tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pepe. W Sportingu Lizbona też pewnie paru by się znalazło.
0
Kurde, jakieś czary i magia, jakby to było jakieś wyładowanie to też byś to odczuł. Nie spadł Ci może w ostatnim czasie? Jak długo go masz? Jest to woodoporny telefon? Miałem kilka z serii Xperia Z i wszystkie były wodooporne, ale przy niektórych modelach trzeba było zamknąć zaślepkę.
0
A to już (chyba wiem) kto mi kiedyś dał tę ankietę na gg do wypełnienia :P
0
Ja nie, ale sąsiad się mniej-więcej orientuje w tych sprawach :P
0
Nie, nie tylko ciebie.
0
A co, znalazłeś? :P
1
Jakiś krewny Edwarda van der z Wiedźmina 3?
18
23 procent szans, że trafiłbyś na miejsce.
3
Luke zginie.
0
Niewolnictwo o u nas też jest, na szczęście jeszcze nie ma terroryzmu.
0
Taki prezydent to byłby skarb.
1
Kariera Nikosia Dyzmy.
0
Ale pewnie trzeba coś zapłacić, ale pewny nie jestem.
9
Gothic i Risen.
4
Przed chwilą dzwonił do mnie Leo i kazał w jego imieniu podziękować za życzenia urodzinowe użytkownikom fcbarca.com. Sam tego nie może zrobić, bo ma bana :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
The Walking Dead, Outcast.
16
Ktoś z Sevilli musi przyjść, żeby był tryplet, a kto to już obojętnie.
0
Jak sam coś wrzucisz to chyba nie będzie pobierało transferu, oczywiście jak będziesz chciał pobrać dany plik, a jak chcesz, żebyś ty miał tylko dostęp do plików to wrzuć w folder "prywatne."
0
No ja za swojego dałem 2000 :)
0
Ja mam Mi5s plus i telefon śmiga jak ta lala, ale wyrobiło mi się gniazdo ładowania, nie wiem czy wina producenta czy moja, ale żeby się telefon ładował to musi leżeć i nie mogę nim nawet poruszyć, zaczęło się tak dziać około pół roku po zakupie.
3
A dlaczego Lech nie miałby się stać "polską Barcą"? Dla mnie Real i Legia są po tych samych pieniądzach.
4
Warszawiakom niech nie pomaga, mam nadzieję, że ów zawodnik pomoże Lechowi zdobyć mistrzostwo Polski.
10
Będzie garował z moim sąsiadem.
1
Proszę bardzo, ale nie z Polsatu.
1
Tak, sam to przerabiałem.
2
Ja mam Xiaomi Mi5s plus i na niego nie narzekam, telefon chodzi jak żyleta, tylko nie wiem czy z mojej winy czy producenta gniazdo od ładowania jest luźne (żeby telefon naładować to musi leżeć, bo kabel wylatuje), a poza tym miażdży na każdym kroku.
1
I sobie zrobią imprezę na Ibizie :)
0
Nic.
0
Częstochowa.