tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu 20 złotych, tam 20 złotych i już jest 40, a gdzie inne rzeczy?
1
ulub.pl
0
I jak wrażenia?
1
Gorzałka od rana? :P
1
Albo go cały czas wyzywają i patrzeć na niego nie mogą :P
0
Ciekawe jak się czuje bramkarz Liverpool'u.
0
Ja też nocki lubię, ale chodzę na trzy zmiany, z tym, że ostatnio nockę (nie licząc teraz) miałem na przełomie lutego i marca. Teraz do normy wszystko wraca.
0
Obejrzyj to :D
1
Są tu fani "Blok ekipy"?
0
Jak to zrobiłeś skoro na głównej jest wynik podany? :D
0
Mnożą się komentarze o tak wczesnej godzinie, chyba wszyscy po nockach mają rozregulowany wewnętrzny zegar :D
2
Chyba Ramos.
0
To drugie :P
0
Na dzień dobry, bo spać nie mogę, godzinę temu się obudziłem i się męczę
0
Też bym skoczył, ale to są drogie rzeczy :D
18
Chciałbym w wieku trzydziestu siedmiu lat być emerytem :P
1
Zrobione.
1
Mi ostatnio śniła się robota i grałem tam w piłkę :P
0
Ja też, ale najpierw trzeba coś zażyć na dobry sen :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale on napisał "2k13," to jest tyle samo znaków co "2013"
0
Ziemniaki z mięsem i buraczkami :P
0
No właśnie, ale jak jestem zalogowany non stop na komputerze i telefonie to liczy jako dwie osoby czy jedną? :D
1
Gladiator, Sinister, Naznaczony, Obecność, Annabelle, seria o X-Menach.
15
Dziś (prawie) wszyscy jesteśmy kibicami Lecha i Jagiellonii.
0
To co się martwisz? :D
2
Polecam dwusetkę cytrynówki, kac jak ręką odjął :P
1
Daj jej te 300 złotych i niech sama sobie coś kupi :P
0
Szkoda tylko, że mam nockę i wcale meczu nie obejrzę, no może przy dobrych wiatrach pierwszą połowę.
1
Nie mam jakieś ulubionej, powodem może być to, że nie lubię żadnej kawy :P