0

Ja tam nie wiem jak można jeść rosół w niedzielę. W ten dzień powinny być ziemniaki i jakieś mięso.

0

I znowu początek skoków spędzę w robocie.

1

Ja oglądam w jedynce. Komentatorzy na Eurosporcie jakoś mnie nudzą.

0

Ja oglądam Krudòw z dzieckiem na Polsacie, czy jak to tam się odmienia

2

Link do jego profilu :)
http://www.fcbarca.com/user/Przeemekkk

0

Z pominięciem trójki, ale Arcania obowiązkowo :)

0

Z całą pewnością szuka Tadeusza z Warszawy :)

0

Jeżeli "Wiedźmin" ma być polską produkcją to w panu Bagińskim jedna nadzieja na sukces tego filmu :)

2

Jeżeli jakiś huragan nazwą "Messi" to w tym momencie ogłoszą koniec świata.

1

Podpinam się.

0

Mogę prosić o link do kwalifikacji skoków, jeżeli w ogóle się odbędą?

0

Super Polsat i przypomina się dzieciństwo:)

0

Monitor i tak musiałem kupić nowy, więc miałem pretekst, teraz się powstrzymuje z tą agresja, ale idą bardzo niecenzuralne słowa i walnę pięścią w biurko. Zazwyczaj się na tym kończy, ale to już tak jest na skraju zrobienia czegoś głupiego :) potem włączam muzyczkę albo inna grę, albo wyłączam komputer i robię co innego :)

0

Mnie FIFA bardziej irytuje niż w dzieciństwie Chińczyk.

0

Na szczęście pracuję i raz na jakiś czas mogę pozwolić sobie na większy wydatek. Chociaż jak kupiłem nowy monitor to jeszcze strzała nie dostał :)

3

Denerwujecie się grając w gry? Jeśli tak to jaka gra najbardziej was irytuje? Mnie osobiście fifa, do tego stopnia, że jakiś czas temu monitor rozwaliłem trzaskając w niego padem. Pad też kilka razy wylądował na ścianie, ale się nie zepsuł. Najgorsze w fifie jest to, że grasz lepiej od przeciwnika, ale i tak przegrywasz. Jak to z wami jest?

1

Przeemekkk, jeżeli to widzisz, to przypominam o zakładzie :)

1

12, Eurosport i chyba canal + sport.

1

A co to za problem zgolic się na łyso?

0

Tak.

0

Jestem na telefonie i jakoś nie mam reklam. Ta z Lucyferem dosłownie raz mi się trafiła i to jeszcze jakiś czas temu, gdy kliknąłem w jakiś link z kwejka czy innej podobnej strony.

0

Nie mogę przestać jej słuchać :)

6

I znowu humor poprawiony przed nocką. Teraz Kamil, wcześniej Barcelona :)

1

"Legendy polskie" to jest to!

1

Pięć razy kupon sprawdzałem z myślą, że się pomyliłem, ale coż niestety. Wtedy miałem 66 złotych, a teraz miałbym pewnie ze dwie stówki więcej, ale w porównaniu do tych kilku milionów, które były do wygrania to nawet nie ma porównania. Myślę, że dziś nie musiałbym pracować hehe

1

Kiedyś miałem czwórkę. Nie trafiłem dwóch skrajnych liczb, jednej o jedno oczko a drugiej o dwa. Co za pech :)

0

No tak, ale w tych konkretnych meczach ktoś inny mógłby strzelić więcej goli od niego. Jakby się te mecze potoczyły bez udziału Ramosa nigdy się nie dowiemy, ale czysto teoretycznie taki Ronaldo mógłby w nich hat-tricki ustrzelić. No cóż, szczęście sprzyja bohaterowi tego artykułu, mam nadzieję, że niedługo go opuści :)

0

A skąd wiadomo, że gdyby zamiast Ramosa w tych meczach grał ktoś inny to by nie strzelił więcej goli?

0

A no, wróciłem z roboty i nie mogę poszukać odcinka na necie, a w telewizji to już połowa odcinka była zanim się umyłem :)

0

Spaniem :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?