoś tak to leciało ;)

1

Ja ten wiek, który chciałem dożyć już dawno osiągnąłem.

3

WinRar premium to byłoby coś :P

2

Mimo, że jestem za Lechem, mam nadzieję, że Kolejorz przegra ten mecz :P

0

Tak.

3

Lepiej tak niż upał.

0

Tygrys :D

0

Taki duży kot czy tak mały telewizor masz? :P

2

Lech nawet podkładać się nie musi :P

1

Grosjean chciał wyprzedzić kolegę z zespołu, a zaraz wyleci z pierwszej dziesiątki :P

0

Do Barcy go :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten, który powiedział, że nie będzie już trenerem pierwszej drużyny...

2

Paulo Coelho

1

W sumie tak :P

1

Kubica wejdzie do Q3 :P

1

To jest ta słynna już sieć 5G?

1

Ło panie, jak ja bym chciał żeby Lech Poznań tak się skompromitował w PÓŁFINALE Ligi Mistrzów ;)

0

To daj, może akurat wystarczy :P

0

Kto? :P

0

No, to "ogułem" razi w oczy ;)

2

Chciałeś wpaść na kawę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?