1

Uciekaj stamtąd zanim Cię zje :D link poszedł na priv, żeby bana nie było :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Odległość może jest ta sama, ale zakłócenia mogą być spowodowane grubszymi ścianami czy innymi przeszkodami :P

0

Może w drugim telewizorze masz słaby sygnał WIFI?

5

A ja znam i teraz bardzo dużo zarabia, jeśli oczywiście wziąć pod uwagę przeciętnego Kowalskiego.

0

Też zrobię coś w ten deseń, ale pożyczę laptoka od szwagra :P

7

Messi w "Twoja twarz brzmi znajomo" :D

2

Pewnie uczył się bukmacherki od ciebie :P

0

Wydaje mi się, że tak, wszystko mam jak na screenach z instrukcji.

0

Szukam speca od komputerów :P Mianowicie chodzi o to, żeby po zrobieniu maszyny wirtualnej na Windows 10 zainstalować "obok" Windowsa "XP". Doszedłem do (link poniżej) :"Maszyna wirtualna jest włączona, aby przejść do jej uruchomienia z menu Akcja wybieramy polecenie Uruchom bądź klikamy na ikonę włączenia.



https://zapodaj.net/18813dc4a7d86.png.html



Po włączeniu wirtualnego komputera następuje instalacja systemu operacyjnego. Na rysunku poniżej przykład instalacji systemu Windows 7." Problem w tym, że nie mogę uruchomić instalacji, pomoże ktoś? :P

Link do strony: http://slow7.pl/windows-7/item/115-windows-10-hyper-v-czyli-jak-uruchomic-wirtualny-system

1

W sobotę mecz i następnego dnia święto, czyli moje urodziny :P

2

16:00 Puchar Świata w Vikersund: Konkurs drużynowy mężczyzn na skoczni HS 240 / TVP 1, Eurosport 1

1

http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/pierwszy-taniec-weselny

Na dole strony masz rumbę :P znaczy nie na dole tylko, trzeba troszkę niżej zjechać.

0

Jakbyś nie widział co Ci odpisali to jeszcze dodam, że limity musisz ustawić :P

0

Włącz sobie kategorię wesele lub impreza na Open.fm :P
Edit, ewentualnie jakieś disco polo i posprawdzaj co Ci się może spodobać :P

9

Jeśli chodzi o mecz z Romą to tak, będzie w TVP.

0

Dobrze.

5

Gdyby tak za dwa tygodnie śnieg spadł to byłyby białe święta :D

0

Napisał "pewnie", a więc przypuszcza.

2

Chociaż jedna osoba mnie rozumie :D Upał jest dobry tylko i wyłącznie jak się jest nad morzem, ale to i tak niezbyt duży, tak tylko, żeby dało się wysiedzieć na plaży :D

1

Ale za to latem nie mogę wytrzymać, zimą jak człowiek zmarznie to wystarczy się cieplej ubrać, a latem to i na golasa można latać i jest za gorąco.

0

To jak przetrwałeś jak chyba dwa lata temu przez dwa tygodnie było -20 stopni Celsjusza? :D

2

Ja tam się nie dziwię, bo też jestem odporny na taką temperaturę jak jest teraz, nawet jak mam wyjść na dwór (co prawda na chwilę) , np, wyrzucić śmieci czy jak ktoś przyjedzie i chcę wyjść na papierosa i mu towarzyszę, to jak po domu chodzę na krótko i w laczkach, tak idę na dwór. Nawet jak były mrozy, bo to co teraz jest to nie mróz :P

0

Ja nie znam, ale teraz użytkownik Ghandi mógłby odpisać "tak" albo "nie" :D

1

Tego, tego i tamtego :P

0

A może zamiast ja Ci to piwo przywozić to spotkamy się w knajpie w Miłosławiu? :D

1

Nawet nie zauważyłem, że odpowiadam na komentarz miłośniczki piwa Miłosław :D

6

Tak.

0

Masz taki nick jak dyrektor nazwisko w firmie, w której pracuje :P

0

Jakie szkoda, przecież Lech wygrał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?