tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://allegro.pl/show_item.php?item=6375692968&snapshot=MjAxNi0xMS0wOFQxODozNzoxMlo7YnV5ZXI7N2VhMjlmNDVmYjU5NTZjMDExYzY0MzM5OTkwOTJkY2VmZTFmNWNmMzMyMDEzZTE1NTBlMTUwMTI0OWVmZWNmMA==
ja mam takie i nie narzekam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja jak kiedyś coś zamawiałem to było, że czas realizacji to około 30 dni, tylko nie pamiętam czy w opcjach dostawy czy w opisie przedmiotu, ale wydaje mi się, że w tym pierwszym.
0
Chyba coś ci się pomyliło.
0
Nie chcę żeby Arka spadała tak samo jak nie chcę, żeby Legia zdobyła mistrzostwo.
0
Co Leo ma zrobić?
0
Ile postawiłeś?
1
Najlepszy utwór w tym pseudo konkursie.
0
A mi Troje "Keine Grenzen" i Lordi "Hard Rock Haleujah".
1
Mój też wypominają :)
1
Nie znam się, ale się wypowiem :D
Z tego co zrozumiałem na wiki to odpowiedź "D".
Edit, z takim avatarem powinieneś wiedzieć :P
0
Pewnie chodziło Ci o Marcina Robaka.
1
Ja mam urządzenie wielofunkcyjne Brother i jak będę kupował kiedyś nowe to na pewno innej firmy.
5
Pierwszy Wiedźmin.
0
Mariolka najlepsza jest w tym serialu :)
0
Całkiem możliwe, bo widzisz, jak jest około 20 stopni to mi już jest gorąco, a przy jeszcze większych upałach - umieram.
0
Ja tam bym chciał przymrozki cały rok.
1
Lecha Poznań.
0
Zazdroszczę Ci takiej pogody.
0
Kiedyś też Michaiłem kupić pokojową antenę do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej i mi to odradzono, podobno mogą być problemy z odbiorem. Najlepszą opcją jest antena zewnętrzna. Zawsze możesz kupić i spróbować tej pokojowej, bo dużo nie kosztuje, a nóż- widelec zadziała.
0
Ja wolę żeby było tak jak jest niż miałyby być upały.
0
The Walking Dead.
1
Ja tam nic nie wiem na ten temat :)
0
Jakoś to przeoczyłem, ale z drugiej strony boczni obrońcy częściej atakują niż bronią, przynajmniej w Barcelonie :)
1
Barcelona będzie grać lidze szóstek?
10
Arka Puchar, Lech Mistrza i prawie każdy w kraju zadowolony.
0
Tak.
0
Właśnie wytłumaczyli.
0
To może "Zabójcza bliskość" Beverly Barton. Książka trochę chora, ale niektórym może się podobać.
Edit, W poprzednim poście zapomniałem o Sezonie burz :P, ale chyba o tym wiesz skoro czytałeś Sapkowskiego :P. Idąc tym tropem to może Tolkiena mógłbym polecić?
0
Ogólnie Skellige to nawiązanie do Skandynawii, więc nie ma co się dziwić, że nazwy miejscowości są podobne lub takie same.