tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mój ociec twierdzi, że wcale go nie ciągnie, nawet jak ktoś przy nim pali :P Nawet jak goście przyjadą to pozwala w domu im palić :)
2
Ojciec palił ciemne mocne, czasami dwie paczki na dzień to było za mało, rzucił z dnia na dzień i powiedział, że nie spodziewał się, że tak łatwo jest rzucić palenie, palił około 20 lat, a nie pali już około 15 :P
0
Ale nie było sprecyzowane ile dni to ma być. Może być pięć a może być i trzysta sześćdziesiąt pięć ;)
0
Nigdzie nie było napisane ilu dni ;)
20
Jako kibic Lecha mam nadzieję, że Piast będzie mistrzem :P
0
Morskie Opowieści metal cover
0
26 lat to za dużo, teraz tylko wegetuje :P
0
Lato ponoć ma być niestety jeszcze bardziej upalne niż rok temu...
0
26 lat mam, jak to śpiewał Freddie "ja nie chcę umierać, czasami chciałbym nigdy się nie narodzić" czy jakoś tak to leciało ;)
1
Ja ten wiek, który chciałem dożyć już dawno osiągnąłem.
3
WinRar premium to byłoby coś :P
2
Mimo, że jestem za Lechem, mam nadzieję, że Kolejorz przegra ten mecz :P
0
Tak.
3
Lepiej tak niż upał.
0
Tygrys :D
0
Taki duży kot czy tak mały telewizor masz? :P
2
Lech nawet podkładać się nie musi :P
1
Grosjean chciał wyprzedzić kolegę z zespołu, a zaraz wyleci z pierwszej dziesiątki :P
0
Do Barcy go :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten, który powiedział, że nie będzie już trenerem pierwszej drużyny...
2
Paulo Coelho
1
W sumie tak :P
1
Kubica wejdzie do Q3 :P
1
To jest ta słynna już sieć 5G?
1
Ło panie, jak ja bym chciał żeby Lech Poznań tak się skompromitował w PÓŁFINALE Ligi Mistrzów ;)
0
To daj, może akurat wystarczy :P
0
Kto? :P
0
No, to "ogułem" razi w oczy ;)
2
Chciałeś wpaść na kawę?