1

Papierowy dom czy jakoś tak ;)

1

Jakby to weszło, ło panie

0

Blaugrana293 Użytkownik zablokował prywatne wiadomości od Ciebie.

Amen do widzenia :)

2

A Piękny? A nie, jego już nie ma... to chociaż łysy... :P

1

Ze swojej strony napiszę, że nie warto do Afryki latać...

0

Jedź z nim równo, ale kulturalnie, tak jak ja :P Po wszystkim będę mógł całą rozmowę wrzucić :D

0

Chyba ładnie mu pojechałem :D

1

Ja się głowie jak go "zgasić" :D

0

Albo szwagra :P

0

Może jeszcze się nie urodziła :P

1

Mam nadzieje, że właśnie ją poznaję :P

0

Jak tam pogoda? Tylko szczerze :P

22

0

A nie lepiej wstać tak żeby się wyspać albo jak do roboty, a obejrzeć jak będzie trochę wolnego?

0

Żeby tylko po erze Messiego znowu się to nie odwróciło :P

1

Politycy twierdzą, że jak najkrócej :P

0

Skąd homokomanda mają wyjść? Przypominam, że mam żonę i dziecko :P

0

Banana sobie weź zamiast popcornu ;)

0

Jakie szanse na wygraną ma Robert? Pamiętajmy, że niemożliwe nie istnieje :P

1

Biedaki, jak oni za takie pieniądze mogą przetrwać od 1 do 1? ;(

1

Za dużo czasu to zajmuje :P Rudi Schuberth ma dobrze :P

0

Z chęcią bym się zamienił. Ja chciałbym być całkiem łysy :P Sądząc po moim zdjęciu, dużo z owłosienia nie zostało :P

40

I Ty z takim zdjęciem się o to pytasz? :P

2

W Seria A wygrali Suarez i Cr7? Kiedy? :P

0

Wtedy wygrywa trzeci :P (bez spiny poproszę)

12

Szkoda, że Ney poprowadził swoją karierę tak a nie inaczej...

2

Somos los capmeones

1

*Z bezludnych wysp :P

0

We are the champions

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?