9

Ja nie spogladam, bo najpierw trzeba zrobic jutro swoje, a mam podejrzenie, ze to bedzie najciezsze starcie z Atleti w tym sezonie, a widzielismy juz jak ciezko moze byc

8

Mam nadzieje, ze jeszcze odegra wazna role w tym sezonie, a moze juz nawet jutro!

9

Czyli karaja ich za podjecie wlasciwej decyzji? WTF? VAR jest po to, zeby poprawic decyzje, gdy trzeba, a nie karac za jego uzycie

10

Nic nie tlumaczy faktu, ze nie celebrowal bramki byc moze na wage mistrzostwa. Mega dziwne i niepokojace

0

Bayern nie moze sie wylozyc, bo to "real" i bedzie dobrze

4

@PatrychoO Na pierwszy rzut oka wyglada to na czerwo, zwlaszcza w slow motion, ale to byla dobra decyzja (o dziwo), by odwrocic pierwotna decyzje

1

Oni maja ciezsze mecze i -7. Nie mozemy tego wypuscic

0

Mega ciekawy sklad!

13

Ten moment, gdy nie wiesz kiedy rzadowi graja i wchodzisz na strone, a tam, ze przegrali. Hahah cudowna sobota

7

@Azazel_Pazuzu przeciez to nie wszystkie serie jakie zrobil

4

Oprocz Lewego, to patrzac na to, ze w pilce klubowej mogliby rozegrac po 270 minut w tym samym okresie, to jednak trzeba uznac te przerwe za odpoczynek. Szkoda oczywiscie Raphy, ale oby inni mogli teraz dac pokaz intensywnosci juz do konca sezonu.

11

@[Oli] nie mozna byc katolikiem i dopuszczac sie takich rzeczy. mozna sie nazywac samego siebie katolikiem, ale to nie znaczy, ze sie nim jest

5

Jak uratuje nam sezon to mozna wznowic, a jak bedzie cieniowal pod nieobecnosc Raphy to nic sie nie stalo

10

W sumie nasi zagrali lacznie 1 mecz (na osobe) przez te 2 tygodnie. Nie jest najgorzej. Szkoda Raphy tylko

0

Mega, ze wiekszosc graczy odpocznie przez te dwa tygodnie. Szkoda tylko, ze i tak stracilismy najwazniejszego...

2

Zle wiesci, czyli nikt go nie chce kupic?

3

To samo, pamietam jak po pierwszej wyplacie wzialem sobie iPhona 8 na raty

13

@pride1899 Pewnie szykuja go na zagranie od 1 w Klasyku, czyli wroci mecz/dwa wczesniej

0

Juz tak ich nie hypujcie, bo nie bez powodu spotykacie sie w 1/8 a nie w finale. Zajmijcie sie soba, a nie typowe wychwalanie realu i potem obsrewka przed meczem

16

Barca - Atleti lekko. Jakby udalo sie powtorzyc taka intensywnosc w kazdym nadchodzacym waznym meczu, to naprawde nikt nie mialby z nami szans

0

Bernal leciutko

4

Echh jak ja nie lubie odbierania zaslug i ciezkiej pracy Messiemu poprzez nazywanie go wylacznie talentem...

4

Moze i graja w 4 lidze, ale ile talentow trafia do 1 zespolu, a nie jak kiedys przodowali w 2, a do 1 zespolu i tak nikt nie dolaczal

0

@Natalia12345 Jakbysmy doszli do finalu to jeszcze tam zagra

14

Powalony, jak mozna chciec komus zakonczyc sezon w meczu towarzyskim, gdy sami jestesmy jeszcze w szoku po tym co stalo sie Raphie

3

Zeby nam chlop bronil bramke rekami? Nie, dzieki

1

Rashford, ride or die

2

Moga pozyskac jego koszulke na stronie Barcelony przeciez

7

Dla mnie godzina super na final

13

@BARCA1899Messi Dokladnie, po sezonie klubowym powinien zaczynac sie sezon reprezentacyjny i tyle, bez zadnych przerw w trakcie, a juz na pewno nie w decydujacej fazie sezonu klubowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?