0

Wczoraj chyba siedmiu skoczków zdyskwalifikowano, a dziś ledwo co włączyłem konkurs i już dwóch wyleciało :D

0

Odpowiedź jest prosta, "walczył" o kartkę dla rywala :P

0

Jutro pewnie będą, weekend teraz jest :P

0

Mnie ten film wcale nie zaciekawił :P

2

Ja nie mam w ogóle reklam na tej stronie, może to dlatego, że korzystam z wersji dla komputerów...

27

Alkohol zabija komórki nerwowe, przeżywają tylko spokojne :)

0

Sezon 2017/18 w wykonaniu Kamila Stocha.

2

Ale się dałem nabrać, bo pewna osoba jest zalogowana na fb na moim kompie, a wyskoczyła informacja o opuszczeniu fejsa, ale wtopa :D
Edit. Znaczy myślałem, że to link do usunięcia tego badziewia :D

8

Zupa chmielowa :P

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mogłeś polatać na paralotni :P

0

Pan Wiesio lubi to :P

1

To jest fejk, u mnie w powiecie jest więcej klubów niż na tej mapie :P

0

Gdyby mi lub jakieś mojej znajomej lub znajomemu się to stało to oddałbym śmieciowi. Pewnie grywalałeś bądź grywasz w piłkę. Jak się dostanie piłką w twarz to jest to nieprzyjemne, a gdzie tu takim ciężarem, a dodajmy do tego, że puszki nie są miękkie...

0

Chyba nie wiesz co znaczy pojęcie "czarny humor."

0

Dostać z taką siłą w twarz, a jakaś tam sytuacja z jakiegoś tam meczu. Toż to niebo a ziemia. Wyobraź sobie, że twoja dziewczyna, żona albo córka dostaje takiego strzała i porównaj sobie to do sytuacji boiskowej, co by cię bardziej bolało? Krzywda najbliższej ci osoby czy jakiś wkurzony gościu biegający za piłką za grube miliony?

1

Postaw się na jej miejscu, byłoby ci przyjemnie dostać z taką siłą w mordę?

0

Mnie od samego patrzenia boli, po filmiku można stwierdzić, że padła nieprzytomna, ciekawe czy przeżyła, a jeśli tak to czy jest w pełni sprawna...

3

A powinieneś...

1

Najlepsza byłaby kara "ząb za ząb" czy tam "oko za oko". Zgwałciłeś, niech tobie zrobią to samo, ukradłeś, ucięcie ręki. Jeśli chodzi o zabójstwo to wyrok śmierci nie, ale dożywocie jak najbardziej.

0

Mi też spać się chcę a wstałem 20 minut temu :)

2

Z całą pewnością pójdę dziś spać :P

0

Dopóki dopóty licencja się im nie skończy, potem kupi ją Cyfrowy Polsat, potem znowu NC+ i tak w kółko Macieju :P

0

Kolejna przeróbka Luxiora, kto go nie zna a filmik się spodoba to polecam obejrzeć inne jego filmiki, Roberta Lewandowskiego też przerobił :P

0

Z jakiego powodu mają być te sankcje i w ogóle jakie, bo się nie orientuję, a tylko domyślam :P

0

Nazwałbym, ale dostałbym bana za rasizm, nietolerancję i Tracz wie co jeszcze :P

0

Co do Twojego komentarza, fajny avatar :P

0

Przeczytaj pytanie jeszcze raz: "Jaki jest wasz ulubiony piłkarz nie mający nic wspólnego z Barcą?"

0

Mam nadzieję, że ktoś inny zdobędzie to "wyróżnienie" nawet może być ktoś taki, którego nicku nie znam :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?