tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Sekstet2009 Tak, naglowek jest zle skonstruowany
3
A sprzedajcie go im i nie ukrywajcie wiecej, ze jestescie niby "odwiecznymi rywalami"
9
Jaka szkoda, ze koszulka Barcelony nie pozostala jedyna jaka przywdziewal. Ech.... Wszystkiego najlepszego, Leo i powodzenia na Mundialu!
0
Wsciekle o? Bo chca go sprzedac tak czy siak
65
Widze, ze atmosfera spowodowana przez Leo sprzyja wszystkim
37
Zalosni sa, probuja nam niby pokazac jak w etyczny sposob sie kupuje pilkarzy. Trzeba zgarnac kolejna lige, zeby ten bol d*py dalej sie utrzymywal.
6
Szkoda chlopa. Ale niech wezmie dlugi odpoczynek i wraca na poczatek sezonu mocniejszy niz kiedykolwiek
3
No i elegancja by byla
3
@burza1982 a to skad juz wiesz jak bedzie gral w klubie, w calkowicie innym srodowisku taktycznym?
0
@Marcelinho132 no, widze
7
masakra jak sreal sie odpalil z ta sprawa na nowo, akurat gdy Barca wrocila do elity europejskiej
0
A to przed chwila nie odwrocili sie od uefa ze swoim gowno-pomyslem odnosnie superligi?
3
@Lajkonik hahah dobre
3
No i slusznie...
4
Jak ja lubie wyciaganie wnioskow po 1 meczu
0
Kudlaty sie przypadkiem dowiedzial, ze idzie do madrytu. Wcale nie chcial, wcale nie planowal...
3
@DonCarletto Pilarz z La Masi nie rozwaza opcji madryckiej. Nigdy
28
Niesamowite, ze zawsze gorszy mecz Raphy w kadze powoduje watpliwosci w jego uzytecznosc w Barcelonie, patrzac na komentarze. Tak jakby kadra byla jakimkolwiek wyznacznikiem...
3
Pieknie, lecimy z ku
4
Spedz tyle lat u boku Pepa, spotykaj sie z nimi co roku w "klasyku Europy", po czym dolaczasz do nich. Pozdro typie
1
Albo najlepszy projekt na swiecie w cudownym klubie i miescie i walka o tryplet albo najbardziej odpychajaca druzyna na boisku i poza bez szans na jakiekolwiek trofea z wieksza kasa.
0
@Kismeth Tego nie wiem, ale zostal juz kupiony
0
Za 15 mln niech zostanie, ale wiecej nie jest warty i poza tym mamy juz Gordona
23
On jest dalej tak dobry, ze niesamowicie zal dupe sciska, ze nie udalo sie go wtedy przedluzyc...
5
Sprzedadza go do realu i w koncu przestana oszukiwac publike, ze jest miedzy nimi jakas 'kosa'
0
Nie bede plakal po nim w razie czego.
1
Juz byl takie Brazyliczyk co poszedl za kasa i teraz gra w Santosie za milion dolarow rocznie.
2
Atletico chetnie pomoze swojemu ulubionemu klubowi
3
Przeciez to niemozliwe, zeby w Koreii Polnocnej wygral ktos inny niz Kim Jong Un.
3
Juz blizej niz dalej, to na pewno. Lamine da nam niejedna LM