tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak.
0
Niemożliwe nie istnieje.
2
Takie same jak koszulka.
0
Jakiego masz pada?
0
Nie wszyscy.
0
Już nie bądź taki skromny.
1
Ja upałów nie znoszę. Temperatura około 15 stopni jest optymalna.
0
Najważniejszy w roku, urodzinowy.
0
Wszystkiego najlepszego, Primaaprilisowcy :)
2
Est Est.
1
W moje urodzinki :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
KS Sparta-Sklejka Orzechowo
2
Ja tam nawet jak było około minus piętnastu stopni to spałem przy uchylonym oknie :)
4
Idealna to jest tak około 15 stopni, powyżej dwudziestu jest mi za gorąco.
0
A ja wtedy mam urodziny, ale tak wysokich temperatur to nie lubię i jeszcze na nockę do roboty.
0
Na filmie nie idzie tak się wystraszyć jak w grze, ale podam kilka moich ulubionych, bo pewnie o kilku zapomnę. Sinister, Annabelle Obecność, Kobieta w czerni, Projekt Lazarus, Kroniki Watykanu, no i zapomniałem o jakiś, bo coś mi świta, ale nie wiem jeszcze co :) No i wiem jeszcze jaki film, tak trochę to dziwnie zabrzmi w kontekście tego co napisałem wcześniej, ale tytuł filmu to "Coś", ale jeszcze pewnie kilka tytułów mi umknęło :)
0
Przeżyjmy to jeszcze raz!
0
Gdybym wygrał takie pieniądze to bym się zwolnił z roboty :)
0
A co było z reprezentacją Polski trzy lata temu, a co jest obecnie? Czas idzie do przodu :)
0
U nas też rządzi pewnien nieboszczyk.
0
Ja mam.
1
Nie da się.
7
Ja z kolei wolę zimę niż wiosnę czy tym bardziej lato. Dzisiaj mi jest gorąco, a co to będzie za miesiąc, dwa, bo od czerwca do września to nawet nie chcę myśleć.
1
To kończ z tym.
1
Też kiedyś nie chciałem telefonu dotykowego, a teraz nie wyobrażam sobie, żebym takowego nie posiadał.
Ja bym polecił telefony z rodziny Xperia Z. Miałem Xperię Z i Z3 compact, bardzo dobre były, więc myślę, że cała reszta też jest na wysokim poziomie.
Tego z podanego przez ciebie w linku to nie mam, ale po zmianie Z3 compact kupiłem sobie właśnie Xiaomi, ale model Mi5s plus. Fantastyczny telefon, jeżeli Redmi 4 PRO choć w połowie jest tak dobry jak mój to bierz śmiało. Ogólnie ludzie polecają firmę Xiaomi, więc możesz go kupić.
0
Chyba zauważyłem, ale nic nie jest tym, czym wydaję się być :)
2
I co z nim, bo nie rozumiem?
0
Wtedy jeszcze nie wiedział jak bardzo się mylił.
0
Nie.