0

@Fake69 100

0

Co sie Modric zesral za najoczywistszy faul swiata

0

BVB przesyła najserdeczniejsze zyczenia

1

@DLFCB co sie przejechalem na 3D to moje... nigdy nigdy wiecej.

33

Od czasów 4-1 z realem tego klubu po prostu nie da się nie lubić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@NeroTFP1 jak ta piosenka z chlopow nas nie reprezentuje to nie mam pytan. nie dosc, ze to bangier to jeszcze pieknie podkresla nasza kulture

13

@TheNekro94 ludzie juz zapomnieli jak zespol Lucho wygladal w jego ostatnim sezonie tutaj, mimo ze kadra byla wypchana po brzegi. Zagubiony styl, messidependencia na maksa, problemy z motywacja, fatalne transfery, zero szans dla mlodych zawodnikow, no i slabe wyniki byly zwienczeniem tego. A Flick jest totalna niewiadoma.

5

@MesQueUnClub96 dwumecz z barcelona to prawdopobnie ostatni dobry wystep francuza w powaznym futbolu

2

@Zoker a mimo wszystko o podobnego Flicka ludzie sie tutaj zabijali

2

@Sawik_10 Co to za chlodna ocena na tej stronie? :O

0

@ciichy87 Nie znosze sluchac ciagle o potrzebie odchodzenia od filozofii Cruyffa by wrocic do wygrywania. My dawno od niej odeszlismy i stad wlasnie mamy problemy. Pep ją zmodyfikował i dostosowal do wspoleczesnych czasow, ale dalej to fundament jego filozofii.

1

Jak dzis real przejdzie to z psg juz by mieli ten puchar w kieszeni, ale z BVB nie powiedzialbym, ze maja takie pewne zwyciestwo.

1

Nie ma drugiego tak overrated zawodnika na tej stronie jak Mbappe

8

Szkoda, ze Laporta wtedy nie byl u sterow. Akurat on zawsze potrafil sie sluchac Cruyffa.

0

Niemcy jeszcze rozumiem, ale zeby Wlosi zamiast Anglii? Oj dziwny ten ranking

1

@Kgorecki2500 Korupcja na Ukrainie, a woda jest mokra. Ukraińcy ode mnie z biura się sami śmieją jak tam można kupić wszystko od prawka po magistra.

0

@blakkudium jest cos w tym, obecnie jest niesamowita posucha na rynku trenerskim i zmieniac byle by zmieniac tak jak to chciano w Barcelonie, nie ma sensu

3

City bawi

2

Oj zdziwia sie hejterzy Xaviego jak dowiezie krajowy dublet za rok i niezle sie zaprezentuje w LM.

3

Niesamowite jak ludzie zorientowani sa na short-term. Potem nie ma sie co dziwic, ze niecierpliwi traca wszystkie pieniedze na gieldzie, a cierpliwi jak Warren Buffett z roku na rok sa bogatsi.

1

@Deviler Tak.....

2

Dobrze, ze Xavi zostaje. Fick to nikt wiecej niz niemiecki Lucho - obaj znalezli sie we wlasciwym miejscu, we wlasciwym czasie i juz wiecej nie powtorza tego sukcesu. A tak mamy najlepszego trenera jaki jest obecnie na rynku i dostepny dla Barcelony (bo Xabi np. nigdy by tu nie przyszedl) i mamy rok, zeby mocno pracowac nad Kloppem, ewentualnie Pep, ale to na 99% niemozliwe.

0

"Gdybyśmy grali dobrze, wygralibyśmy 4:0"
co popłynął chłop

9

Po prostu chcial im przypomniec dla kogo pracuja

1

jak EU przepcha te wszystkie swoje antymerytokratyczne parytety to dostanie te prace nawet jak nie bedzie na nia zaslugiwac

0

@Kgorecki2500 niewazne za kim jestes, ale jesli tak on uwaza to znaczy ze zyje w niesamowtej bance myslowej, no ktora zreszta jest cale hollywood. przykre

0

Gol byl bez watpienia, ale zadanie powtorzenia meczu to troche beka jednak, bo na przestrzeni ostatnich 10 lat co drugi mecz praktycznie musilibysmy powtarzac

0

@TheNekro94 Podstaw Bidena za Kaczora i masz to samo

3

Zrobil wiele, ale zdziwilbym sie jakby dalej chcial pracowac w tak toksycznym klubie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?