0

Nigdy nigdy nie przestane ubolewac nad faktem, ze Messiemu zabraklo tylko dwoch la lig, zeby wyrownac rekord Gento. Coz, moze nowe pokolenie, ktore nam rosnie tego dokona.

5

Nic by im to nie dalo i tak.

8

@RobertNieLewandowski 2 czerwa na 152 mecze, tym ostatnia 3 lata temu. Nie wiem skad ten pesymizm odnosnie Gavitto.

2

Emoje siegaja zenitu

0

Ajjj przyps niezly. Oby to nie byl zly omen

4

@19xavi93 Zobaczymy po meczu wrozbito

3

Niesamowity sklad. Cieszy Kounde, Rooney i Lewy na lawce.

1

Echhh i oczywiscie ich najlepszy gracz zdazyl wrocic...Obysmy wykanczali tak, zeby nie mial zadnych szans

5

Masakryczny stres. Musimy!!!

0

@626 jak 0 emocji, stoimy przed historyczna szansa, stres jest okropnie duzy

13

Ferran musi zagrac od 1

2

dobrze, ze zdecydowala sie nie rozpraszac meskiej druzyny ;)

0

@LeoMessiiBarcaPepa rozumiem, ze jak sie pomylisz w pracy to tez prosisz o obnizke?

1

Dokladnie, przede wszystkim zabralko skutecznosci i niestety rowniez w przypadku Fermina (swietna sytuacja przed rozcieciem twarzy)

0

City chce do reszty zejsc juz na psy?

2

@Borneo a gdzie byl mbapcok, zeby objechac innych obroncow i dac im jakis tytul dzieki temu? takie straszenie nie wiem po co

3

Ale sie tam wszystko sypie u madroli. Jak nie wykorzystamy tego w niedziele przed wlasna publicznoscia to bedziemy frajerami roku, a Atleti postawilo poprzeczke niebywale wysoko

18

@mkl87 Przynajmniej Lucho nie zamknal na nas drzwi jak Pepula...

10

Jezu, jak nie wykorzystamy tego co tam sie dzieje i nie wygramy ligi w Klasyku to bedziemy frajerami roku

1

Tak naprawde kogo by nie wybrali to reakacja spolecznosci bylaby taka sama. Sedziowie hiszpanscy to dno dna, wiec wszystko jedno

7

Zalosc. Dla srealu to przeciez moze byc normalny wieczor, wygrywaja i nie ma mowy o zadnych szpalerach czy swietowaniu, a wrecz jest utarcie nosa. Ale oni bardziej boja sie przegrac niz chca wygrac.
Barco, musisz!

30

A sie smiali z Laporty, gdy mowil, ze im rozwali klub od srodka. Ooo bekko

0

Mysle, ze to by bylo dobre miejsce, zeby zaczac od zera i sie wykazac.

17

Niezle wzocnienie. Moze w koncu zrobia krok do przodu po latach mldej trenerki Ernesta.

1

@kch fakt, wkradl sie dziwny stres. mocny przypapal bylby przegrac 2 klasyki z tak fatalnym srealem, zwlaszcza w sezonie gdzie my wykrecimy zapewne wiecej niz 96 ptk

9

Nawet setki kamer nie powstrzymalby sedziow la liga przed wypaczeniem wyniku

1

@niepijpiotrek A potem i tak bedziemy grac o kazdy tytul z duza doza szans na triumf

0

Obyśmy tylko znowu nie uczynili z bramkarza gwiazdy wieczoru

0

Ciezko o gorszy "sport"

8

Teraz tylko zagrac swietny klasyk. Nawet nie chodzi o majstra, a zeby im znowu pokazac kto tu rzadzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?