1

Mi się podobają, sam mam na ramieniu i planuje kolejne :P

0

Jeszcze trochę to ja będę im płacił za możliwość pracy dla nich :D

3

A ja nie. Cieszę się, że chodzę do roboty. Chociaż czasami się nie chce, tak jak np. dziś, ale przynajmniej coś z tego mam.

6

Śmiech Karola jak dowiedział się, że Tadek ogląda kreskówki.
Wbicie haczyka na ryby w język przez Karola.
Wyjście Tadka z aresztu.

0

Z tym, że o 23 koniec :)

4

Masz rację, bez znaków interpunkcyjnych ciężko się to czyta. :)

0

Ja niemieckiej czasem posłucham, Rammstein wpadł mi w ucho.

0

Ja do 23 :P.

7

W co ty wierzysz? :D

2

To dopiero w weekend, a gdzie tu cały tydzień do roboty.

1

Twoja dziewczyna/żona ma rodzić w tym tygodniu? Jeśli nie to będzie tydzień jak każdy inny :P

0

Kiedyś to było, teraz jest i kiedyś znowu będzie :P

3

Ja to bym chciał taki, po którym wypadną włosy, bo nie chcę mi się co chwila na łyso golić :P

2

Bo na Puchar Króla jest większa motywacja, co tam jakiś pucharek ze Ligę Mistrzów? Na co to komu potrzebne :D

4

Moja siostra też ma urodziny, jesteś rodziną z moim szwagrem? :D

7

Celebracja zdobycia Pucharu Króla

0

Jestem ślepy, albo nie widzę, żeby podali nazwę jakieś gazety, radia czy cokolwiek innego. Równie dobrze mogli napisać, że media z Republiki Zielonego Przylądka donoszą, że Messi czy jakiś inny topowy piłkarz przejdzie do ich ligi.

0

0

I wziąć się za trening, a nie zawracać cztery litery.

0

Nie co a kto, polska piosenkarka :P

2

Fan – osoba podziwiająca człowieka, grupę ludzi, dzieło sztuki bądź ideę. Jest to skrót od słowa fanatyk, jednak jest mniej pejoratywny, a nawet ma pozytywny wydźwięk. Fani określonego zjawiska często organizują się, tworząc tzw. fankluby lub organizują imprezy z tym związane.
Wikipedia

8

Zawodowy w zapasach są?

0

Jeśli ja miałbym do wyboru reprezentowanie słabego i mocnego kraju, chociaż pochodziłbym z tego słabszego to wybrałbym mocniejszy, żeby mieć szanse na tytuły, jeśli oczywiście miałbym pewność, że będę regularnie grać.

0

W du... Internecie

0

Swojego kraju on nie reprezentuje, sam powiedział, że jego krajem jest Algieria.

1

On się żegnał, nikomu nie kazał iść spać...

1

Taka dmuchana pani, która cały czas się dziwi :P

2

0

A ja czekam już na kolejny sezon.

0

Działa, dzięki wielkie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?