10

Może dokładkę?

0

Bez czytania dowcipu dałem Ci zielonego :P

7

Ja zdecydowanie wolę nocki niż pierwszą zmianę.

0

Iść do domu i płakać :P
Edit, przerabiałem to :P

0

Budki z kebabem i bary z browarem :P

2

0

God of War, Wiedźmin 3: Dziki (z)gon :P

0

Państwo również :P

0

A ja byłem pewny, że Stegny są w Velen. :P

0

Oni płacą podatki, jak każdy inny człowiek, a że ktoś próbował na tym skorzystać to rozmowa na inny temat. Chyba, że twierdzisz, że są nieśmiertelni?

8

Śmierć i podatki.

0

No właśnie, słońce świeci, po co się męczyć na dworze :P

0

Prawdopodobnie się odezwę :P

0

Pewnie będą później.

0

Co do tych voucherów to sprzedaż jest już zakończona, a nie mogę, ani usunąć, ani edytować, ani odpowiedzieć na mojego ostatniego posta.

0

Jako, że nie mogę płacić kartą przez internet i mam problem z aktywacją usługi premium sms w Plusie, i nie można płacić tradycyjnym przelewem za Showmax'a, mam pytanie. Czy te Vouchery są legalne? I w razie czego nie będzie bana?
https://allegro.pl/showmax-voucher-30-60-90-180-360-dni-premium-24-7-i7527684791.html

0

Ja tylko kebab zestaw kupuję, bo w bułce nie lubię :P

0

I bardzo dobrze, wystarczy już tych upałów.

0

Tyle, że kasę mają też od sieci Plus, bo to w zasadzie ta sama spółka.

0

Też nie lubię meczów o tej porze, ale w soboty to jeszcze ujdzie, bo sobotnie wieczory mam zazwyczaj wolne, a w niedzielę zdarzają się nocki lub w poniedziałek trzeba wcześnie wstać, bo na rano do roboty jest.

0

Kupony nie wchodzą, bo nie wszyscy obstawiają :)

0

Głód, Horror, Drożyzna

2

The Walking Dead i Fear The Walking Dead.

1

Jeszcze trochę i nowy rok! :)

1

Kung Fury.

3

A ja lubię z rodzynkami i bez :P

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Mnie łeb od dwóch lat non stop boli w okolicach prawej skroni :P

1

Nie lepiej w morzu?

1

Ja tam może się nie znam, ale dobra impreza trwa trzy dni :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?