tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oho... Akurat jak zaczal wracac do formy po dluzszym czasie to przerwa reprezentacyjna, ktora musi byc w najgorszym mozliwym okresie, jak zwykle nas dojezdza
0
Oby to nic powaznego i niech wroci do Barcelony od razu i moze ta sytuacja obroci sie na nasza korzysc
11
Potem sie dziwic czemu dostaja od nich lanie...
0
@mindbender84 nawet mniej niz najmniejsza mozliwa kara, bo tutaj takowa to byloby 2 mecze
6
@kejdzi Hahah pieknie to ujales
1
HAHAHAHAH ze co??
2
@Aequlibre To prawda, zawsze byl osoba, ktora trzymala madryt na smyczy i mimo, ze oni dalej nic nie graja to on nie potrafi z nimi juz wygrywac
1
De Jong? Kto to
34
Brawo Atleti! Trzeba to naglasniac, bo to jest chore co sie wyrabia
5
Ech... i jeszcze te 2 dni odpoczynku dla Raphy i Cancelo
7
Nie dziwne, ze nie pracuje od lata - nie chce zostac wyjasniony przez lepszych
0
Hahah chcieliby.
0
Przeplatamy slaby mecz z dobrym, wiec na szczescie lepiej sie zaprezentujemy w meczu z ciezym rywalem na ciezkim terenie, czyli z Atleti ;)
6
Casado -5? Damn
0
@cules100pro W niedziele o 21? Jeszcze bym zrozumial sobote, ale to jest zdecydowanie za pozna pora
1
@piJohn ale szanse na zgubienie punktow z Majorka wzrosly. Bez dwoch najlepszych graczy beda
0
@kinioo Przeciez dawno bylo wiadomo, ze wylecial na 6 tyg i jedyna nadzieja byla, zeby nie zdazyl na rewanz z Bayernem, a co dopiero w final LM, w ktorym i tak nie zagraja
0
21 w niedziele... Kogoś chyba pogrzało tam
22
Jak slabe City wygrywa z Arsenalem to my musimy tym bardziej sie spiac w tej edycji LM
0
Wow, jeden z najbardziej oczywistych karnych, ktore nie zostaly podyktowane. I to w meczu o taka stawke. Brak slow
5
@kejdzi Chodzi o nastawienie przede wszystkim. Teraz moze juz nie bylo tego zmeczenia z srodka tygodnia, ale byli juz jedna noga na zgrupowaniach
0
Najciezej bedzie z tfu madrytem, a tak to powinien byc ten komplet punktow
7
+7 i mozna sie rozjezdzac na repre. Oby bez kontuzji i jak najmniej minut
1
Oby Atleti jutro pokazalo kto rzadzi w Madrycie. Aupa
1
@krzysiekgier Oni tworza trzon narodow Afrykanskich ;)
1
Chociaz Gerard z zasluzonym odpoczynkiem
14
Zarowno z Atleti jak i z Arsenalem mamy duze szanse na awans. A w finale wszystko moze sie zdarzyc. Nie napalam sie, ale nie ukrywam, ze to moze byc nasz rok.
2
@Gregs238 No, oceny redakcji i uzytownikow jakbysmy wygrali 2-1 z Espanyolem czy cos
5
Przeciez tam chlop sie wywrocil jak tylko poczul, ze Cancelo polozyl na nim reke. Dla mnie to jest zachowanie niegodne ducha gry
2
Ufffff, jaka ulga