1

Stare, ale jare :P

0

Nie

0

Właśnie to było jednym z powodów skasowania fb, codzienne wstawianie zdjęć przez te same osoby, a na dodatek te zdjęcia niemal identyczne...

4

Ja też jakiś czas jednego uratowałem, ale on dostaje z własnej "woli", bo ma padaczkę alkoholową, kilka dni temu też tego dostał, a znalazły go jakieś dzieciaki pod szkołą...
A tak w ogóle to gratulacje :)
Mam jedną koleżankę, która choruje na to paskudztwo, ale ataku na szczęście jeszcze nie widziałem :)

1

No to dziś zaczyna się dwutygodniowy maraton nocek :P

0

Nie.

0

Wyjątkiem są biegi :P W końcu pół życia uciekają przed dziką zwierzyną :D

0

Ja.

0

Sierpowym to może nie, bo jest o głowę wyższy ode mnie, ale nie raz i nie dwa sobie z takimi radziłem :P

0

No to wychodzi na to, że może bez problemu dostać po ryju :D

0

Jeszcze do niczego nie doszło, ale załóżmy, on mnie popchnie czy coś (wiem, że jestem od niego mocniejszy i cały czas się powstrzymuję od bójki), ale w końcu nie wytrzymam i mu, że tak powiem brzydko naje...? Część świadków będzie za mną i część za nim, w zależności kto z kim pracuje, ale ja jestem raczej uznawany za spokojnego a on wręcz przeciwnie.

0

No powiedzmy, że cały czas ktoś Cię zaczepia, dzień w dzień, w końcu nie wytrzymujesz i dajesz mu po mordzie, kto jest winien w takim przypadku?

0

A jak ktoś mnie napadł, ale okazałem się mocniejszy?

0

Czy za bójkę na terenie pracy grozi wypowiedzenie z trybem natychmiastowym czy tylko nagana? :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Azar

0

Na początku byłem u laryngologa, stwierdził on, że nic nie ma niepokojącego, wysłał mnie do neurologa, ten po dwóch wizytach dał mi skierowanie do szpitala. W szpitalu zrobili rezonans i wyszło, że mam coś z uchem. Dali mi skierowanie do laryngologa, a ten twierdzi, że wszystko w porządku jest... Teraz znowu mam skierowanie do szpitala, ale tym razem od laryngologa, zobaczymy co mi być może wykryją :)
Wtedy miałem na oddział neurologiczny a teraz laryngologiczny. Muszę i tak iść do innego szpitala, bo w tym gdzie byłem za pierwszym razem nie ma laryngologii :P

0

W ogóle, czy siedzę, leżę, stoję czy idę, nie ma żadnego znaczenia.

0

Prawie cały czas kręci mi się w głowie i na dodatek odczuwam ból w okolicach prawej skroni.

0

We mnie coś "siedzi" a lekarze nie wiedzą co, jeden do drugiego mnie odsyła i tyle z leczenia :P

1

Niby jestem typem 2, ale też nie chcę mi się iść do lekarza, bądź nie ma na to czasu, bo praca :P

0

Ja też, mam nockę i jest meczyk, a jak do meczu się nie napić? I nie chodzi tu o piwo czy dwa :P

0

A ja mam drugą zmianę na hali z blachy i zero przewiewu.

0

Ja nawet Polskę oglądałem z doskoku, bo w robocie byłem.

5

To będzie przypadkowa ręka i na dodatek naturalnie ułożona :D

1

Wstrzymywanie oddechu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

U nas też oglądanie organizują, ale tylko do tych co mają pierwszą zmianę lub nockę...

0

I jeszcze po kryjomu przy kamerach, to jest wyzwanie ;)

0

Ukradłeś mi avatar ze steama :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?