0

Fatalny mecz, ale oprocz tego mimo wszystko byl tez tam pech. 1-2 bramki spokojnie moglismy strzelic i inaczej by sie rozmawialo o rewanzu. Szkoda tego pierwszego gola, bo on totalnie zdezorientowal naszych graczy i nadal ton temu spotkaniu. Ale z dobrych wiesci, juz drugiego takiego raczej nie popelni.

0

Najlepsze: To byl ostatni moment na porazke w tym sezonie. Lepiej tak niz stracic 3 ptk w lidze albo odpasc w LM. A tak, bedzie zimny prysznic i moze ponowne przebudzenie jak po meczu z Chelsea. Nawet Barca Pepa wygrala "tylko" 2 PK przez 4 lata. To nie jest koniec swiata, jesli dzieki tej porazce dowioza w LL/LM.

7

No nic, trzeba wierzyc w 4-2 chociaz

0

Zgaduje, ze jednak Casado.

6

wystraszyli sie, ze sedzia bedzie ich traktowal na rowni z rywalem

4

Szkoda, ale damy rade

2

@Faro potem strzeli gola na miare awansu czy pucharu i inna bedzie znowu rozmowa

4

Messi: nie robi nic
Media: Messi w kluczu wyborczym

0

"Nigdy nie będzie tak, że gość rozegra 50 na 50 meczów na wysokim poziomie"
Messi i Iniesta mówią hello

1

Wazny zawodnik, ale zmiennicy dowoza, wiec jestem spokojny

0

@Patry10 beach please

7

Dawac ich w 1/8

6

dla madrytu by gwizdnal jeszcze zanim by doszlo do kontaktu

12

Mocarny sklad, lecimy

27

No to chyba jasne czemu ten typ zostal ich trenerem.

1

Super, niech realik se sam wojuje z uefa, to moze ci drudzy juz nigdy nie dopuszcza do takiego skandalu jak doszlo w edycji z 2017 roku

3

Dziekuje, Deco!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Metalowy14 mysle, ze bardziej bolesne, tak

6

real niezle to przemyslal - po co im kolejne upokorzenie w finale, jak mozna odpasc wczesniej

9

Rozlam miedzy Lapciem a Leo jest w sumie mega smutny. Szkoda, nie powinno byc takich konflikow miedzy legandami klubu

5

@Gibbon_FCB byloby +1 a potem zniewazyles Valdesa

0

@Eto'o9 R10 ale czemu karac ludzi, ktorzy chca spelniac swoje pasje i realizowac sie w zyciu, tylko dlatego, ze urodzili sie w zlym kraju? To moglismy byc my

17

pasuje do ich buraczanej mentalnosci

1

Spodziewalem sie ciezkiej przeprawy, wiec wazne, ze sie udalo. Teraz czekamy na mecz realu

0

Szkoda Djoko, juz wiecej okazji niestety nie bedzie. Troche smutne, ze wielka trojka prawie dwie dekady srubowala rekordy szlemow, a przyszedl nowy i w wieku 22 lat juz ma 7 i okolo 13 lat gry na najwyzszym poziomie.

11

@Alo_Vi Guardiola to jedna z najwnazniejszych postaci w calej historii FCB

3

Djokovic jest niezniszczalny. Nieprawdopodobny wyczyn wczoraj. Oby wzial calosc jutro, bo to raczej jego ostatni final wielkiego szlema.

9

Oby Benfice dostali

0

@Tridente2015 o realu w 2016 tez tak mowiles?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?