0

Pepe. W Sportingu Lizbona też pewnie paru by się znalazło.

0

Kurde, jakieś czary i magia, jakby to było jakieś wyładowanie to też byś to odczuł. Nie spadł Ci może w ostatnim czasie? Jak długo go masz? Jest to woodoporny telefon? Miałem kilka z serii Xperia Z i wszystkie były wodooporne, ale przy niektórych modelach trzeba było zamknąć zaślepkę.

0

A to już (chyba wiem) kto mi kiedyś dał tę ankietę na gg do wypełnienia :P

0

Ja nie, ale sąsiad się mniej-więcej orientuje w tych sprawach :P

0

Nie, nie tylko ciebie.

0

A co, znalazłeś? :P

1

Jakiś krewny Edwarda van der z Wiedźmina 3?

18

23 procent szans, że trafiłbyś na miejsce.

3

Luke zginie.

0

Niewolnictwo o u nas też jest, na szczęście jeszcze nie ma terroryzmu.

0

Taki prezydent to byłby skarb.

1

Kariera Nikosia Dyzmy.

0

Ale pewnie trzeba coś zapłacić, ale pewny nie jestem.

9

Gothic i Risen.

4

Przed chwilą dzwonił do mnie Leo i kazał w jego imieniu podziękować za życzenia urodzinowe użytkownikom fcbarca.com. Sam tego nie może zrobić, bo ma bana :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

The Walking Dead, Outcast.

16

Ktoś z Sevilli musi przyjść, żeby był tryplet, a kto to już obojętnie.

0

Jak sam coś wrzucisz to chyba nie będzie pobierało transferu, oczywiście jak będziesz chciał pobrać dany plik, a jak chcesz, żebyś ty miał tylko dostęp do plików to wrzuć w folder "prywatne."

0

No ja za swojego dałem 2000 :)

0

Ja mam Mi5s plus i telefon śmiga jak ta lala, ale wyrobiło mi się gniazdo ładowania, nie wiem czy wina producenta czy moja, ale żeby się telefon ładował to musi leżeć i nie mogę nim nawet poruszyć, zaczęło się tak dziać około pół roku po zakupie.

3

A dlaczego Lech nie miałby się stać "polską Barcą"? Dla mnie Real i Legia są po tych samych pieniądzach.

4

Warszawiakom niech nie pomaga, mam nadzieję, że ów zawodnik pomoże Lechowi zdobyć mistrzostwo Polski.

10

Będzie garował z moim sąsiadem.

1



Proszę bardzo, ale nie z Polsatu.

1

Tak, sam to przerabiałem.

2

Ja mam Xiaomi Mi5s plus i na niego nie narzekam, telefon chodzi jak żyleta, tylko nie wiem czy z mojej winy czy producenta gniazdo od ładowania jest luźne (żeby telefon naładować to musi leżeć, bo kabel wylatuje), a poza tym miażdży na każdym kroku.

1

I sobie zrobią imprezę na Ibizie :)

0

Nic.

0

Częstochowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?