tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho my zatracilismy swoja tozsamosc a potem i wyniki, gdy wlasnie moglismy kupic wszystkich. moze wlasnie nie tedy droga
3
Tak, nasze wszystkie bramki to fart, ale ich drugi to czysty majstersztyk, owoc ciężkiej pracy.
1
@Dieselzor 1:0 biore w ciemno
1
@marcin62 wystarczy dać użytkownikowi wybór
7
Czy admini mogą dodać funkcję ukrycia gorących dyskusji dla zalagowanych użytkowników chociażby? Wchodząc na stronę o tematyce sportowej nie chcę widzieć politycznego syfu
5
@Szmulek jest duzo racji w tym co piszesz, tylko ze pod wiekszoscia tych chorych postulatow PO idzie raczka a w raczke z PISem
10
@Szmulek 10x na beton pis-po. szukaj problemow gdzie indziej a nie u brauna
0
@GTBTP a politycy maja bezposredni interest w rzucaniu winy na deweloperow
2
@BKSChemik Najlepsze jest to, ze ta 11 jest mega mocna
1
@norbi77 Tak wlasnie sie zastanawialem czy real sciaga konkretne pilkarzy prostakow czy oni dopiero tam w klubie sie tacy staja
0
@creative7 Niestety nie
1
@Azazel_Pazuzu ja dzisiaj dostalem wyliczenie od ksiegowej, ze musze zaplacic niecale 1200 zl skladki zdrowotnej za to, ze przeszedlem z oglnych zasad na ryczalt w tym roku. A wszystko mialem oplacone w 2024 na zasadach ogolnych. Ot taki podateczek, za to ze przeszedles na bardziej korzystna opcje dla ciebie. Dramat to jest. Niech ktos w koncu zaora ten system
4
Chcialbym zeby cisza przewyborcza trwala caly rok
0
@RosjaninBut To leci w TVP czy co?
1
Moze i Yamal dodal cos od siebie, ale sam zamiar jest i tak juz na czerwo. A VAR to takie matoly, ze jak sie nie polozysz to nie sprawdza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Fajnie by bylo jakby polityka zostala zbanowana na tej stronie
10
Mysle, ze Balde na luzie zacznie
2
@Faro nieznosny typ
0
@SelloutCrowd Cieszy
5
@Criss18Barca Wiadomo, ze beda nienawidzic wszystkich, kto zdolal uciec z ich banki myslowej i potrafi samemu sobie formulowac swiatopoglad.
0
@DeXt3rVeB U mnie tez bez zmian, oprocz moze wyzszych cen w sklepie, bo inflacja dalej wysoka. Sztuczne bicie piany, zeby ludzie mysleli, ze jak nie zaglosuja na nich to przyjdza ci drudzy zli i wszystko im odbiora. A potem sie okazuje, ze to jedno i to samo.
0
@Kapitan hawk ja na druga ture na pewno sie nie wybieram, chyba zeby oddac pusty glos
1
Czasami sie zastanawiam po co w ogole sledzic ten sport
https://xcancel.com/BarcaTimes/status/1921857612158558386#m
0
@Eklerek wiesz, ze gastro to bizes o niesamowicie niskiej marzy?
1
@Eklerek Serio kogos dziwi ten paragon? Jak wracam z Wawy do domu, gdzie mieszka tysiac osob, to w knajpie place praktycznie tak samo jak w stolicy, a niektore pozycje nawet drozej.
2
@wojopancer Na pewno najwazniejsza znow bedzie la liga, a co do LM wazne zeby zaprezentowac ten sam wysoki poziom
2
@KamQiX To jest oczywiste, bylo mnostwo juz takich sytuacji, gdzie reka sie po prostu przedawnia.
6
"08:09 Według Isaaca Fouto z COPE zwrot "całe szczęście" oznacza w tym przypadku nie radość z anulowania trafienia, tylko ulgę z dostrzeżenia tego zagrania ręką na samym końcu weryfikacji akcji. "
Ze co? To po co w ogole w takim razie rozpoczynali sprawdzanie tego w VARze? Hahah
0
@kamiVeB https://www.fullreplays.com/spain/laliga/barcelona-vs-real-madrid-11-may-2025/
Odwolanie tej bramki byloby jeszcze bardziej skandaliczne niz odwolanie bramki Fermina