3

@Sekstet2009 Tak, naglowek jest zle skonstruowany

3

A sprzedajcie go im i nie ukrywajcie wiecej, ze jestescie niby "odwiecznymi rywalami"

9

Jaka szkoda, ze koszulka Barcelony nie pozostala jedyna jaka przywdziewal. Ech.... Wszystkiego najlepszego, Leo i powodzenia na Mundialu!

0

Wsciekle o? Bo chca go sprzedac tak czy siak

65

Widze, ze atmosfera spowodowana przez Leo sprzyja wszystkim

37

Zalosni sa, probuja nam niby pokazac jak w etyczny sposob sie kupuje pilkarzy. Trzeba zgarnac kolejna lige, zeby ten bol d*py dalej sie utrzymywal.

6

Szkoda chlopa. Ale niech wezmie dlugi odpoczynek i wraca na poczatek sezonu mocniejszy niz kiedykolwiek

3

No i elegancja by byla

3

@burza1982 a to skad juz wiesz jak bedzie gral w klubie, w calkowicie innym srodowisku taktycznym?

0

@Marcelinho132 no, widze

7

masakra jak sreal sie odpalil z ta sprawa na nowo, akurat gdy Barca wrocila do elity europejskiej

0

A to przed chwila nie odwrocili sie od uefa ze swoim gowno-pomyslem odnosnie superligi?

3

@Lajkonik hahah dobre

3

No i slusznie...

4

Jak ja lubie wyciaganie wnioskow po 1 meczu

0

Kudlaty sie przypadkiem dowiedzial, ze idzie do madrytu. Wcale nie chcial, wcale nie planowal...

3

@DonCarletto Pilarz z La Masi nie rozwaza opcji madryckiej. Nigdy

28

Niesamowite, ze zawsze gorszy mecz Raphy w kadze powoduje watpliwosci w jego uzytecznosc w Barcelonie, patrzac na komentarze. Tak jakby kadra byla jakimkolwiek wyznacznikiem...

3

Pieknie, lecimy z ku

4

Spedz tyle lat u boku Pepa, spotykaj sie z nimi co roku w "klasyku Europy", po czym dolaczasz do nich. Pozdro typie

1

Albo najlepszy projekt na swiecie w cudownym klubie i miescie i walka o tryplet albo najbardziej odpychajaca druzyna na boisku i poza bez szans na jakiekolwiek trofea z wieksza kasa.

0

@Kismeth Tego nie wiem, ale zostal juz kupiony

0

Za 15 mln niech zostanie, ale wiecej nie jest warty i poza tym mamy juz Gordona

23

On jest dalej tak dobry, ze niesamowicie zal dupe sciska, ze nie udalo sie go wtedy przedluzyc...

5

Sprzedadza go do realu i w koncu przestana oszukiwac publike, ze jest miedzy nimi jakas 'kosa'

0

Nie bede plakal po nim w razie czego.

1

Juz byl takie Brazyliczyk co poszedl za kasa i teraz gra w Santosie za milion dolarow rocznie.

2

Atletico chetnie pomoze swojemu ulubionemu klubowi

3

Przeciez to niemozliwe, zeby w Koreii Polnocnej wygral ktos inny niz Kim Jong Un.

3

Juz blizej niz dalej, to na pewno. Lamine da nam niejedna LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?