0

W Cyfrowym Polsacie jest na trzy urządzenia mobilne. Kiedyś korzystałem na PC i teraz czasami na telefonie. Po formacie komputera wyskakuje komunikat, że osiągnięto limit urządzeń mobilnych. I co mam w takim przypadku zrobić?

1

Chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym.

1

Musi być jakość super, hiper, mega ultra HD czy 720p wystarczy? :P

0

Halama se tu wali rum

1

Ja kiedyś za podobny komentarz dostałem bana. Powodem była prowokacja. Ktoś się chyba na żartach wtedy nie znał ;)

0

Mi czkawką odbijają się pytania o kupny/typy, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz?

5

Nie napiszę co sądzę o tych ocenach, bo dostałbym bana.

0

Model, nie marka.

0

Mi w Łebie się podoba.

2

Ja mam skierowanie na co innego, ale dzwoniłem do jednego szpitala i powiedziała mi pani, że mam przyjść w poniedziałek albo piątek od rana. Byłem w piątek o ósmej... Powiedziała mi, że za późno. Poszedłem do innego szpitala i tam rejestrują od 12:30 do 13:00, ale od poniedziałku do czwartku...

0

W piątek.

0

Może symulki cię nie interesują, ale za takie zachowania powinna być kartka.

1

A skąd oni mieli wiedzieć jak te mecze się potoczą? :D

0

Ronaldo jest za bardzo jaki przepraszam bardzo?

1

Liverpool zaraz po Barcelonie jest moim ulubionym zespołem, więc będę trzymał kciuki za The Reds.

5

Frajerem roku to akurat jest mój szef :P

2

No to teraz Liverpool po puchar!

21

Liczy się każda część ciała, którą można strzelić gola, więc tylko ręce się nie liczą.

0

Podobno nie ma głupich pytań...

0

Kiedyś czytałem artykuł, w którym było napisane, że jeśli ludzie żyliby 150 lat to każdy miałby tę chorobę, bo jakieś zmiany w mózgu zachodzą, ale póki co to chyba ludziom nie grozi tak długa egzystencja :D

2

Tak.

0

Franciszko Smudelho.

0

Przyciszcie słuchawki :P

1


Wszystko układało się dobrze.

0

Interstellar, Teoria wszystkiego, Poranek kojota, Kariera Nikosia Dyzmy, Mecz ostatniej szansy, Plan ucieczki. Na razie tyle :P

0

Tak, każda aktywność fizyczna jest wskazana.

2

Kiedyś miałem podobny problem, udało mi się przywrócić niektóre pliki. Użyłem jakiegoś programu znalezionego w internecie, zabij mnie, a ci nie powiem, bo nie pamiętam jaki to był program, ale jest możliwe odzyskanie tych zdjęć, tylko nie wgrywaj żadnych nowych plików na to urządzenie (czy to telefon, dysk w komputerze, karta pamięci czy cokolwiek innego), bo to pewnie tylko zaszkodzi.

0


Heh, właśnie odpaliłem yt i takie coś mi wyskoczyło :P

0

Dzieciaki mają różne pomysły, wiem coś na ten temat, czasami są tak nieprzewidywalne, że głowa mała :D

0

To prawda, ale on wypił mało i to kilka godzin temu, a poza tym, wolałbym, żeby po drogach jeździli ludzie po jednym piwku, nie więcej, niż zmęczeni po nocnej zmianie. Niewyspani kierowcy (przynajmniej moim zdaniem) stwarzają większe zagrożenie niż tacy po jednym piwku i to jeszcze po kilku godzinach od wypicia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?