tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Espanyol musisz, chce rano obudzic sie jako oficjalny mistrz Hiszpanii
0
Ale wiecie, ze wy nie wystawiacie ocen w systemie szkolnym, tylko mozna az do 10 dac?
0
Liga nie ma znaczenia a to ilu mlodych trafia do 1 zespolu
11
W koncu powrot Bernala! Witamy
5
Widzialem przed chwila newsa, ze dogaduja Mourinho, wiec nie ma co sie martwic na zapas
0
Po raz kolejny mecz miesiaca to ten przeciwko Atleti. Szkoda tylko, ze zaden z tych obu wysilkow nie dal nam awansu...
42
W takich sytuacjach trzeba sie zapytac "I co dalej?". Nie mozna sprzedawac lidera druzyny, zeby potem na pale kupic szrot jak przy sprzedazy Neymara. Sportowo jeszcze bedziemy mieli pocieche z niego kilka ladnych sezonow, wiec ja jestem na nie.
2
Po co isc do takiego zdechlego klubu za jakies 6 mln, jak on wiecej ze wspolprac wyciaga na rok. To juz lepiej zostac w Barcie albo isc za grubymi milionami za ocean.
0
Rok temu bylem kategorycznie na nie za niewazne jaka kwote, ale w tym roku juz bym zaczal rozwazac od 100 w gore o ile jest plan na zastapienie go/madre wykorzystane kasy inaczej. Bo jak powtorza sytuacje z Neymarem to niech zostanie
1
W koncu Bernie na treningu! Ile to tygodniu juz zdazylo minac
5
Ale to bedzie przykry mecz
0
@kch Nie zgodze sie, jesli cokolwiek to roznica miedzy nami a czolowka sie mocno zmniejszyla za Flicka
4
Jak przejdzie Bayern to nic ich nie zatrzyma przed druga LM z rzedu
1
Wszyscy w Barcelonie muszą popracować nad wykończeniem, bo to głównie w tym aspekcie odstajemy od tej dwójki.
12
A bardzo prosze
1
@RobertNieLewandowski dlatego solidna obrona wazniejsza. Jeden blad nas kosztowal awans, mimo ze bylismy lepsi przez jakies 95% dwumeczu
1
A komu przeszkadza Ferran w formie? Nie mozna sie skupic na obronie, zwlaszcza PO i ŚO?
1
Chce zobaczyc Atletico placzace w finale jeszcze raz.
11
A rok temu strzelil najwazniejsza bramke w swoim zyciu. Jak to wszystko moze sie zmienic w tak krotkim czasie...
1
Tj juz mowilem, nie wazne jaka gra i jaki wynik, oceny zawsze beda kolo 6.
7
@FrankDux72 lol...
2
To jest skandal....
5
Komentarze jakby sie swiat skonczyl. A gramy juz tylko o La Lige, gdzie mamy bardzo duza przewage. Nie ma co nagle winic wszystkich o wszystko. Wygrac z Getafe i psychologicznie juz mamy mistrza.
0
@adukla Biore 9 punktow przewagi bez Lamina i Raphy, niz 9 punktow starty z nimi.
2
Ale mamy De Jonga, wiec bez Erica damy rade
0
Media szybko zgasily nadzieje, wiec na pewno nie wroci jak jeszcze bedzie liga w grze. Wiec mozna uznac, ze zakonczyl sezon wczoraj. Szkoda... Oby nastepny zaczal tak mocno jak skonczyl ten.
14
Wygrac 2 kolejne mecze i jest po wszystkim. Getafe jest mocne, ale bez przesady, nadal jestesmy faworytami.
1
Mierdy maja 4 ciezkie wyjazdy, w tym 3 pod rzad. Nie mozna tego przegrac
9
@Masp y co? A za co ma Lewy grac jak co wejdzie na boisko to stoi nieuzyteczny i bez ruchu? Ferran jest w lepszej formie i bardziej przyszlosciowy to gra.
0
@Mat1079 tylko, ze nasza przewaga stopniowo rosnie, a ich stopniowo malala az w koncu oddali prowadzenie City