tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Z dwoja zlego juz Lewy jest lepszy, ale obie 9 sa w fatalnej formie
2
@Elvisek to samo mysle, w tym roku polfinal to maks
8
Najlepsze: real tak ciagle wygrywa i sie jeszcze z tego ciesza, a u nas sluszna frustracja
Najgorsze: Brak czasu na regeneracje, bo o ile pilkarsko jestesmy dobrzy, to fizycznie nie dowieziemy na koncowke sezonu
2
6. Powrót demonów z przeszłości, czyli brak intensywności w meczach o najwyższą stawkę. Pytanie ile z tego to pokłosie meczu z Atleti. Chyba pierwszy raz czekam na przerwę reprezentacyjną, bo zawsze ona nam burzyła dobre momentum, ale teraz może być na odwrót.
3
Zagrali bardzo slabo, ale mam wrazenie, ze mecz z Atletico jeszcze sie za nami ciagnie. Z dobrych wiadomosci w nastepnej rundzie jest potencjalnie Atleti, wiec bedzie to okazja do rewanzu i unikniemy angielskiej intensywnosci
0
@Elvisek dlatego trzeba sie cieszyc, ze atleti w nastepnej rundzie czeka
1
dramat lewy....
3
@mikke zal czytac takie komentarze
1
Jesli chodzi o sama gre pilka to NC bardzo slabe. Sa do ogrania w drugiej
0
Najlepsza XI z mozliwych. Vamos!
0
Oby oby .
4
Dzien prawdy dla Araujo. Nie powien, ze nie jestem w uj ciekawy jak to bedzie, ale jestem dziwnie optymistyczny
6
Pepula, musisz!
5
Mimo wszystko mowimy o druzynie 12 w tabeli. Trzeba po prostu wygrac. Jak zagraja w polowie tak jak z Atleti to pojdzie lekko
5
Dzisiaj lecimy z tematem, a jutro City.
35
City musi wygrac pierwszy mecz. Kazdy inny wynik bedzie stracona szansa
9
Font to Rosell i Bartomeu w przebraniu
0
Po co Xavi sobie to robi...
1
Szkoda, ze szpital sie konczy w madrycie, ale przegraja bez wymowek w takim razie
12
Ale by sie przydal na koncowke sezonu za Ferrana
11
W zyciu to nie byla czerwona. Prawidlowa (o dziwo) decyzja sedziego
5
Po takim wysilku we wtorek dzis liczyly sie tylko 3 ptk. I na szczescie sie udalo.
3
@Romariofcb bez znaczenia, bo jak dostanie dobre podanie to i tak nie trafi
0
@mint he? .
7
Smierdzi remisem niestety. Zastoj po ogromnym wysilku w srodku tygodnia, no i zawsze ciezkie san mames
0
Oj ciezko bedzie bez Pedriego. Ale jak wynik bedzie korzystny to podejrzewam, ze w ogole dzis nie wejdzie, co jest akurat dobre
1
Mysle, ze Pedri zacznie, bo jednak to jest Bilbao, wiec latwo nie bedzie. Jak cos strzelimy to zejdzie w 55
1
Nie ma co liczyc, ze w kazdym meczu beda tracic punkty. Zreszta wole zeby wygrali mecz, gdzie powinni grac caly w przewadze 1.
15
Jakby sie udalo obronic mundial to bylby kosmos
1
Najnizszy wymiar kary, typowe