tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na filmie nie idzie tak się wystraszyć jak w grze, ale podam kilka moich ulubionych, bo pewnie o kilku zapomnę. Sinister, Annabelle Obecność, Kobieta w czerni, Projekt Lazarus, Kroniki Watykanu, no i zapomniałem o jakiś, bo coś mi świta, ale nie wiem jeszcze co :) No i wiem jeszcze jaki film, tak trochę to dziwnie zabrzmi w kontekście tego co napisałem wcześniej, ale tytuł filmu to "Coś", ale jeszcze pewnie kilka tytułów mi umknęło :)
0
Przeżyjmy to jeszcze raz!
0
Gdybym wygrał takie pieniądze to bym się zwolnił z roboty :)
0
A co było z reprezentacją Polski trzy lata temu, a co jest obecnie? Czas idzie do przodu :)
0
U nas też rządzi pewnien nieboszczyk.
0
Ja mam.
1
Nie da się.
7
Ja z kolei wolę zimę niż wiosnę czy tym bardziej lato. Dzisiaj mi jest gorąco, a co to będzie za miesiąc, dwa, bo od czerwca do września to nawet nie chcę myśleć.
1
To kończ z tym.
1
Też kiedyś nie chciałem telefonu dotykowego, a teraz nie wyobrażam sobie, żebym takowego nie posiadał.
Ja bym polecił telefony z rodziny Xperia Z. Miałem Xperię Z i Z3 compact, bardzo dobre były, więc myślę, że cała reszta też jest na wysokim poziomie.
Tego z podanego przez ciebie w linku to nie mam, ale po zmianie Z3 compact kupiłem sobie właśnie Xiaomi, ale model Mi5s plus. Fantastyczny telefon, jeżeli Redmi 4 PRO choć w połowie jest tak dobry jak mój to bierz śmiało. Ogólnie ludzie polecają firmę Xiaomi, więc możesz go kupić.
0
Chyba zauważyłem, ale nic nie jest tym, czym wydaję się być :)
2
I co z nim, bo nie rozumiem?
0
Wtedy jeszcze nie wiedział jak bardzo się mylił.
0
Nie.
0
Logan: Wolverine.
6
To jest "remontada" nie przez wielkie "R". To jest "remontada" przez wielkie "R" "E" "M" i tak dalej.
Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça!
0
Myślę, że tak.
0
Jakby można było kupić za pobraniem to już by była zamówiona.
4
O 05:55. Tak się zaczyna transmisja na eleven.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Też oddawałem regularnie krew, ale od jakiegoś czasu mam problemy z sercem i zaprzestałem tego procederu :P
7
Odpowiadam, że nie wiem czy jest jakiś dobry matematyk, który zrobi za ciebie zadanie.
16
Tak na przyszłość, zadaj konkretne pytanie, bo na twoje mogę odpowiedzieć tylko w następujący sposób: nie wiem.
0
Kliknij na ukośnik na klawiaturze.
0
Czasem uda się dwie bramki strzelić Javierem :)
1
"Nigdy w życiu tak dobrze się nie bawiłem. " Trzeba umrzeć, widać lepsze zabawy są po śmierci niż za życia.
1
Nie.
0
Tak.
0
A jeszcze trochę milionerzy :)
0
Nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć, ale wydaje mi się, że tak.