tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
"Z grona ćwierćfinalistów tylko Atlético straciło więcej bramek (24)"
O ironio
0
Trzeba zglaszac, mimo ze robi to z nas placzkow. Trzeba zglaszac, bo musi w koncu ruszyc cos w temacie VARu i jego bezuzytecznosci
30
@Aequlibre Rok temu odwrocili 2:0 na 4:2 w jakies 20 minut, wlasnie na Metropolitano. Absolutnie jest to do odrobienia
2
@Kismeth A jak chcesz przebic sie przez mur jak nie kiwka? Yamal wczoraj zagral mega dobre zawody
2
Potrzebujemy wybitnego meczu, ale jest to jak najbardziej mozliwe. Atleti wczoraj zagralo slabiej niz sie spodziewalem, nawet grajac w przewadze
0
@vangoor Garcia
1
Ale i tak nie jest soba ostatnio. Gavi dobra zmiana
3
To pokazuje jak slabo nakreslone/egzekwowane przepisy sa w pilce, skoro identyczne sytuacje dostaja calkowicie odmienne traktowanie.
4
Tez myslalem, ze dlatego dal mu od razu zolta, bo Simeone nie mial z tego dogodnej sytuacji, bo pilka byla za nim. No ale coz, to akurat najmniejszy (jesli w ogole) blad wczoraj
3
@Remi1899 Tez to zauwazylem
43
Tj napisalem juz pod innym artukulem - w tym sporcie nic sie nie zmieni dopoki nie bedzie challengow na zadanie i publicznego wyjasniania decyzji sedziowskich. Robia co chca, sprawdzaja co im sie podoba, interpretuja sobie jedno tak, a drugie inaczej. Sedziowie niszcza ten sport, praktycznie w kazdym meczu jest jakas duza kontrowersja
11
Idiotami nie ma co sie przejmowac
12
W tym sporcie nic sie nie zmieni dopoki nie bedzie challengow na zadanie i publicznego wyjasniania decyzji sedziowskich. Robia co chca
2
Lewandowski jest tylko dobry jak cos strzeli. Jak tego nie robi to jest bezużytecznym graczem.
2
Brawa dla Atleti, ale nie grali tak dobrze i intensywnie jak sie spodziewalem, nawet w przewadze. Tym bardziej szkoda naszych okazji, bo tak jak w pierwszym meczu w CdR - jedna co najmniej powinna wpasc. Natomiast nic jeszcze nie jest przegrane i trzeba chociaz sprobowac. Jak powtorzymy intensywnosc i zaagnazowanie z rewanzu to rozne rzeczy moga sie zadziac. Oby teraz nie zamyslic sie w lidze i nie oddac tych 7 punktow. Vamos!
Jeszcze brawa dla Gaviego, piewszy realny test po powrocie, zwlaszcza w takich okolicznościach i sie spisal bardzo dobrze. Jak Bernal sie nie wyrobi na rewanz to mamy wyjscie.
0
To nie byl jego mecz. Gavi uciagnal ciezar gry mimo, ze bylismy w oslabieniu
9
No nic, trzeba wierzyc, bo Atleti jest na pewno do zrobienia
0
@Dawiddd1213 jak nie
3
Napiecie siega zenitu, ja pier****
0
Mała grupa kibiców Atlético skanduje "kto nie skacze, ten muzułmanin".
Przestancie, bo jeszcze psycha siadzie mlodemu i bedzie musial sie poskarzyc w internecie
8
Spodziewam sie bardzo intensywnego Alteti od pierwszej minuty. Beda chcieli nas przycisnac do muru i utrudniac wyjscie ze swojej polowy. Niesamowicie ciezki boj sie zapowiada
2
Trzeba postawic 100 na awans miernot, bo cos czuje ze, bayern sie polozy przed nimi
0
Skład Sportu na 100% wyjdzie
2
@KibicBarcy84 Oby tak bylo
1
Tez mam dziwne przeczucie, ze Bayern odda im ten dwumecz
0
Nie spodziewam sie autobusu - a raczej intensywnosc nie z tego swiata od pierwszej minuty i proba przyparcia nas do muru
9
Ja nie spogladam, bo najpierw trzeba zrobic jutro swoje, a mam podejrzenie, ze to bedzie najciezsze starcie z Atleti w tym sezonie, a widzielismy juz jak ciezko moze byc
8
Mam nadzieje, ze jeszcze odegra wazna role w tym sezonie, a moze juz nawet jutro!
9
Czyli karaja ich za podjecie wlasciwej decyzji? WTF? VAR jest po to, zeby poprawic decyzje, gdy trzeba, a nie karac za jego uzycie
10
Nic nie tlumaczy faktu, ze nie celebrowal bramki byc moze na wage mistrzostwa. Mega dziwne i niepokojace