0

@Gaucho my zatracilismy swoja tozsamosc a potem i wyniki, gdy wlasnie moglismy kupic wszystkich. moze wlasnie nie tedy droga

3

Tak, nasze wszystkie bramki to fart, ale ich drugi to czysty majstersztyk, owoc ciężkiej pracy.

1

@Dieselzor 1:0 biore w ciemno

1

@marcin62 wystarczy dać użytkownikowi wybór

7

Czy admini mogą dodać funkcję ukrycia gorących dyskusji dla zalagowanych użytkowników chociażby? Wchodząc na stronę o tematyce sportowej nie chcę widzieć politycznego syfu

5

@Szmulek jest duzo racji w tym co piszesz, tylko ze pod wiekszoscia tych chorych postulatow PO idzie raczka a w raczke z PISem

10

@Szmulek 10x na beton pis-po. szukaj problemow gdzie indziej a nie u brauna

0

@GTBTP a politycy maja bezposredni interest w rzucaniu winy na deweloperow

2

@BKSChemik Najlepsze jest to, ze ta 11 jest mega mocna

1

@norbi77 Tak wlasnie sie zastanawialem czy real sciaga konkretne pilkarzy prostakow czy oni dopiero tam w klubie sie tacy staja

0

@creative7 Niestety nie

1

@Azazel_Pazuzu ja dzisiaj dostalem wyliczenie od ksiegowej, ze musze zaplacic niecale 1200 zl skladki zdrowotnej za to, ze przeszedlem z oglnych zasad na ryczalt w tym roku. A wszystko mialem oplacone w 2024 na zasadach ogolnych. Ot taki podateczek, za to ze przeszedles na bardziej korzystna opcje dla ciebie. Dramat to jest. Niech ktos w koncu zaora ten system

4

Chcialbym zeby cisza przewyborcza trwala caly rok

0

@RosjaninBut To leci w TVP czy co?

1

Moze i Yamal dodal cos od siebie, ale sam zamiar jest i tak juz na czerwo. A VAR to takie matoly, ze jak sie nie polozysz to nie sprawdza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Fajnie by bylo jakby polityka zostala zbanowana na tej stronie

10

Mysle, ze Balde na luzie zacznie

2

@Faro nieznosny typ

0

@SelloutCrowd Cieszy

5

@Criss18Barca Wiadomo, ze beda nienawidzic wszystkich, kto zdolal uciec z ich banki myslowej i potrafi samemu sobie formulowac swiatopoglad.

0

@DeXt3rVeB U mnie tez bez zmian, oprocz moze wyzszych cen w sklepie, bo inflacja dalej wysoka. Sztuczne bicie piany, zeby ludzie mysleli, ze jak nie zaglosuja na nich to przyjdza ci drudzy zli i wszystko im odbiora. A potem sie okazuje, ze to jedno i to samo.

0

@Kapitan hawk ja na druga ture na pewno sie nie wybieram, chyba zeby oddac pusty glos

1

Czasami sie zastanawiam po co w ogole sledzic ten sport
https://xcancel.com/BarcaTimes/status/1921857612158558386#m

0

@Eklerek wiesz, ze gastro to bizes o niesamowicie niskiej marzy?

1

@Eklerek Serio kogos dziwi ten paragon? Jak wracam z Wawy do domu, gdzie mieszka tysiac osob, to w knajpie place praktycznie tak samo jak w stolicy, a niektore pozycje nawet drozej.

2

@wojopancer Na pewno najwazniejsza znow bedzie la liga, a co do LM wazne zeby zaprezentowac ten sam wysoki poziom

2

@KamQiX To jest oczywiste, bylo mnostwo juz takich sytuacji, gdzie reka sie po prostu przedawnia.

6

"08:09 Według Isaaca Fouto z COPE zwrot "całe szczęście" oznacza w tym przypadku nie radość z anulowania trafienia, tylko ulgę z dostrzeżenia tego zagrania ręką na samym końcu weryfikacji akcji. "
Ze co? To po co w ogole w takim razie rozpoczynali sprawdzanie tego w VARze? Hahah

0

@kamiVeB https://www.fullreplays.com/spain/laliga/barcelona-vs-real-madrid-11-may-2025/
Odwolanie tej bramki byloby jeszcze bardziej skandaliczne niz odwolanie bramki Fermina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?