tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 100
0
Co sie Modric zesral za najoczywistszy faul swiata
0
BVB przesyła najserdeczniejsze zyczenia
1
@DLFCB co sie przejechalem na 3D to moje... nigdy nigdy wiecej.
33
Od czasów 4-1 z realem tego klubu po prostu nie da się nie lubić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@NeroTFP1 jak ta piosenka z chlopow nas nie reprezentuje to nie mam pytan. nie dosc, ze to bangier to jeszcze pieknie podkresla nasza kulture
13
@TheNekro94 ludzie juz zapomnieli jak zespol Lucho wygladal w jego ostatnim sezonie tutaj, mimo ze kadra byla wypchana po brzegi. Zagubiony styl, messidependencia na maksa, problemy z motywacja, fatalne transfery, zero szans dla mlodych zawodnikow, no i slabe wyniki byly zwienczeniem tego. A Flick jest totalna niewiadoma.
5
@MesQueUnClub96 dwumecz z barcelona to prawdopobnie ostatni dobry wystep francuza w powaznym futbolu
2
@Zoker a mimo wszystko o podobnego Flicka ludzie sie tutaj zabijali
2
@Sawik_10 Co to za chlodna ocena na tej stronie? :O
0
@ciichy87 Nie znosze sluchac ciagle o potrzebie odchodzenia od filozofii Cruyffa by wrocic do wygrywania. My dawno od niej odeszlismy i stad wlasnie mamy problemy. Pep ją zmodyfikował i dostosowal do wspoleczesnych czasow, ale dalej to fundament jego filozofii.
1
Jak dzis real przejdzie to z psg juz by mieli ten puchar w kieszeni, ale z BVB nie powiedzialbym, ze maja takie pewne zwyciestwo.
1
Nie ma drugiego tak overrated zawodnika na tej stronie jak Mbappe
8
Szkoda, ze Laporta wtedy nie byl u sterow. Akurat on zawsze potrafil sie sluchac Cruyffa.
0
Niemcy jeszcze rozumiem, ale zeby Wlosi zamiast Anglii? Oj dziwny ten ranking
1
@Kgorecki2500 Korupcja na Ukrainie, a woda jest mokra. Ukraińcy ode mnie z biura się sami śmieją jak tam można kupić wszystko od prawka po magistra.
0
@blakkudium jest cos w tym, obecnie jest niesamowita posucha na rynku trenerskim i zmieniac byle by zmieniac tak jak to chciano w Barcelonie, nie ma sensu
3
City bawi
2
Oj zdziwia sie hejterzy Xaviego jak dowiezie krajowy dublet za rok i niezle sie zaprezentuje w LM.
3
Niesamowite jak ludzie zorientowani sa na short-term. Potem nie ma sie co dziwic, ze niecierpliwi traca wszystkie pieniedze na gieldzie, a cierpliwi jak Warren Buffett z roku na rok sa bogatsi.
1
@Deviler Tak.....
2
Dobrze, ze Xavi zostaje. Fick to nikt wiecej niz niemiecki Lucho - obaj znalezli sie we wlasciwym miejscu, we wlasciwym czasie i juz wiecej nie powtorza tego sukcesu. A tak mamy najlepszego trenera jaki jest obecnie na rynku i dostepny dla Barcelony (bo Xabi np. nigdy by tu nie przyszedl) i mamy rok, zeby mocno pracowac nad Kloppem, ewentualnie Pep, ale to na 99% niemozliwe.
0
"Gdybyśmy grali dobrze, wygralibyśmy 4:0"
co popłynął chłop
9
Po prostu chcial im przypomniec dla kogo pracuja
1
jak EU przepcha te wszystkie swoje antymerytokratyczne parytety to dostanie te prace nawet jak nie bedzie na nia zaslugiwac
0
@Kgorecki2500 niewazne za kim jestes, ale jesli tak on uwaza to znaczy ze zyje w niesamowtej bance myslowej, no ktora zreszta jest cale hollywood. przykre
0
Gol byl bez watpienia, ale zadanie powtorzenia meczu to troche beka jednak, bo na przestrzeni ostatnich 10 lat co drugi mecz praktycznie musilibysmy powtarzac
0
@TheNekro94 Podstaw Bidena za Kaczora i masz to samo
3
Zrobil wiele, ale zdziwilbym sie jakby dalej chcial pracowac w tak toksycznym klubie