tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora.
1
The walking dead.
25
Nie powinno się nic stać, ale jak już się coś stanie to nie miej pretensji do mnie.
0
Odpowiadam na pierwsze pytanie: gra. Jeśli zaś chodzi o drugie to tak zadecydowała drużyna bądź trener. :)
0
To chyba nie ma, ale zawsze możesz dokupić te kanały, 15 złotych czy coś tam około tego to nie jest dużo.
0
Eleven Sports.
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktualnosci/eleven-i-eleven-sports-otwarte-okna.cp
0
Ja sobie chyba od właśnie tego serducho rozwaliłem.
1
Messi
Puyol
Xavi
Iniesta
Abidal
6
Piękny avatar :)
1
Ja mam dźwięk, ale za to słaba jakość obrazu.
0
Ja lubię noccki, a szczególnie taką jak dzisiaj. Wyrobiliśmy się w trzy godzinki i drzemka do szóstej była. Teraz trzeba dokończyć sen i weekend :)
5
Ja za chwilę kończę robotę i idę spać.
1
Tak, pewnie nawet tłum ludzi.
0
Nieprawda, znam paru ludzi, którzy wolą jak ja gdy nie ma dwudziestostopniowych upałów, ale znam też paru takich, co chcieliby cały czas skwar, więc nie każdy lubi co innego, brakłoby temperatur i stanów pogody jakby każdy lubił co innego.
0
Masz rację.
0
Ja korzystam na telefonie z wersji na PC i na reklamy nie narzekam.
1
Ja mam LG i nigdy więcej tego nie kupię, no chyba że kupiłem zły model.
2
Lepsza taka pogoda jak jest teraz niż upały.
0
Dziękuję!
0
747 na nc plus o ile się nie mylę, a jeżeli źle napisałem to kilka kanałów niżej bądź wyżej na liście.
0
Zjeść ciepły posiłek.
8
On to napisał swoimi słowami.
0
Co się przeczytało to się nie odczyta.
37
Nie wiem.
1
Titanic.
2
Moja siostra też ma dziś urodziny.
0
Kręcili film dla dorosłych.
9
Na avatarze wyglądasz inaczej :)
5
Tak.
3
Ja nie miałem żadnego doświadczenia w składaniu komputerów, z pomocą przyszły filmiki na youtube. Nic prostszego złożyć komputer, ale jak masz jakieś obawy to może faktycznie skorzystaj z opcji montażu przez sklep.