60

Widziałem wiele śmiesznych gifów, ale ten jest na tyle dobry, że się z wami podzielę :P
https://kwejk.pl/obrazek/3173975/nieudane-uszustwo.html

3

*Czerwony

0

WP pilot, ale nie wiem czy jakiegoś limitu tam nie ma.
Edit, jest, ale chyba wystarczy pocztę na wp założyć, no chyba, że już masz tam konto, to wystarczy, że się zalogujesz :D

0

W tej chwili dwie opcje przychodzą mi do głowy. Pole i budowa.

1

Znam ten ból, trzeba święta przedłużyć.

0

A co to jest osiem sezonów po szesnaście odcinków? Ludzie przerywali oglądanie "Mody na sukces" i jakoś nikt nie płakał.
P.S. trzeba pamiętać, że w pierwszym sezonie było raptem sześć odcinków.

0

Powiedzmy, że Eugene wynalazł szczepionkę na tę chorobę i koniec serialu, zadowolony? Możesz przestać już oglądać?

0

Dlatego serial pod tytułem "The walking dead" trwa, bo jest dobry, czy się to podoba takiemu Norbiemu czy Generałowi czy nie. Jeśli coś mi się przestaje podobać to sobie odpuszczam. Co "za dzieciaka" lubiłeś? Grać w klasy, państwo - miasto, chińczyka? Robisz to do tej pory? No właśnie.

0

A co, inni nie mają prawa do kontynuacji, skoro tobie się nie podoba?

0

Jak sam napisał, cytuję "Rany...mam nadzieję, to ostatni sezon :The Walking Dead",bo już normalnie niebawem zrobią z tego "Trudne sprawy"...przynudzają tak,że masakra." Dlaczego ma być to ostatni sezon? Może tylko dlatego, że @norbi77 się nie podoba? Myślę, że więcej znajdzie się osób, które wyczekują kontynuacji serialu niż zakończenia serii. Nie mam na myśli tylko portalu fcbarca.com.

2

Dla niektórych serial "skończył się" po trzecim lub czwartym sezonie, a mi nadal się podoba, może mniej niż kiedyś, ale zawsze. Oglądałem też inne seriale, ale jak już przestały mi się podobać to je sobie odpuściłem, co za problem?

0

Jak się nie podoba to nie oglądaj. Co za ludzie...

0

Wyłącz blokowanie reklam w adblocku czy czego tam używasz i po problemie.

0

Jeśli o geniuszu to polecam "Teoria wszystkiego."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba pójdę sobie coś zrobić z tego powodu...

0

*dowiesz miało być, a edytować już nie mogę.

0

Tak.

0

Dowiedz się po meczu.

21

"M jak Miłość"

0

Wystarczyło włączyć reklamy w Adblocku czy czego tam używasz

1

Też to miałem, myślałem, że to żart na prima aprillis, ale jednak nie. Wyłącz blokowanie reklam.

2

Kac to kara za przerwę w piciu.

11

Daj namiary do siostry to jej powiem :P

0

Powinieneś coś tam odbierać, bo swego czasu też tak miałem, ale cudów się nie spodziewaj, kilka kanałów "na krzyż" działało :P

0

Nie wszyscy chcieli. Ja bym chciał, ale muszę obejść się smakiem :P

0

No teraz wiem o co chodzi :D

0

Co wy macie z tym "taktycznym", bo nie rozumiem?

83

My tu żarty, żarciki, a notatnik doczekał się nowej wersji.

0

Mi tam obojętnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?