tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nawet Polskę oglądałem z doskoku, bo w robocie byłem.
5
To będzie przypadkowa ręka i na dodatek naturalnie ułożona :D
1
Wstrzymywanie oddechu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
U nas też oglądanie organizują, ale tylko do tych co mają pierwszą zmianę lub nockę...
0
I jeszcze po kryjomu przy kamerach, to jest wyzwanie ;)
0
Ukradłeś mi avatar ze steama :P
0
Acha.
0
Nie.
1
Dziewczyny chociaż sobie zarobiły
11
Rosja wygrała z Muslimami
10
http://allegro.pl/lg-77w8p-super-slim-oled-nowosc-2018-i7297090738.html
0
Jest dokładnie tak jak piszesz :P
1
To ja jestem głową rodziny i robię co chcę :P
5
Pracowałem z kilkoma Ukrainkami, dwie z nich to bym przygarnął :P
0
Jakby Szpaku komentował mecze La Liga to za głowę by się z tym nazwiskiem złapał, Ndombele i Dembele. :)
0
Nie wiem czy specjalnie tak napisałeś, ale na wszelki wypadek Cię poprawię, bo jeżeli ja popełniam jakiś błąd to wolę, żeby mi ktoś o tym powiedział :) "Kostaryka" to poprawny zapis :)
1
Na Euro dostawaliśmy przepustki, a teraz to organizują wyjazd do strefy kibica, ale tylko dla tych pracowników, którzy mają pierwszą zmianę lub nockę...
0
A niektórzy mają drugą zmianę w przyszłym tygodniu...
0
Muszę to sobie przykleić na monitorze, bo często przegrywam w grach :D
0
Mi nie, elegancko działa.
0
Rosja wykorzystała wczoraj limit goli na pierwszą kolejkę :D
0
Może zamieni się rolami z Paco? :P
0
Już działa :)
0
To dobrze, bo już się zestresowałem :)
0
Niedobrze, w takim razie ktoś mi się włamał na konto i zmienił hasło.
1
Działa wam poczta na wp?
0
Cuda będą się działy jak będzie większa liczba drużyn grająca na MŚ :P
0
Tak jak ogień ogniem :P
0
Al-Muwallada powinieneś znać :D