tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Może dokładkę?
0
Bez czytania dowcipu dałem Ci zielonego :P
7
Ja zdecydowanie wolę nocki niż pierwszą zmianę.
0
Iść do domu i płakać :P
Edit, przerabiałem to :P
0
Budki z kebabem i bary z browarem :P
2
Jak się szybko upić :D
https://jbzdy.pl/obr/802845/picie-ekspresowe
0
God of War, Wiedźmin 3: Dziki (z)gon :P
0
Państwo również :P
0
A ja byłem pewny, że Stegny są w Velen. :P
0
Oni płacą podatki, jak każdy inny człowiek, a że ktoś próbował na tym skorzystać to rozmowa na inny temat. Chyba, że twierdzisz, że są nieśmiertelni?
8
Śmierć i podatki.
0
No właśnie, słońce świeci, po co się męczyć na dworze :P
0
Prawdopodobnie się odezwę :P
0
Pewnie będą później.
0
Co do tych voucherów to sprzedaż jest już zakończona, a nie mogę, ani usunąć, ani edytować, ani odpowiedzieć na mojego ostatniego posta.
0
Jako, że nie mogę płacić kartą przez internet i mam problem z aktywacją usługi premium sms w Plusie, i nie można płacić tradycyjnym przelewem za Showmax'a, mam pytanie. Czy te Vouchery są legalne? I w razie czego nie będzie bana?
https://allegro.pl/showmax-voucher-30-60-90-180-360-dni-premium-24-7-i7527684791.html
0
Ja tylko kebab zestaw kupuję, bo w bułce nie lubię :P
0
I bardzo dobrze, wystarczy już tych upałów.
0
Tyle, że kasę mają też od sieci Plus, bo to w zasadzie ta sama spółka.
0
Też nie lubię meczów o tej porze, ale w soboty to jeszcze ujdzie, bo sobotnie wieczory mam zazwyczaj wolne, a w niedzielę zdarzają się nocki lub w poniedziałek trzeba wcześnie wstać, bo na rano do roboty jest.
0
Kupony nie wchodzą, bo nie wszyscy obstawiają :)
0
Głód, Horror, Drożyzna
2
The Walking Dead i Fear The Walking Dead.
1
Jeszcze trochę i nowy rok! :)
1
Kung Fury.
3
A ja lubię z rodzynkami i bez :P
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Mnie łeb od dwóch lat non stop boli w okolicach prawej skroni :P
1
Nie lepiej w morzu?
1
Ja tam może się nie znam, ale dobra impreza trwa trzy dni :)