tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uciekaj stamtąd zanim Cię zje :D link poszedł na priv, żeby bana nie było :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Odległość może jest ta sama, ale zakłócenia mogą być spowodowane grubszymi ścianami czy innymi przeszkodami :P
0
Może w drugim telewizorze masz słaby sygnał WIFI?
5
A ja znam i teraz bardzo dużo zarabia, jeśli oczywiście wziąć pod uwagę przeciętnego Kowalskiego.
0
Też zrobię coś w ten deseń, ale pożyczę laptoka od szwagra :P
7
Messi w "Twoja twarz brzmi znajomo" :D
2
Pewnie uczył się bukmacherki od ciebie :P
0
Wydaje mi się, że tak, wszystko mam jak na screenach z instrukcji.
0
Szukam speca od komputerów :P Mianowicie chodzi o to, żeby po zrobieniu maszyny wirtualnej na Windows 10 zainstalować "obok" Windowsa "XP". Doszedłem do (link poniżej) :"Maszyna wirtualna jest włączona, aby przejść do jej uruchomienia z menu Akcja wybieramy polecenie Uruchom bądź klikamy na ikonę włączenia.
https://zapodaj.net/18813dc4a7d86.png.html
Po włączeniu wirtualnego komputera następuje instalacja systemu operacyjnego. Na rysunku poniżej przykład instalacji systemu Windows 7." Problem w tym, że nie mogę uruchomić instalacji, pomoże ktoś? :P
Link do strony: http://slow7.pl/windows-7/item/115-windows-10-hyper-v-czyli-jak-uruchomic-wirtualny-system
1
W sobotę mecz i następnego dnia święto, czyli moje urodziny :P
2
16:00 Puchar Świata w Vikersund: Konkurs drużynowy mężczyzn na skoczni HS 240 / TVP 1, Eurosport 1
1
http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/pierwszy-taniec-weselny
Na dole strony masz rumbę :P znaczy nie na dole tylko, trzeba troszkę niżej zjechać.
0
Jakbyś nie widział co Ci odpisali to jeszcze dodam, że limity musisz ustawić :P
0
Włącz sobie kategorię wesele lub impreza na Open.fm :P
Edit, ewentualnie jakieś disco polo i posprawdzaj co Ci się może spodobać :P
9
Jeśli chodzi o mecz z Romą to tak, będzie w TVP.
0
Dobrze.
5
Gdyby tak za dwa tygodnie śnieg spadł to byłyby białe święta :D
0
Napisał "pewnie", a więc przypuszcza.
2
Chociaż jedna osoba mnie rozumie :D Upał jest dobry tylko i wyłącznie jak się jest nad morzem, ale to i tak niezbyt duży, tak tylko, żeby dało się wysiedzieć na plaży :D
1
Ale za to latem nie mogę wytrzymać, zimą jak człowiek zmarznie to wystarczy się cieplej ubrać, a latem to i na golasa można latać i jest za gorąco.
0
To jak przetrwałeś jak chyba dwa lata temu przez dwa tygodnie było -20 stopni Celsjusza? :D
2
Ja tam się nie dziwię, bo też jestem odporny na taką temperaturę jak jest teraz, nawet jak mam wyjść na dwór (co prawda na chwilę) , np, wyrzucić śmieci czy jak ktoś przyjedzie i chcę wyjść na papierosa i mu towarzyszę, to jak po domu chodzę na krótko i w laczkach, tak idę na dwór. Nawet jak były mrozy, bo to co teraz jest to nie mróz :P
0
Ja nie znam, ale teraz użytkownik Ghandi mógłby odpisać "tak" albo "nie" :D
1
Tego, tego i tamtego :P
0
A może zamiast ja Ci to piwo przywozić to spotkamy się w knajpie w Miłosławiu? :D
1
Nawet nie zauważyłem, że odpowiadam na komentarz miłośniczki piwa Miłosław :D
6
Tak.
0
Masz taki nick jak dyrektor nazwisko w firmie, w której pracuje :P
0
Jakie szkoda, przecież Lech wygrał :)