5

"Z grona ćwierćfinalistów tylko Atlético straciło więcej bramek (24)"
O ironio

0

Trzeba zglaszac, mimo ze robi to z nas placzkow. Trzeba zglaszac, bo musi w koncu ruszyc cos w temacie VARu i jego bezuzytecznosci

30

@Aequlibre Rok temu odwrocili 2:0 na 4:2 w jakies 20 minut, wlasnie na Metropolitano. Absolutnie jest to do odrobienia

2

@Kismeth A jak chcesz przebic sie przez mur jak nie kiwka? Yamal wczoraj zagral mega dobre zawody

2

Potrzebujemy wybitnego meczu, ale jest to jak najbardziej mozliwe. Atleti wczoraj zagralo slabiej niz sie spodziewalem, nawet grajac w przewadze

0

@vangoor Garcia

1

Ale i tak nie jest soba ostatnio. Gavi dobra zmiana

3

To pokazuje jak slabo nakreslone/egzekwowane przepisy sa w pilce, skoro identyczne sytuacje dostaja calkowicie odmienne traktowanie.

4

Tez myslalem, ze dlatego dal mu od razu zolta, bo Simeone nie mial z tego dogodnej sytuacji, bo pilka byla za nim. No ale coz, to akurat najmniejszy (jesli w ogole) blad wczoraj

3

@Remi1899 Tez to zauwazylem

43

Tj napisalem juz pod innym artukulem - w tym sporcie nic sie nie zmieni dopoki nie bedzie challengow na zadanie i publicznego wyjasniania decyzji sedziowskich. Robia co chca, sprawdzaja co im sie podoba, interpretuja sobie jedno tak, a drugie inaczej. Sedziowie niszcza ten sport, praktycznie w kazdym meczu jest jakas duza kontrowersja

11

Idiotami nie ma co sie przejmowac

12

W tym sporcie nic sie nie zmieni dopoki nie bedzie challengow na zadanie i publicznego wyjasniania decyzji sedziowskich. Robia co chca

2

Lewandowski jest tylko dobry jak cos strzeli. Jak tego nie robi to jest bezużytecznym graczem.

2

Brawa dla Atleti, ale nie grali tak dobrze i intensywnie jak sie spodziewalem, nawet w przewadze. Tym bardziej szkoda naszych okazji, bo tak jak w pierwszym meczu w CdR - jedna co najmniej powinna wpasc. Natomiast nic jeszcze nie jest przegrane i trzeba chociaz sprobowac. Jak powtorzymy intensywnosc i zaagnazowanie z rewanzu to rozne rzeczy moga sie zadziac. Oby teraz nie zamyslic sie w lidze i nie oddac tych 7 punktow. Vamos!

Jeszcze brawa dla Gaviego, piewszy realny test po powrocie, zwlaszcza w takich okolicznościach i sie spisal bardzo dobrze. Jak Bernal sie nie wyrobi na rewanz to mamy wyjscie.

0

To nie byl jego mecz. Gavi uciagnal ciezar gry mimo, ze bylismy w oslabieniu

9

No nic, trzeba wierzyc, bo Atleti jest na pewno do zrobienia

0

@Dawiddd1213 jak nie

3

Napiecie siega zenitu, ja pier****

0

Mała grupa kibiców Atlético skanduje "kto nie skacze, ten muzułmanin".

Przestancie, bo jeszcze psycha siadzie mlodemu i bedzie musial sie poskarzyc w internecie

8

Spodziewam sie bardzo intensywnego Alteti od pierwszej minuty. Beda chcieli nas przycisnac do muru i utrudniac wyjscie ze swojej polowy. Niesamowicie ciezki boj sie zapowiada

2

Trzeba postawic 100 na awans miernot, bo cos czuje ze, bayern sie polozy przed nimi

0

Skład Sportu na 100% wyjdzie

2

@KibicBarcy84 Oby tak bylo

1

Tez mam dziwne przeczucie, ze Bayern odda im ten dwumecz

0

Nie spodziewam sie autobusu - a raczej intensywnosc nie z tego swiata od pierwszej minuty i proba przyparcia nas do muru

9

Ja nie spogladam, bo najpierw trzeba zrobic jutro swoje, a mam podejrzenie, ze to bedzie najciezsze starcie z Atleti w tym sezonie, a widzielismy juz jak ciezko moze byc

8

Mam nadzieje, ze jeszcze odegra wazna role w tym sezonie, a moze juz nawet jutro!

9

Czyli karaja ich za podjecie wlasciwej decyzji? WTF? VAR jest po to, zeby poprawic decyzje, gdy trzeba, a nie karac za jego uzycie

10

Nic nie tlumaczy faktu, ze nie celebrowal bramki byc moze na wage mistrzostwa. Mega dziwne i niepokojace

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?