tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mi się podobają, sam mam na ramieniu i planuje kolejne :P
0
Jeszcze trochę to ja będę im płacił za możliwość pracy dla nich :D
3
A ja nie. Cieszę się, że chodzę do roboty. Chociaż czasami się nie chce, tak jak np. dziś, ale przynajmniej coś z tego mam.
6
Śmiech Karola jak dowiedział się, że Tadek ogląda kreskówki.
Wbicie haczyka na ryby w język przez Karola.
Wyjście Tadka z aresztu.
0
Z tym, że o 23 koniec :)
4
Masz rację, bez znaków interpunkcyjnych ciężko się to czyta. :)
0
Ja niemieckiej czasem posłucham, Rammstein wpadł mi w ucho.
0
Ja do 23 :P.
7
W co ty wierzysz? :D
2
To dopiero w weekend, a gdzie tu cały tydzień do roboty.
1
Twoja dziewczyna/żona ma rodzić w tym tygodniu? Jeśli nie to będzie tydzień jak każdy inny :P
0
Kiedyś to było, teraz jest i kiedyś znowu będzie :P
3
Ja to bym chciał taki, po którym wypadną włosy, bo nie chcę mi się co chwila na łyso golić :P
2
Bo na Puchar Króla jest większa motywacja, co tam jakiś pucharek ze Ligę Mistrzów? Na co to komu potrzebne :D
4
Moja siostra też ma urodziny, jesteś rodziną z moim szwagrem? :D
7
Celebracja zdobycia Pucharu Króla
0
Jestem ślepy, albo nie widzę, żeby podali nazwę jakieś gazety, radia czy cokolwiek innego. Równie dobrze mogli napisać, że media z Republiki Zielonego Przylądka donoszą, że Messi czy jakiś inny topowy piłkarz przejdzie do ich ligi.
0
WP to nie witryna, WP to stan umysłu.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/750098/lionel-messi-w-arsenalu-ma-w-tym-pomoc-luis-enrique
0
I wziąć się za trening, a nie zawracać cztery litery.
0
Nie co a kto, polska piosenkarka :P
2
Fan – osoba podziwiająca człowieka, grupę ludzi, dzieło sztuki bądź ideę. Jest to skrót od słowa fanatyk, jednak jest mniej pejoratywny, a nawet ma pozytywny wydźwięk. Fani określonego zjawiska często organizują się, tworząc tzw. fankluby lub organizują imprezy z tym związane.
Wikipedia
8
Zawodowy w zapasach są?
0
Jeśli ja miałbym do wyboru reprezentowanie słabego i mocnego kraju, chociaż pochodziłbym z tego słabszego to wybrałbym mocniejszy, żeby mieć szanse na tytuły, jeśli oczywiście miałbym pewność, że będę regularnie grać.
0
W du... Internecie
0
Swojego kraju on nie reprezentuje, sam powiedział, że jego krajem jest Algieria.
1
On się żegnał, nikomu nie kazał iść spać...
1
Taka dmuchana pani, która cały czas się dziwi :P
2
https://pbs.twimg.com/media/DbANhzfU0AAAsd0.jpg:large
Poprawione :D
0
A ja czekam już na kolejny sezon.
0
Działa, dzięki wielkie :)