6

Z dwoja zlego juz Lewy jest lepszy, ale obie 9 sa w fatalnej formie

2

@Elvisek to samo mysle, w tym roku polfinal to maks

8

Najlepsze: real tak ciagle wygrywa i sie jeszcze z tego ciesza, a u nas sluszna frustracja
Najgorsze: Brak czasu na regeneracje, bo o ile pilkarsko jestesmy dobrzy, to fizycznie nie dowieziemy na koncowke sezonu

2

6. Powrót demonów z przeszłości, czyli brak intensywności w meczach o najwyższą stawkę. Pytanie ile z tego to pokłosie meczu z Atleti. Chyba pierwszy raz czekam na przerwę reprezentacyjną, bo zawsze ona nam burzyła dobre momentum, ale teraz może być na odwrót.

3

Zagrali bardzo slabo, ale mam wrazenie, ze mecz z Atletico jeszcze sie za nami ciagnie. Z dobrych wiadomosci w nastepnej rundzie jest potencjalnie Atleti, wiec bedzie to okazja do rewanzu i unikniemy angielskiej intensywnosci

0

@Elvisek dlatego trzeba sie cieszyc, ze atleti w nastepnej rundzie czeka

1

dramat lewy....

3

@mikke zal czytac takie komentarze

1

Jesli chodzi o sama gre pilka to NC bardzo slabe. Sa do ogrania w drugiej

0

Najlepsza XI z mozliwych. Vamos!

0

Oby oby .

4

Dzien prawdy dla Araujo. Nie powien, ze nie jestem w uj ciekawy jak to bedzie, ale jestem dziwnie optymistyczny

6

Pepula, musisz!

5

Mimo wszystko mowimy o druzynie 12 w tabeli. Trzeba po prostu wygrac. Jak zagraja w polowie tak jak z Atleti to pojdzie lekko

5

Dzisiaj lecimy z tematem, a jutro City.

35

City musi wygrac pierwszy mecz. Kazdy inny wynik bedzie stracona szansa

9

Font to Rosell i Bartomeu w przebraniu

0

Po co Xavi sobie to robi...

1

Szkoda, ze szpital sie konczy w madrycie, ale przegraja bez wymowek w takim razie

12

Ale by sie przydal na koncowke sezonu za Ferrana

11

W zyciu to nie byla czerwona. Prawidlowa (o dziwo) decyzja sedziego

5

Po takim wysilku we wtorek dzis liczyly sie tylko 3 ptk. I na szczescie sie udalo.

3

@Romariofcb bez znaczenia, bo jak dostanie dobre podanie to i tak nie trafi

0

@mint he? .

7

Smierdzi remisem niestety. Zastoj po ogromnym wysilku w srodku tygodnia, no i zawsze ciezkie san mames

0

Oj ciezko bedzie bez Pedriego. Ale jak wynik bedzie korzystny to podejrzewam, ze w ogole dzis nie wejdzie, co jest akurat dobre

1

Mysle, ze Pedri zacznie, bo jednak to jest Bilbao, wiec latwo nie bedzie. Jak cos strzelimy to zejdzie w 55

1

Nie ma co liczyc, ze w kazdym meczu beda tracic punkty. Zreszta wole zeby wygrali mecz, gdzie powinni grac caly w przewadze 1.

15

Jakby sie udalo obronic mundial to bylby kosmos

1

Najnizszy wymiar kary, typowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?