tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
„to był bardzo niepokojący mecz, ponieważ na placu gry nie było ani sędziego, ani VAR”
nic dodac, nic ujac
3
@Graczdari91 z psg odpadlismy fair and square, wiec nie wiem o czym mowisz. Samokrytyka jest najwazniejsza, ale w tym meczu to nie 22 zawodnikow na boisku zadecydowalo o wyniku
14
Jak wchodzil VAR to myslalem, ze juz jest po realu. I rzeczywiscie, na samym poczatku slabo im szlo, pamietamy przeciez wypowiedzi modricia itp jaki to var jest zly, ale potem w miare szybko znalezli sposob by oszukiwac rowniez z varem. Ten sport nie ma sensu
1
@barca__rządzi tak, nie ogarniam ze zadnego go pro w bramkach jak nie chca uzywac goal line techu
1
@revolution33 real nas leje jak jakiegos pionka - to dlaczego potrzebuja do tego poteznych bledow sedziowskich?
0
@Jakchcesz pilka za linia bramkowa tez obroniona?
1
@AlwaysBlaugrana 100%. Jest to fizycznie niemozliwe, zeby pilka odbila sie od linii bez wczesniejszego odbicia sie od czegos co jest za nia. VAR jak nie mial dobrego ujecia to na podstawiej logiki mozna bylo latwo to wywnioskowac, ze przeszla pelnym. Ale coz, sedziowie na payrollu madrytu, wiec rece mieli zwiazane.
0
@Aragorn33 pilka sie odbija od linii (i to bardziej od strony bramki) wiec to oczywiste, ze musiala uderzyc w cos co jest wewnatrz bramki. Sytuacja do stwierdzenia przez var jak najbardziej, ale czego sie spodziewac po kupionych sedziach
1
@bartekvisca czyli nie mamy prawa do sprawiedliwego sedziowania? ok
2
Nie rozumiem mentalnosci na tej stronie. Ze albo jestesmy lepsi we wszystkim na boisku, albo zwyciestwa nam sie po prostu nie naleza.
Tak być nie moze, wczoraj napraede pokazali, ze im zalezy i strzelili tyle samo legalnych goli co real majac oprocz tego mase innych bledow sedziowskich przeciwko sobie. Powinni wyjezdzac z co najmniej remisem i nie wiem co mogli wiecej zrobic grajac na tym stadionie.
2
i tak sie real slizga od jednego trofeum do drugiego
30
"Rudriger, wiesz, ze cie nie moge upomniec kartka, ale badz subtelniejszy"
4
modric moze faulowac, moze grac reka...
6
https://x.com/paaaufcb/status/1782141924998074607
Ale ale canal plus
0
Aaaj Yamal, czemu nie szedles z tym na bramke
0
@norbi77 tak i gdy tracisz rownowage to niezbyt subtelnie jestes w stanie zahaczyc druga noga o przeszkode. Ok
7
To jak ten klub z roku na rok sie slizga do polfinalu/finalu LM to niepojete. Drewniany futbol i pare konter. Slaba reklama dla pilki.
1
@Kuba_1 a co on, Araujo?
0
@Mankind czyli brak goal line technology jest ok dla ciebie?
11
wlecial w niego jakby sie jutro konczyl swiat i oczywscie bez upomnienia. real moze grac jak chce, basta
7
chcialbys byc modric choc w polowie tak dobry jak Iniesta
0
@Technik ale ten w czerwonym stroju jest nadzwyczaj mocnym obronca
0
Ma szczescie, ze to nie nazywa sie Araujo, bo by reszte meczu ogladal z szatni
0
taka sama sytuacja jak ich
1
wpadla pelnym, nie mam pytan
2
fax
0
Sedzia tego nie gwizdnie i juz wiecej nie poprowadzi meczu realu. Zasady sa proste w lidze pereza
4
real nie moze? sedzia pomoze
1
@MichalZZZ bo to brzydki klub ogolnie
1
Nie raz sie przytrafialy nam takie mecze jak Chelsea 2012, gdzie by nic nie wpadło chocby mecz mial trwac drugie tyle.
Szkoda, ze to tylko dziala w jedna strone...