tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nigdy nigdy nie przestane ubolewac nad faktem, ze Messiemu zabraklo tylko dwoch la lig, zeby wyrownac rekord Gento. Coz, moze nowe pokolenie, ktore nam rosnie tego dokona.
5
Nic by im to nie dalo i tak.
8
@RobertNieLewandowski 2 czerwa na 152 mecze, tym ostatnia 3 lata temu. Nie wiem skad ten pesymizm odnosnie Gavitto.
2
Emoje siegaja zenitu
0
Ajjj przyps niezly. Oby to nie byl zly omen
4
@19xavi93 Zobaczymy po meczu wrozbito
3
Niesamowity sklad. Cieszy Kounde, Rooney i Lewy na lawce.
1
Echhh i oczywiscie ich najlepszy gracz zdazyl wrocic...Obysmy wykanczali tak, zeby nie mial zadnych szans
5
Masakryczny stres. Musimy!!!
0
@626 jak 0 emocji, stoimy przed historyczna szansa, stres jest okropnie duzy
13
Ferran musi zagrac od 1
2
dobrze, ze zdecydowala sie nie rozpraszac meskiej druzyny ;)
0
@LeoMessiiBarcaPepa rozumiem, ze jak sie pomylisz w pracy to tez prosisz o obnizke?
1
Dokladnie, przede wszystkim zabralko skutecznosci i niestety rowniez w przypadku Fermina (swietna sytuacja przed rozcieciem twarzy)
0
City chce do reszty zejsc juz na psy?
2
@Borneo a gdzie byl mbapcok, zeby objechac innych obroncow i dac im jakis tytul dzieki temu? takie straszenie nie wiem po co
3
Ale sie tam wszystko sypie u madroli. Jak nie wykorzystamy tego w niedziele przed wlasna publicznoscia to bedziemy frajerami roku, a Atleti postawilo poprzeczke niebywale wysoko
18
@mkl87 Przynajmniej Lucho nie zamknal na nas drzwi jak Pepula...
10
Jezu, jak nie wykorzystamy tego co tam sie dzieje i nie wygramy ligi w Klasyku to bedziemy frajerami roku
1
Tak naprawde kogo by nie wybrali to reakacja spolecznosci bylaby taka sama. Sedziowie hiszpanscy to dno dna, wiec wszystko jedno
7
Zalosc. Dla srealu to przeciez moze byc normalny wieczor, wygrywaja i nie ma mowy o zadnych szpalerach czy swietowaniu, a wrecz jest utarcie nosa. Ale oni bardziej boja sie przegrac niz chca wygrac.
Barco, musisz!
30
A sie smiali z Laporty, gdy mowil, ze im rozwali klub od srodka. Ooo bekko
0
Mysle, ze to by bylo dobre miejsce, zeby zaczac od zera i sie wykazac.
17
Niezle wzocnienie. Moze w koncu zrobia krok do przodu po latach mldej trenerki Ernesta.
1
@kch fakt, wkradl sie dziwny stres. mocny przypapal bylby przegrac 2 klasyki z tak fatalnym srealem, zwlaszcza w sezonie gdzie my wykrecimy zapewne wiecej niz 96 ptk
9
Nawet setki kamer nie powstrzymalby sedziow la liga przed wypaczeniem wyniku
1
@niepijpiotrek A potem i tak bedziemy grac o kazdy tytul z duza doza szans na triumf
0
Obyśmy tylko znowu nie uczynili z bramkarza gwiazdy wieczoru
0
Ciezko o gorszy "sport"
8
Teraz tylko zagrac swietny klasyk. Nawet nie chodzi o majstra, a zeby im znowu pokazac kto tu rzadzi