0

Znałem też dwóch Tadeuszów, którzy jakoś w czasach wojennych lub kilka lat po wojnie się urodzili i jak mogli to chlali równo. To nie może być przypadek, tylko niestety nie ma ich już na tym świecie. Jeden zmarł w tym roku, a drugi kilka lat temu. A razem chlali więcej niż młodzi :D

0

Nie wiem, wczoraj go widziałem jak gdzieś szedł.

4

Żadnego, wszystkimi gardzę :D

1

Modlitwy, alkoholu i kobietom nigdy nie odmawiam, a że piłem z dwoma kobietami to już ewidentnie musiałem :D

0

No właśnie, staram się ograniczać i przez kilka dni byłem trzeźwy :P

1

Zjadłem jogurta naturalnego, wypiłem ciepłą herbatę i przeszło :P

56

Kac morderca nie ma serca

1

Szwagier kupuje i sprzedaje tak kilka aut na miesiąc, niczego się nie obawiaj :P

0

Ja co prawda mam Mi 5 s plus, bałem się przerzucać na ten telefon po serii Sony Xperia Z (miałem ich kilka, starszych i nowszych modeli z serii), ale Xiaomi wymiata. Myślę, że którego nie kupisz będziesz zadowolony, kupiłem go 2 lata temu za jak dla mnie grube pieniądze, ale nie żałuję wyboru, obecne ceny są trochę wyższe niż za podane przez Ciebie telefony, ale myślę jak wcześniej wspomniałem, że będziesz zadowolony bez względu, na który się skusisz :P

6

Bramkarze będą płacić za każdy obroniony strzał :D

2

Bramkarze, którzy obronią ich strzały sami zafundują te posiłki :D

0

Żurawski.

0

Polski*, ale to już było i Francja nie istniała :P

0

I jeszcze (chyba choć nie jestem pewien, do jednego z tych przewodów powinien być podłączony zasilacz)
https://ivel.pl/galerie/z/zasilacz-antenowy-stabil_8991.jpg

0

Pod "In" podłącz antenę "out 1" 1 telewizor i pod 2 "out 2" drugi telewizor.

0

Taka duchota, że nawet wiatru nie ma, a gdzie tu piasek wiejący po oczach :P

1

Przyznaję, wygrałeś :D
Ale dam kontratak, nie ma "Afryki" w nazwie, ale

(jest pustynia :D)

0

Piosenka na dziś to...

4

W sumie we własnym pokoju czuję się jak na plaży tylko ludzi jakby mniej :P

1

Ja nawet nie patrzę ile jest na termometrze, spójrz tylko na moją odpowiedź do @Encore :P

0

"tylko"
A tak na poważnie to nalałem wody do miski i sobie nogi moczę, zajebioza w chu... nic.

0

O ja pierdzielę jaka ulga od upałów :P

0

Chciałem zażartować, że obaj maja tych samych rodziców, ale obaj się dorobili w różnych państwach, pewnie jednego z nich uprowadzono ze szpitala po porodzie :P

0

Dam całego tysiaka :P

0

A ja sobie kupiłem browarki, już się chłodzą :P

1

Banicja (łac. bannitio, od bannire - skazać na wygnanie)[1] – ogłoszone wygnanie z ojczyzny. Skazany na taką karę to banita.
[Wikipedia]

1

Kupiłem w markecie płytkę na owady i ani jednej muchy, ani komara, ani innego ustrojstwa nie mam w pokoju. Koszt takiej płytki to około 10 złotych. Według etykiety 2 miesiące ma działać.

0

Za wodzireja to i ja mogę robić, ale mi się nie chce :D

0

To do zobaczenia na tamtym świecie :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?