0

Tu 20 złotych, tam 20 złotych i już jest 40, a gdzie inne rzeczy?

1

ulub.pl

0

I jak wrażenia?

1

Gorzałka od rana? :P

1

Albo go cały czas wyzywają i patrzeć na niego nie mogą :P

0

Ciekawe jak się czuje bramkarz Liverpool'u.

0

Ja też nocki lubię, ale chodzę na trzy zmiany, z tym, że ostatnio nockę (nie licząc teraz) miałem na przełomie lutego i marca. Teraz do normy wszystko wraca.

0


Obejrzyj to :D

1

Są tu fani "Blok ekipy"?

0

Jak to zrobiłeś skoro na głównej jest wynik podany? :D

0

Mnożą się komentarze o tak wczesnej godzinie, chyba wszyscy po nockach mają rozregulowany wewnętrzny zegar :D

2

Chyba Ramos.

0

To drugie :P

0

Na dzień dobry, bo spać nie mogę, godzinę temu się obudziłem i się męczę

0

Też bym skoczył, ale to są drogie rzeczy :D

18

Chciałbym w wieku trzydziestu siedmiu lat być emerytem :P

1

Zrobione.

1

Mi ostatnio śniła się robota i grałem tam w piłkę :P

0

Ja też, ale najpierw trzeba coś zażyć na dobry sen :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale on napisał "2k13," to jest tyle samo znaków co "2013"

0

Ziemniaki z mięsem i buraczkami :P

0

No właśnie, ale jak jestem zalogowany non stop na komputerze i telefonie to liczy jako dwie osoby czy jedną? :D

1

Gladiator, Sinister, Naznaczony, Obecność, Annabelle, seria o X-Menach.

15

Dziś (prawie) wszyscy jesteśmy kibicami Lecha i Jagiellonii.

0

To co się martwisz? :D

2

Polecam dwusetkę cytrynówki, kac jak ręką odjął :P

1

Daj jej te 300 złotych i niech sama sobie coś kupi :P

0

Szkoda tylko, że mam nockę i wcale meczu nie obejrzę, no może przy dobrych wiatrach pierwszą połowę.

1

Nie mam jakieś ulubionej, powodem może być to, że nie lubię żadnej kawy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?