0

Gothic 4 już był, teraz co najwyżej mogą trwać prace nad piątką.

1

"Życie ludzie jest najświętszą wartością", ale z drugiej strony czy nie porwano kogoś dla wspomnianego handlu organami? Ciężki temat do rozważania.

9

Dobrze, że masz świadomość tego, że się możesz mylić :P

4

Teraz powinni zrobić jakąś misję, w której trzeba będzie zabić jakąś grupkę gender :D

1

Byle nie Rosja i Francja.

1

Yyyyyyy... nie.

2

A imię i nazwisko to nie słowa? :D

0

Taka sytuacja :D

12

Niech Pan czuwa nad jej duszą.

4

Bo oni zawieść nie mogli :D

0

Wygrał ktoś z Was w koszulkę reprezentacji w ostatnim konkursie na meczykach?

1

Sprzęt to raczej sam wypróbuj, mi kiedyś chodził płynnie na najwyższych ustawieniach, nawet z modami na grafikę, a teraz na najniższych bez modów nie da się grać, bo tak się zacina. Robiłem formata i wgrywałem nowe sterowniki, ale nic to nie dało.

1

Mns21 ma rację.

0

Nie mam FB, ponad rok temu usunąłem to badziewie :)

1

Właśnie sobie zakupiłem towar, ciekawe jak długo bez snu po nocce wytrzymam :D

0

Elex to mi całkiem do gustu nie przypadł :D

4

https://jbzdy.pl/obr/768811/ktory-mamy-rok
Prawda to czy lepiej nie robić sobie nadziei?

0

Od niedzieli znowu nocki :P

0

Wojciech Szczęsny, Łukasz Piszczek, Thiago Cionek, Michał Pazdan, Maciej Rybus, Jan Bednarek, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki, Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.

1

Na praktykach w szkole na pewnie się czegoś nauczysz (jeśli oczywiście będziesz się starał), a u prywaciarza to różnie może być. Może Ci kazać robić wszystko, ale nie związane z zawodem, mój brat najlepszy przykład. Szef kazał mu sprzątać po psie, ten się zdenerwował i się przeniósł gdzie indziej i tam sobie chwalił. Zależy wszystko na jakiego majstra trafisz.

0

Nie ma to jak pracować gdy słońce wstaje :P

3

Weekend

8

Skoro masz pytanie do konkretnego użytkownika to nie lepiej priva napisać? I spamu mniej i nie wiadomo czy przeczyta ten komentarz.

0

Ja też, ale w tym i następnym tygodniu mam nocki, a więc dobranoc ;)

8

Lepsza taka pogoda niż upał.

0

Od kiedy na popołudniowej zmianie pracuje się całą noc?

0

A jakby tak wrócił i strzelił zwycięskiego gola w finale Ligii Mistrzów to w przenośni po stopach byś go całował.

0

Ja tam idę spać, wstanę pewnie około południa ;)

2

Ta, o ósmej rano :)

14

To sobie włącz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?