2

Oho... Akurat jak zaczal wracac do formy po dluzszym czasie to przerwa reprezentacyjna, ktora musi byc w najgorszym mozliwym okresie, jak zwykle nas dojezdza

0

Oby to nic powaznego i niech wroci do Barcelony od razu i moze ta sytuacja obroci sie na nasza korzysc

11

Potem sie dziwic czemu dostaja od nich lanie...

0

@mindbender84 nawet mniej niz najmniejsza mozliwa kara, bo tutaj takowa to byloby 2 mecze

6

@kejdzi Hahah pieknie to ujales

1

HAHAHAHAH ze co??

2

@Aequlibre To prawda, zawsze byl osoba, ktora trzymala madryt na smyczy i mimo, ze oni dalej nic nie graja to on nie potrafi z nimi juz wygrywac

1

De Jong? Kto to

34

Brawo Atleti! Trzeba to naglasniac, bo to jest chore co sie wyrabia

5

Ech... i jeszcze te 2 dni odpoczynku dla Raphy i Cancelo

7

Nie dziwne, ze nie pracuje od lata - nie chce zostac wyjasniony przez lepszych

0

Hahah chcieliby.

0

Przeplatamy slaby mecz z dobrym, wiec na szczescie lepiej sie zaprezentujemy w meczu z ciezym rywalem na ciezkim terenie, czyli z Atleti ;)

6

Casado -5? Damn

0

@cules100pro W niedziele o 21? Jeszcze bym zrozumial sobote, ale to jest zdecydowanie za pozna pora

1

@piJohn ale szanse na zgubienie punktow z Majorka wzrosly. Bez dwoch najlepszych graczy beda

0

@kinioo Przeciez dawno bylo wiadomo, ze wylecial na 6 tyg i jedyna nadzieja byla, zeby nie zdazyl na rewanz z Bayernem, a co dopiero w final LM, w ktorym i tak nie zagraja

0

21 w niedziele... Kogoś chyba pogrzało tam

22

Jak slabe City wygrywa z Arsenalem to my musimy tym bardziej sie spiac w tej edycji LM

0

Wow, jeden z najbardziej oczywistych karnych, ktore nie zostaly podyktowane. I to w meczu o taka stawke. Brak slow

5

@kejdzi Chodzi o nastawienie przede wszystkim. Teraz moze juz nie bylo tego zmeczenia z srodka tygodnia, ale byli juz jedna noga na zgrupowaniach

0

Najciezej bedzie z tfu madrytem, a tak to powinien byc ten komplet punktow

7

+7 i mozna sie rozjezdzac na repre. Oby bez kontuzji i jak najmniej minut

1

Oby Atleti jutro pokazalo kto rzadzi w Madrycie. Aupa

1

@krzysiekgier Oni tworza trzon narodow Afrykanskich ;)

1

Chociaz Gerard z zasluzonym odpoczynkiem

14

Zarowno z Atleti jak i z Arsenalem mamy duze szanse na awans. A w finale wszystko moze sie zdarzyc. Nie napalam sie, ale nie ukrywam, ze to moze byc nasz rok.

2

@Gregs238 No, oceny redakcji i uzytownikow jakbysmy wygrali 2-1 z Espanyolem czy cos

5

Przeciez tam chlop sie wywrocil jak tylko poczul, ze Cancelo polozyl na nim reke. Dla mnie to jest zachowanie niegodne ducha gry

2

Ufffff, jaka ulga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?