tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Rzeczywiscie bylo czuc, ze pilka caly czas byla w grze. Mega
7
Konti nigdy nie jest na reke, ale teraz i tak Cancelo powinien byc glownym LO.
2
@Scala1981 Ale jest przekonanie, ze mozemy wszystko, a to jest najwazniejsze na reszte sezonu, zwlaszcza w LM
2
Ja po losowaniu w LM po prostu widzialem oczami wyobrazni naglowki, ze nadszedl czas na rewanz na Atletico za ten polfinal. Tak musialo byc, ale mam wrazenie, ze ta porazka da nam wiecej skrzydel niz niejedna wygrana
1
@Bossmantoja Tak, to byla najlepsza szansa na 4 gola jaka mielismy
2
Bernie byl wielki, o niemrawym FdJ nikt nie pamieta
7
Najpiekniejsza porazka w moim zyciu. Jestem dumny
2
Mecz sie otworzyl, wiec bedzie latwiej strzelac kolejne gole. Ale musimy miec szczescie w obronie, bez tego nie pojdzie
0
Ferran 2 gole i zamyka jape
23
Fajnie, ze wspomnial to co sie wydarzylo wtedy w tych meczach z Bayernem, zwlaszcza w 2017. To byl generacyjny przekret, a dziwnym trafem nie przeszedl do popkultury tj. mecz Barcy z Chelsea (gdzie swoja droga w pierwszym meczu to Barca byla niezle przekrecona, ale o tym tez sie nie mowi)
2
Trzeba wierzyc. Mega ciekawe bedzie zobaczyc Barcelone, ktora musi grac na pelnym gazie w pierwszej polowie. Bardzo ciekawy test dla nas
1
Zejdzie pewnie kolo 60 minuty jesli roznica bramek w dwumeczu bedzie wieksza niz 2 gole.
6
Pedri "swietny", ale tylko 7.5.
OK...
0
Oceny od FotMob najblizsze rzeczywistosci
0
lmao mbapcok .
8
Nawet najlepsze najgorsze nie wrzuciliscie, a tu takie cos...
6
Pedri i wszystko jasne
2
Taki wynik do przerwy we wtorek i bedzie pieknie
4
Bernie ich czyta niczym ksiazeczke do snu
5
@domin1515 Cancelo oszczedzany na srodek tygodnia
4
Bernie, musisz! To Twoj moment
6
Bernie, musisz! Najlepsze historie czesto sie pisza, gdy stawka jest najwieksza. Oby tak bylo i tym razem
1
@Aequlibre bylo juz 5 starc miedzy nimi i tylko 1 raz wygrali przekonujaco, to bylo rok temu gdy City mialo najgorszy sezon pod wodza Pepa. Kolejne dwa razy to fart wszech czasow w koncowce, a kolejnym razem karne. Jak City zagra swoje to nie ma innej opcji niz awans dla obywateli
1
@Marusek Jakby chcial to na pewno jakas by mial
0
Oj ciezki mecz sie dzis szykuje. Po 3 ptk!
0
Dobry byl do momentu plotek transferowych/nowego kontraktu. Potem niestety zapasc i do tego doszly jeszcze kontuzje
0
@xavi890 to problem Yamala nie uefy
5
@comtedurgell a w finale bedzie na nas czekac kolejna angielska druzyna w postaci City!
1
@barcelonaLM ale tez mniejsze prawdopodobienstwo, ze drugi mecz bedziemy zaczynac od 0-4 tak jak teraz, wiec to zalezy jak spojrzysz
0
Mega losowanie i real zasluzyl na ciezsza strone drabinki slaba gra w fazie grupowej. sprawiedliwosci stalo sie zadosc