0

Ja nawet Polskę oglądałem z doskoku, bo w robocie byłem.

5

To będzie przypadkowa ręka i na dodatek naturalnie ułożona :D

1

Wstrzymywanie oddechu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

U nas też oglądanie organizują, ale tylko do tych co mają pierwszą zmianę lub nockę...

0

I jeszcze po kryjomu przy kamerach, to jest wyzwanie ;)

0

Ukradłeś mi avatar ze steama :P

0

Acha.

0

Nie.

1

Dziewczyny chociaż sobie zarobiły

11

Rosja wygrała z Muslimami

0

Jest dokładnie tak jak piszesz :P

1

To ja jestem głową rodziny i robię co chcę :P

5

Pracowałem z kilkoma Ukrainkami, dwie z nich to bym przygarnął :P

0

Jakby Szpaku komentował mecze La Liga to za głowę by się z tym nazwiskiem złapał, Ndombele i Dembele. :)

0

Nie wiem czy specjalnie tak napisałeś, ale na wszelki wypadek Cię poprawię, bo jeżeli ja popełniam jakiś błąd to wolę, żeby mi ktoś o tym powiedział :) "Kostaryka" to poprawny zapis :)

1

Na Euro dostawaliśmy przepustki, a teraz to organizują wyjazd do strefy kibica, ale tylko dla tych pracowników, którzy mają pierwszą zmianę lub nockę...

0

A niektórzy mają drugą zmianę w przyszłym tygodniu...

0

Muszę to sobie przykleić na monitorze, bo często przegrywam w grach :D

0

Mi nie, elegancko działa.

0

Rosja wykorzystała wczoraj limit goli na pierwszą kolejkę :D

0

Może zamieni się rolami z Paco? :P

0

Już działa :)

0

To dobrze, bo już się zestresowałem :)

0

Niedobrze, w takim razie ktoś mi się włamał na konto i zmienił hasło.

1

Działa wam poczta na wp?

0

Cuda będą się działy jak będzie większa liczba drużyn grająca na MŚ :P

0

Tak jak ogień ogniem :P

0

Al-Muwallada powinieneś znać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?