9

Wierze, ze Rapha jeszcze da nam duzo w tym sezonie. Ale tego samego o Yamalku juz nie da sie powiedziec

0

@Joopiter Niestety, bardzo niepokoi ta sytuacja. Jesli Yamalowi nie wyjdzie 2/3 akcje w meczu to cala reszta jest totalnie beznadziejna. I jemu sie nie chce. Liczy sie szopka na instagramie i tyle

6

Wracaja demony ostatnich 10 lat - wolna i ociezala gra

1

@Kaktus3 Jak niczego nie strzeli to wtedy pokazuje swojego prawdziwe oblicze. Chlop jest dramatycznie slaby

1

Sedziowie zabrali nam 1 ptk i to jest twardy fakt. I wplyneli na dalszy przebieg meczu, gdzie nie wiadomo co by sie stalo. Chyba na razie trzeba sobie odpuscic ten sport, bo to nie ma najmniejszego sensu

0

@novy1899 No wlasnie mowi o tym drugim

4

Nie wiem czemu to bylo takie oczywiste, ze nie trafi. Dramat chlop dzis

0

2

@marcin9185 Yamal jest tak slaby w porownaniu z Leo, a potem sie orientujesz, ze Yamal jest w topce obecnych pilkarzy. Masakra jaki spadek jakosci

1

Jak cos Yamalowi nie wychodzi, to rzeczywiscie jest niesamowicie irytujacy

0

@danijacek czyli pewnie ukluje

3

Szkoda, ze bez Bernala i Araujo

3

Fajnie jakby Bernal rzeczywiscie zagral. Mam wieksze nadzieje do niego niz do Casado

1

Gironie sie pewnie jutro mocno oberwie

0

Kiedy planowane powroty Pedriego, Gaviego i Christensena?

7

Ale miekkiego karnego na Yamalu z Atleti nie gwizdna. To sa te detale wlasnie

3

przepchaja ich do konca

7

I w ten sposob sedziowie przepchaja ich w praktycznie wiekszosci pozostalych spotkan. Trzeba wszystko wygrywac, inaczej nie ma szans na majstra

2

@jackoFR jednemu klubowi nie szkodzi

0

Brawo. Bartomeu to by jeszcze im podziekowal

2

Liczymy na efekt jak po meczu z Chelsea. I jeszcze byc moze podziekujemy na koniec sezonu, ze ta porazka teraz nadeszla

9

Kto to w ogole pisal, straszna amatorka zajechalo

1

@Playez Nie rozumiem takiego podejscia - jak gramy slabo to jest to w porzadku, zeby nas okradali, bo w szerszej perspektywnie nie zasluzylismy na wygrana i tak?

1

Vibe jak, gdy ronaldo zdjal koszulke w nastepnym klasyku na CN, po tym jak Leo wywiesil legendarne pranie na bernabeu.

1

@torondirn to rzeczywiscie wal niesamowity

0

@kaamil1910 a o co? Bo gdzie indziej spalonego na pewno nie ma

0

@HubaBuba spalony powininen zostac calkowicie zautomatyzowany bez mozliwosci wyboru klatki

0

Troche nie rozumiem, co z tego ze drugi kontakt byl, jak zawazyl spalony przy podaniu Fermina do Lewego?

2

Remontada jest mozliwa, ale wazniejsze od tego jest zagrac dobry mecz po prostu. Tutaj musi dopisac szczescie, bo nawet wczoraj jakby nam dopisalo to te dwie bramki bysmy wcisneli.

0

@cosinus90 zawsze bedzie wyciaganie zbyt daleko idacych wnioskow po jednym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?