0

@Azglahal Przeciez z NC kazdy zagra na o wiele wiekszej intensywnosci, z obrona jest wszystko ok

1

Oby Olmo zagral na 9 z NC. Gorszym niz Ferran czy Lewym juz naprawde nie da sie byc, a Olmo przynajmniej wykancza szanse.

19

Nie ma takiej sytuacji, ktorej Lewy by nie zmarnowal

2

Raphaaaaa! No to teraz mozna odpoczywac

2

@GrubyZGR Z drugiej strony nie ma sie co im dziwic, ze chca przepchac ten mecz po najmniejszej linii oporu zwlaszcza gdy prowadzili 3 bramkami

4

Dobrze, ze nie Lewy to wykanczal

0

@TheKlucha jak naciagany jak wbiegl w jego tor ruchu?

8

Ostatnio punktujemy w stylu madryckim. Z ta roznica, ze nasze karne sa sluszne

0

Amen! .

7

Przeciez to New Castle gralo tak drewiana pilke, ze az oczy krwawily. My zagralismy jeden z gorszych meczow w sezonie a i tak zremisowalismy. Jesli odnajdziemy swoj rytm i intensywnosc to nie bedzie czego zbierac po nich.

1

@kaczy1989 no jaka jest ta obrona? Bo ja ostatnio widzialem bardzo solidne wystepny wlasnie

12

Niesamowita sprawa, takiego impulsu nam bylo trzeba

10

Cieszy powrot Cuby do wysokiej formy. Oby tak dalej, a na pewno bedzie nam latwiej zrealizowac nasze cele

3

pompujcie tego balonika madrytczoki, pompujcie...

5

@maciekofcb nawet nie dobiega ;)

9

@tbas wystarczylo nie kupowac dembele, coutinho, grizmana i licznych mniej drogich typu gomes, to bylyby pieniadze i model socio.

6

Fajnie, ze Leo podniesie trofeum na swoim podworku

4

Co Ty gadasz chlopie...

1

"0:3 jest oczywiście lepsze niż 0:4"
echh, przykry koniec legendy

2

Przykry koniec Pepa, ludzie pisza, ze zagrali na stojaco... Ale sa tego pozytywy, znow madryt napompuje sobie balonik, poczuja sie mega pewni i potem to wszystko pierdyknie z rywalem, ktory sie nie kladzie przed nimi. Plus beda grac na dwoch fronach, wiec latwiej o strate punktow bedzie.

1

No i prosze, Bayer nie bez szans w rewanzu. Jakby sie udalo odnalezc te intensywnosc z meczu z Atleti to ten final bylby w zasiegu

0

@4Fabregas4 takie sztywne reguly to w okregowce

0

@Eto'o9 R10 Jakby pokazal gest zmiany i potem nie dobiegl to ok, ale nic tego nie mialo miejsca

1

Nie musiales az tak dostadnie nam mowic, ze jestes Bartomeu w przebraniu, no ale skoro sie upierasz, zeby nie bylo zludzen...

4

Ale Thierry go wyjasnil

3

Alez to bedzie implus dla przemeczonej druzyny

0

Proby to na pewno byly, tylko nie wskoczylo to w algorytm

1

Czy potrzeba jeszcze cos dodawac w takim razie?

0

@Andromega oby tak bylo

6

Z dwoja zlego juz Lewy jest lepszy, ale obie 9 sa w fatalnej formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?