tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fatalny mecz, ale oprocz tego mimo wszystko byl tez tam pech. 1-2 bramki spokojnie moglismy strzelic i inaczej by sie rozmawialo o rewanzu. Szkoda tego pierwszego gola, bo on totalnie zdezorientowal naszych graczy i nadal ton temu spotkaniu. Ale z dobrych wiesci, juz drugiego takiego raczej nie popelni.
0
Najlepsze: To byl ostatni moment na porazke w tym sezonie. Lepiej tak niz stracic 3 ptk w lidze albo odpasc w LM. A tak, bedzie zimny prysznic i moze ponowne przebudzenie jak po meczu z Chelsea. Nawet Barca Pepa wygrala "tylko" 2 PK przez 4 lata. To nie jest koniec swiata, jesli dzieki tej porazce dowioza w LL/LM.
7
No nic, trzeba wierzyc w 4-2 chociaz
0
Zgaduje, ze jednak Casado.
6
wystraszyli sie, ze sedzia bedzie ich traktowal na rowni z rywalem
4
Szkoda, ale damy rade
2
@Faro potem strzeli gola na miare awansu czy pucharu i inna bedzie znowu rozmowa
4
Messi: nie robi nic
Media: Messi w kluczu wyborczym
0
"Nigdy nie będzie tak, że gość rozegra 50 na 50 meczów na wysokim poziomie"
Messi i Iniesta mówią hello
1
Wazny zawodnik, ale zmiennicy dowoza, wiec jestem spokojny
0
@Patry10 beach please
7
Dawac ich w 1/8
6
dla madrytu by gwizdnal jeszcze zanim by doszlo do kontaktu
12
Mocarny sklad, lecimy
27
No to chyba jasne czemu ten typ zostal ich trenerem.
1
Super, niech realik se sam wojuje z uefa, to moze ci drudzy juz nigdy nie dopuszcza do takiego skandalu jak doszlo w edycji z 2017 roku
3
Dziekuje, Deco!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Metalowy14 mysle, ze bardziej bolesne, tak
6
real niezle to przemyslal - po co im kolejne upokorzenie w finale, jak mozna odpasc wczesniej
9
Rozlam miedzy Lapciem a Leo jest w sumie mega smutny. Szkoda, nie powinno byc takich konflikow miedzy legandami klubu
5
@Gibbon_FCB byloby +1 a potem zniewazyles Valdesa
0
@Eto'o9 R10 ale czemu karac ludzi, ktorzy chca spelniac swoje pasje i realizowac sie w zyciu, tylko dlatego, ze urodzili sie w zlym kraju? To moglismy byc my
17
pasuje do ich buraczanej mentalnosci
1
Spodziewalem sie ciezkiej przeprawy, wiec wazne, ze sie udalo. Teraz czekamy na mecz realu
0
Szkoda Djoko, juz wiecej okazji niestety nie bedzie. Troche smutne, ze wielka trojka prawie dwie dekady srubowala rekordy szlemow, a przyszedl nowy i w wieku 22 lat juz ma 7 i okolo 13 lat gry na najwyzszym poziomie.
11
@Alo_Vi Guardiola to jedna z najwnazniejszych postaci w calej historii FCB
3
Djokovic jest niezniszczalny. Nieprawdopodobny wyczyn wczoraj. Oby wzial calosc jutro, bo to raczej jego ostatni final wielkiego szlema.
9
Oby Benfice dostali
0
@Tridente2015 o realu w 2016 tez tak mowiles?