tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gothic 4 już był, teraz co najwyżej mogą trwać prace nad piątką.
1
"Życie ludzie jest najświętszą wartością", ale z drugiej strony czy nie porwano kogoś dla wspomnianego handlu organami? Ciężki temat do rozważania.
9
Dobrze, że masz świadomość tego, że się możesz mylić :P
4
Teraz powinni zrobić jakąś misję, w której trzeba będzie zabić jakąś grupkę gender :D
1
Byle nie Rosja i Francja.
1
Yyyyyyy... nie.
2
A imię i nazwisko to nie słowa? :D
0
Taka sytuacja :D
12
Niech Pan czuwa nad jej duszą.
4
Bo oni zawieść nie mogli :D
0
Wygrał ktoś z Was w koszulkę reprezentacji w ostatnim konkursie na meczykach?
1
Sprzęt to raczej sam wypróbuj, mi kiedyś chodził płynnie na najwyższych ustawieniach, nawet z modami na grafikę, a teraz na najniższych bez modów nie da się grać, bo tak się zacina. Robiłem formata i wgrywałem nowe sterowniki, ale nic to nie dało.
1
Mns21 ma rację.
0
Nie mam FB, ponad rok temu usunąłem to badziewie :)
1
Właśnie sobie zakupiłem towar, ciekawe jak długo bez snu po nocce wytrzymam :D
0
Elex to mi całkiem do gustu nie przypadł :D
4
https://jbzdy.pl/obr/768811/ktory-mamy-rok
Prawda to czy lepiej nie robić sobie nadziei?
0
Od niedzieli znowu nocki :P
0
Wojciech Szczęsny, Łukasz Piszczek, Thiago Cionek, Michał Pazdan, Maciej Rybus, Jan Bednarek, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki, Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.
1
Na praktykach w szkole na pewnie się czegoś nauczysz (jeśli oczywiście będziesz się starał), a u prywaciarza to różnie może być. Może Ci kazać robić wszystko, ale nie związane z zawodem, mój brat najlepszy przykład. Szef kazał mu sprzątać po psie, ten się zdenerwował i się przeniósł gdzie indziej i tam sobie chwalił. Zależy wszystko na jakiego majstra trafisz.
0
Nie ma to jak pracować gdy słońce wstaje :P
3
Weekend
8
Skoro masz pytanie do konkretnego użytkownika to nie lepiej priva napisać? I spamu mniej i nie wiadomo czy przeczyta ten komentarz.
0
Ja też, ale w tym i następnym tygodniu mam nocki, a więc dobranoc ;)
8
Lepsza taka pogoda niż upał.
0
Od kiedy na popołudniowej zmianie pracuje się całą noc?
0
A jakby tak wrócił i strzelił zwycięskiego gola w finale Ligii Mistrzów to w przenośni po stopach byś go całował.
0
Ja tam idę spać, wstanę pewnie około południa ;)
2
Ta, o ósmej rano :)
14
To sobie włącz.