0

Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora.

1

The walking dead.

25

Nie powinno się nic stać, ale jak już się coś stanie to nie miej pretensji do mnie.

0

Odpowiadam na pierwsze pytanie: gra. Jeśli zaś chodzi o drugie to tak zadecydowała drużyna bądź trener. :)

0

To chyba nie ma, ale zawsze możesz dokupić te kanały, 15 złotych czy coś tam około tego to nie jest dużo.

0

Ja sobie chyba od właśnie tego serducho rozwaliłem.

1

Messi
Puyol
Xavi
Iniesta
Abidal

6

Piękny avatar :)

1

Ja mam dźwięk, ale za to słaba jakość obrazu.

0

Ja lubię noccki, a szczególnie taką jak dzisiaj. Wyrobiliśmy się w trzy godzinki i drzemka do szóstej była. Teraz trzeba dokończyć sen i weekend :)

5

Ja za chwilę kończę robotę i idę spać.

1

Tak, pewnie nawet tłum ludzi.

0

Nieprawda, znam paru ludzi, którzy wolą jak ja gdy nie ma dwudziestostopniowych upałów, ale znam też paru takich, co chcieliby cały czas skwar, więc nie każdy lubi co innego, brakłoby temperatur i stanów pogody jakby każdy lubił co innego.

0

Masz rację.

0

Ja korzystam na telefonie z wersji na PC i na reklamy nie narzekam.

1

Ja mam LG i nigdy więcej tego nie kupię, no chyba że kupiłem zły model.

2

Lepsza taka pogoda jak jest teraz niż upały.

0

Dziękuję!

0

747 na nc plus o ile się nie mylę, a jeżeli źle napisałem to kilka kanałów niżej bądź wyżej na liście.

0

Zjeść ciepły posiłek.

8

On to napisał swoimi słowami.

0

Co się przeczytało to się nie odczyta.

37

Nie wiem.

1

Titanic.

2

Moja siostra też ma dziś urodziny​.

0

Kręcili film dla dorosłych.

9

Na avatarze wyglądasz inaczej :)

5

Tak.

3

Ja nie miałem żadnego doświadczenia w składaniu komputerów, z pomocą przyszły filmiki na youtube. Nic prostszego złożyć komputer, ale jak masz jakieś obawy to może faktycznie skorzystaj z opcji montażu przez sklep.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?