tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Płynnej powiadasz, ja już wiem jakie to płyny bym przyjmował :P
0
No tak, ale dwie drużyny odpadłyby w półfinałach przy wynikach 1:0, która drużyna wtedy byłaby bliżej mistrzostwa?
No to wszystko jasne.
0
A jak dwie "najlepsze" drużyny według was odpadną w półfinałach przy wynikach 1:0 to kto kasę zdobędzie, powiedzmy Niemcy i Brazylia tak odpadną, a w finale nie będzie żadnej drużyny z "obstawionych"?
0
Jak Polska będzie grała mecz to będę miał drugą zmianę :P
0
Ja też na rano, zazdroszczę nocek Marcinowi.
0
Najlepsze telefony jak do tej pory, obawiałem się przejścia z Sony, ale nie żałuję, że zmieniłem markę :D
0
Mi nie raz pomogli.
0
Vesemir za czasów "świetności" też mógłby być, tryb walki mają zarówno do Ciri jak i do "wiedźmaków" zrobiony :D
0
Nie wmówisz mi, że dziś nie ma ambitnych zespołów tworzących dobrą muzykę, ale to już nie jest nazywane piosenkami, a utworami :D
7
Dziś nie ma piosenek :D
0
Wiem, ale pomarzyć można :D
a tak na marginesie wyczytałem w internetach, że Gwint może być takim pośrednikiem między Wiedźminem a kolejnym dodatkiem :D
Nie zabija się kury znoszącej złote jaja (czyt. Assasins's Creed)
2
Przydałby się trzeci duży dodatek do Wiedźmina 3, ale coś z kompem mi się stało i gra tak mi zacina, że nie da się w nią grać, format i wgranie nowych sterowników nie pomogło, ale zanim zaczęły się problemy z kompem to Dzikiego Gona przeszedłem 10 razy i po kilka razy oba dodatki.
A na Cyberpunka to chyba trzeba będzie kupić nowy komputer :D
2
Kiedyś to kurła były telefony...
dziś nie ma telefonów
0
W sumie to też nie wiedziałbym jak zachować się w takiej sytuacji, cieszyć się jak jakiś poj... czy co :D
0
Jak koledzy wcześniej napisali, żaden telefon tyle nie wytrzyma, ale możesz zaopatrzyć się w power bank, jeśli jesteś często w podróży i dlatego tak pojemna bateria jest ci niezbędna.
0
O Rio Bravo zapomniałeś :D
0
Elektroda.pl
0
Drugi odcinek drugiego sezonu, bo resztę jakimś dziwnym trafem wszyscy zainteresowani mieli :P
1
A skąd wiesz, że nie wstawią później, może akurat nie ma osoby za to odpowiedzialnej?
0
No, ja nawet kupiłem taki za niecałe 20 złotych i też ma slot na kartę pamięci :)
1
Fajnie.
0
Tadzik!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sportowiec roku 2018
0
0
Według wiadomości Polska z Brazylią zagra i Polacy wygrają :P
6
Znam ten ból :P
xVENUMx 3 czerwca 2018, 09:44 · Dyskusja
Polecają 17
@tadzik447: są dwa sposoby na uniknięcie kaca :D Nie pić albo nie trzeźwieć :D
6
kipa – element osprzętu pokładowego jednostki pływającej
Jarmułka – żydowskie nakrycie głowy (mycka).
Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych
Jakub Kipa – polski speedcuber.
Wikipedia
Pewnie ma coś lub kogoś z powyższych :P
2
Kurła, BarcaInfo 8 minut temu · Dyskusja · Edytowano
Polecaj Komentarz został ukryty ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż
0
No, nie :P