tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wierze, ze Rapha jeszcze da nam duzo w tym sezonie. Ale tego samego o Yamalku juz nie da sie powiedziec
0
@Joopiter Niestety, bardzo niepokoi ta sytuacja. Jesli Yamalowi nie wyjdzie 2/3 akcje w meczu to cala reszta jest totalnie beznadziejna. I jemu sie nie chce. Liczy sie szopka na instagramie i tyle
6
Wracaja demony ostatnich 10 lat - wolna i ociezala gra
1
@Kaktus3 Jak niczego nie strzeli to wtedy pokazuje swojego prawdziwe oblicze. Chlop jest dramatycznie slaby
1
Sedziowie zabrali nam 1 ptk i to jest twardy fakt. I wplyneli na dalszy przebieg meczu, gdzie nie wiadomo co by sie stalo. Chyba na razie trzeba sobie odpuscic ten sport, bo to nie ma najmniejszego sensu
0
@novy1899 No wlasnie mowi o tym drugim
4
Nie wiem czemu to bylo takie oczywiste, ze nie trafi. Dramat chlop dzis
0
@Barcelonista94 tez
2
@marcin9185 Yamal jest tak slaby w porownaniu z Leo, a potem sie orientujesz, ze Yamal jest w topce obecnych pilkarzy. Masakra jaki spadek jakosci
1
Jak cos Yamalowi nie wychodzi, to rzeczywiscie jest niesamowicie irytujacy
0
@danijacek czyli pewnie ukluje
3
Szkoda, ze bez Bernala i Araujo
3
Fajnie jakby Bernal rzeczywiscie zagral. Mam wieksze nadzieje do niego niz do Casado
1
Gironie sie pewnie jutro mocno oberwie
0
Kiedy planowane powroty Pedriego, Gaviego i Christensena?
7
Ale miekkiego karnego na Yamalu z Atleti nie gwizdna. To sa te detale wlasnie
3
przepchaja ich do konca
7
I w ten sposob sedziowie przepchaja ich w praktycznie wiekszosci pozostalych spotkan. Trzeba wszystko wygrywac, inaczej nie ma szans na majstra
2
@jackoFR jednemu klubowi nie szkodzi
0
Brawo. Bartomeu to by jeszcze im podziekowal
2
Liczymy na efekt jak po meczu z Chelsea. I jeszcze byc moze podziekujemy na koniec sezonu, ze ta porazka teraz nadeszla
9
Kto to w ogole pisal, straszna amatorka zajechalo
1
@Playez Nie rozumiem takiego podejscia - jak gramy slabo to jest to w porzadku, zeby nas okradali, bo w szerszej perspektywnie nie zasluzylismy na wygrana i tak?
1
Vibe jak, gdy ronaldo zdjal koszulke w nastepnym klasyku na CN, po tym jak Leo wywiesil legendarne pranie na bernabeu.
1
@torondirn to rzeczywiscie wal niesamowity
0
@kaamil1910 a o co? Bo gdzie indziej spalonego na pewno nie ma
0
@HubaBuba spalony powininen zostac calkowicie zautomatyzowany bez mozliwosci wyboru klatki
0
Troche nie rozumiem, co z tego ze drugi kontakt byl, jak zawazyl spalony przy podaniu Fermina do Lewego?
2
Remontada jest mozliwa, ale wazniejsze od tego jest zagrac dobry mecz po prostu. Tutaj musi dopisac szczescie, bo nawet wczoraj jakby nam dopisalo to te dwie bramki bysmy wcisneli.
0
@cosinus90 zawsze bedzie wyciaganie zbyt daleko idacych wnioskow po jednym meczu