tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic.
0
Częstochowa.
0
Sprawdź czy jest prawidłowo podpięta do płyty głównej i czy zasilanie na pewno podłączyłaś. Jeśli masz zasilacz modularny to zobacz czy przy zasilaczu jakaś wtyczka "nie wypadła".
Edit, tylko pamiętaj, żeby sprawdzać z odłączonym zasilaniem, bo możesz spalić płytę główną.
0
Karta graficzna jest poprawnie podłączona?
0
Dam Ci numer do mojej kierowniczki i przytocz jej pierwsze zdanie z twojej wypowiedzi.
1
Ja mam mi5s plus.
0
Graj i nawet się nie pytaj :)
1
Pan prezes Jarosław?
0
Egzorcyzmy Emily Rose podobno są oparte na faktach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Powiedz to mojemu szefowi :)
0
U mnie jest bardzo brzydka, słońce świeci i jest gorąco.
7
A ja browar.
1
Ja byłem w pracy, teraz właśnie się położyłem spać, a inni pewnie zaczynają teraz pracę bądź szkołę.
0
Polska wygrała albo była bardzo wysoko na Euro lub Mundialu młodzików (nie pamiętam dokładnie, w kadrze wtedy był np. Ebi Smolarek, jaki poziom miała reprezentacja z nim i jego kolegami w składzie? :P
9
Prawie wszyscy robią się coraz starsi, wyjątkiem jest Krzysztof Ibisz :)
0
A kilka dni temu czytałem, że powrót Kubicy do oficjalnych startów w f1 jest niemożliwy.
0
Nie podam tytułu, bo pewnie ban, ale mogę część tekstu przytoczyć "Byłem w Ryjo, byłem w Bajo, miałem bilet na Hawajo. Byłem na wsi, byłem w mieście, byłem nawet w Budapeszcie" Elektryczne gitary.
1
Na tapetę znalazłeś sposób na trolle, ale kalendarz możesz sobie sam w kilka chwil w paincie narysować :D
0
Mi też, cokolwiek to znaczy :)
0
Płatności poprzez sms pewnie nie ma?
0
A skąd wiesz, że chodzi o samochody? Może potrzebny jest mechanik od maszyn przemysłowych?
45
Tak, dawaj te punkty. :P
1
I właśnie dlatego nigdy nie dorobisz się fortuny :D Podobnie zresztą jak ja :)
0
Przecież kręcą kolorowe filmy o dinozaurach i to w dodatku w jakości hd.
0
10
Głupek a wiedział :D
4
Pewnie ban permanentny.
3
Ja tam się nie stresowałem rozmową o pracę, jak już zadzwonili to znaczy, że przyjmą, przynajmniej tam gdzie ja pracuję i nie piszę tu o kanałach :D
0
Katowice, Częstochowa, Zabrze.