tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Papierowy dom czy jakoś tak ;)
1
Jakby to weszło, ło panie
0
Blaugrana293 Użytkownik zablokował prywatne wiadomości od Ciebie.
Amen do widzenia :)
2
A Piękny? A nie, jego już nie ma... to chociaż łysy... :P
1
Ze swojej strony napiszę, że nie warto do Afryki latać...
0
Jedź z nim równo, ale kulturalnie, tak jak ja :P Po wszystkim będę mógł całą rozmowę wrzucić :D
0
Chyba ładnie mu pojechałem :D
1
Ja się głowie jak go "zgasić" :D
0
Albo szwagra :P
0
Może jeszcze się nie urodziła :P
1
Mam nadzieje, że właśnie ją poznaję :P
0
Jak tam pogoda? Tylko szczerze :P
22
Pan Tadeusz
https://kwejk.pl/obrazek/3377051/czytalbym.html
0
A nie lepiej wstać tak żeby się wyspać albo jak do roboty, a obejrzeć jak będzie trochę wolnego?
0
Żeby tylko po erze Messiego znowu się to nie odwróciło :P
1
Politycy twierdzą, że jak najkrócej :P
0
Skąd homokomanda mają wyjść? Przypominam, że mam żonę i dziecko :P
0
Banana sobie weź zamiast popcornu ;)
0
Jakie szanse na wygraną ma Robert? Pamiętajmy, że niemożliwe nie istnieje :P
1
Biedaki, jak oni za takie pieniądze mogą przetrwać od 1 do 1? ;(
1
Za dużo czasu to zajmuje :P Rudi Schuberth ma dobrze :P
0
Z chęcią bym się zamienił. Ja chciałbym być całkiem łysy :P Sądząc po moim zdjęciu, dużo z owłosienia nie zostało :P
40
I Ty z takim zdjęciem się o to pytasz? :P
2
W Seria A wygrali Suarez i Cr7? Kiedy? :P
0
Wtedy wygrywa trzeci :P (bez spiny poproszę)
12
Szkoda, że Ney poprowadził swoją karierę tak a nie inaczej...
2
Somos los capmeones
1
*Z bezludnych wysp :P
0
We are the champions
0