tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi z kolei odradzano Huawei, znajomi je mają i nardekaja, a polecono Xiaomi mi5s plus. Mam go od niedawna. Jak narazie nie narzekam na niego.
3
Najgorszy jest wiatr...
0
Teraz to jest "byle do urlopu."
0
Tak, zawalił. Masz pecha.
0
Mnie bardziej denerwują płaczki, które narzekają, że kupon im nie wszedł.
0
Wrócił jeden z najlepszych zawodników w historii tej dyscypliny sportu to chyba normalne, że kibice wpadli w euforię.
0
Poprostu mam dosyć użalania jak to zakłady nie wchodzą.
0
No i?
1
Musisz przeinstalować system.
0
Ja właśnie czekam na kuriera z Mi5s plus.
25
Karolu! Co Ty chcesz zrobić?
0
Kiedyś taką wyłapałem, ale nie udało mi się jej odciągnąć na bok, bo koleżanka interweniowała :)
0
4
0
Pytanie do osób płacących przez PayU na allegro. Kupiłem pewien przedmiot i wybrałem płatność przez PayU, następnie założyłem konto(dodałem kartę płatniczą), ale coś poszło nie tak, miałem wpisać nazwisko panieńskie matki, ale system nie chciał go przyjąć. Próbowałem kilka razy, ale się nie udało. Wyskoczyła informacja, że "Twoja karta jest zablokowana w usłudze 3DSecure. Aby odblokować kartę w usłudze skontaktuj się ze swoim Bankiem." Postanowiłem więc, że zapłacę przy odbiorze, ale w statusie na allegro są dwie transakcje anulowane a na stronie payu, jedna jest rozpoczęta a druga anulowana. Której stronie ufać, allegro czy payu i czy po czasie pieniądze zostaną przekazane sprzedającemu czy na stronie payu zmieni się status na anulowana?
1
Śniegu to akurat u mnie jak na lekarstwo, ale tak około 20 km ode mnie jest zima jak ta lala, wiec może na wieczór albo w nocy nasypie śniegu.
3
Mi na telefonie wszystko dobrze działa. Ustaw wersję dla PC i powinno być dobrze.
1
"na pocieszenie". Mam nadzieję, że Liverpool wskoczy na pierwsze miejsce, a jak udałoby mu się tego dokonać w ostaniej kolejce to jak nie pije alkoholu, tam bym się uchlał.
1
Nie chcę spojleować, ale przed pewnym wydarzeniem nie będzie się dało przenosić po świecie.
O! Udało mi się nie zdradzić fabuły, a już chciałem w którym momencie to nastąpi.
0
Konkurs i tak prawdopodobnie się nie odbędzie albo się zaczął, ale nie wiadomo czy go nie przerwą
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
3
Kto makaron tak długo gotuje? Bigos miał być:)
1
Ja kiedyś wpisałem zdf online w wyszukiwarce i któryś wynik z góry mi działał.
0
Ja dwa lata temu na sam koniec libacji nażarłem się bigosu, jak już dotarłem do łóżka to zaczęło mi się robić niedobrze. Haftowałem przez okno, bo nie miałem nawet sił iść do ubikacji :)
1
Moje postanowienie już się nie spełniło :)
23
-Trzeba wypić bo dziś są urodziny Ani.
-Jakiej Ani?
- Ani moje, ani twoje.
2
Ja też siedziałem sam, ale mogłem jechać do szwagra. Nie pojechałem ponieważ za każdym razem jak tam jestem to źle to się kończy, więc postanowiłem sam drinkować, jeszcze trochę alko zostało, skończę pić herbatkę i dokańczam dzieła :)
2
Nie wiem jak u innych, ale ja jak przesadzę z alkoholem to dopiero mi przechodzi jak zjem obiad i to muszą być ziemniaki z mięsem. Jak zjem coś innego to nie przechodzi, a jak nic nie robię, żeby się wyleczyć to jest tylko gorzej, bo głodny :) Jakby miała więcej "doświadczenia" z alkoholem to mogłaby wypić piwko albo setkę cytrynówki, bo to też pomaga, ale w jej przypadku pewnie będzie tylko gorzej.
0
Pierwszy pożar w tym roku.
3
Piękna kreacja Ewki na Polsacie.
0
Ja też!
0
cda.pl