tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat moja premia nie wiem od czego zależy, ale czy ona jest czy nie ma to nie widzę większej różnicy w wypłacie :)
15
Pierwszy tydzień będziesz zapierniczać, a po miesiącu będziesz sobie myślał: "a mam to gdzieś, niech mnie zwolnią." :D
0
A ja mam tak, że latem narzekam na upał i chcę zimę i jak już przyjdzie to się cieszę :}
0
A idź mi pan z tym latem.
1
To korzystaj na telefonie z wersji dla PC tak jak ja i po problemie, ani jedna reklama mi nie wyskakuje :P
1
Też im wysłałem :P
0
Mróz jak nie wiem, trzeba szykować się do apokalipsy.
5
Lepszy mróz niż upał :P
0
Warka, Książ, Lech, Żubr.
1
Najlepszy skecz jaki widziałem, za pierwszym razem śmiałem się jak głupi, a teraz znam go na pamięć :D
2
The Walking Dead.
4
A ja chciałbym finał Barca - Liverpool.
0
Tak na 40 procent ;P
0
Aliez bez problemu działa.
0
Nie, ciśnienie mam dobre, jeszcze nie wiem od czego. Zaraz obchód jest i pewnie wyniki też będą, bo badania w ubiegłym tygodniu miałem.
0
Czy ja wiem, łeb mnie już prawie rok boli ;)
0
W zasadzie to od czwartku jestem. Już wcześniej widziałem, że będę, bo miałem skierowanie, bo łeb mnie prawie cały czas boli.
0
Powinienem być w pracy, ale jestem w szpitalu :P
1
To zależy. Mi w zasięgu LTE prawie nic nie schodzi, a poza zasięgiem chyba te 2 GB trzeba liczyć.
0
Za każdym razem gdy czytam twoje komentarze to mam wrażenie, że masz Spejsona w avatarze :)
0
Tak, tzn. windowsa na pendrive kupiłem i do tego był klucz.
0
Ojciec palił przez ponad 20 lat i czasami dwie paczki mu brakowały, rzucił z dnia na dzień i twierdzi, że jak ktoś pali w jego towarzystwie to mu to nie przeszkadza :P Edit, nie pali już z 15 lat.
7
Za twoje nie ich nie kupili, więc nie narzekaj :)
0
Opisy możesz przesłać ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak rozpętałem II wojnę światową.
8
Rok może się pomylić, bo Harada i Cecon startowali dziś w konkursie skoków :P
10
Jessica pewnie :P
0
Gothic był moja ulubioną serią do czasów Wiedźmina, ale Elex jakoś mi nie przypadł do gustu.
1
Hunted: Kuźnia demona, Fable.