5

Espanyol musisz, chce rano obudzic sie jako oficjalny mistrz Hiszpanii

0

Ale wiecie, ze wy nie wystawiacie ocen w systemie szkolnym, tylko mozna az do 10 dac?

0

Liga nie ma znaczenia a to ilu mlodych trafia do 1 zespolu

11

W koncu powrot Bernala! Witamy

5

Widzialem przed chwila newsa, ze dogaduja Mourinho, wiec nie ma co sie martwic na zapas

0

Po raz kolejny mecz miesiaca to ten przeciwko Atleti. Szkoda tylko, ze zaden z tych obu wysilkow nie dal nam awansu...

42

W takich sytuacjach trzeba sie zapytac "I co dalej?". Nie mozna sprzedawac lidera druzyny, zeby potem na pale kupic szrot jak przy sprzedazy Neymara. Sportowo jeszcze bedziemy mieli pocieche z niego kilka ladnych sezonow, wiec ja jestem na nie.

2

Po co isc do takiego zdechlego klubu za jakies 6 mln, jak on wiecej ze wspolprac wyciaga na rok. To juz lepiej zostac w Barcie albo isc za grubymi milionami za ocean.

0

Rok temu bylem kategorycznie na nie za niewazne jaka kwote, ale w tym roku juz bym zaczal rozwazac od 100 w gore o ile jest plan na zastapienie go/madre wykorzystane kasy inaczej. Bo jak powtorza sytuacje z Neymarem to niech zostanie

1

W koncu Bernie na treningu! Ile to tygodniu juz zdazylo minac

5

Ale to bedzie przykry mecz

0

@kch Nie zgodze sie, jesli cokolwiek to roznica miedzy nami a czolowka sie mocno zmniejszyla za Flicka

4

Jak przejdzie Bayern to nic ich nie zatrzyma przed druga LM z rzedu

1

Wszyscy w Barcelonie muszą popracować nad wykończeniem, bo to głównie w tym aspekcie odstajemy od tej dwójki.

12

A bardzo prosze

1

@RobertNieLewandowski dlatego solidna obrona wazniejsza. Jeden blad nas kosztowal awans, mimo ze bylismy lepsi przez jakies 95% dwumeczu

1

A komu przeszkadza Ferran w formie? Nie mozna sie skupic na obronie, zwlaszcza PO i ŚO?

1

Chce zobaczyc Atletico placzace w finale jeszcze raz.

11

A rok temu strzelil najwazniejsza bramke w swoim zyciu. Jak to wszystko moze sie zmienic w tak krotkim czasie...

1

Tj juz mowilem, nie wazne jaka gra i jaki wynik, oceny zawsze beda kolo 6.

7

@FrankDux72 lol...

2

To jest skandal....

5

Komentarze jakby sie swiat skonczyl. A gramy juz tylko o La Lige, gdzie mamy bardzo duza przewage. Nie ma co nagle winic wszystkich o wszystko. Wygrac z Getafe i psychologicznie juz mamy mistrza.

0

@adukla Biore 9 punktow przewagi bez Lamina i Raphy, niz 9 punktow starty z nimi.

2

Ale mamy De Jonga, wiec bez Erica damy rade

0

Media szybko zgasily nadzieje, wiec na pewno nie wroci jak jeszcze bedzie liga w grze. Wiec mozna uznac, ze zakonczyl sezon wczoraj. Szkoda... Oby nastepny zaczal tak mocno jak skonczyl ten.

14

Wygrac 2 kolejne mecze i jest po wszystkim. Getafe jest mocne, ale bez przesady, nadal jestesmy faworytami.

1

Mierdy maja 4 ciezkie wyjazdy, w tym 3 pod rzad. Nie mozna tego przegrac

9

@Masp y co? A za co ma Lewy grac jak co wejdzie na boisko to stoi nieuzyteczny i bez ruchu? Ferran jest w lepszej formie i bardziej przyszlosciowy to gra.

0

@Mat1079 tylko, ze nasza przewaga stopniowo rosnie, a ich stopniowo malala az w koncu oddali prowadzenie City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?