3

@Arczi57 2-1 bedzie przez pewnien czas, ale wygramy ostatecznie 4-1

1

6. Ciekawa zagwozdka w madrycie:
Ryzykować przegranie tytułu z największym rywalem na ich stadionie czy przegrać ligę przed tym meczem, ale wtedy ośmieszyć się znowu, bo nie zrobiło się szpalera.

6

Najlepsze: fenomenalna forma Lamine'a, która da nam awans we wtorek.

1

@Scala1981 Sie ladnie przejedziesz

0

@Maoao Dokladnie, brakowalo nam tego zgrania wlasnie

0

I tak nic im to nie da

0

@ziomal62 Rashford, Lewy/Ferran, Yamal w ataku

1

@ziomal62 De Jong albo Gavi zaczna obok Pedriego niezaleznie od stanu strowia Martina

4

4 mecze do mistrzostwa

21

4-1. Taki wynik bedzie tez we wtorek

2

Dobrze, ze go nie sciagnal. Musi byc nabuzowany na wtorek!

0

@Browaldo to zobaczenia we wtorek o 23

1

Rekin ostrzy zeby na wtorek

1

Trener wie lepiej. Trzeba balansowac miedzy zgraniem i odpoczynkiem. No i liga jeszcze nie jest wygrana.

1

@RobertNieLewandowski Dlatego mysle, ze nie bedzie pelnej roszady. To jest balans miedzy odpoczynkiem a zgraniem i Flick bedzie wiedzial najlepiej jak tym zarzadzic

1

Dobra wymowka, zeby usiadl i sie nie obrazil

4

Nie jestem zwolennikiem FdJ, ale teraz każdy powrót z kontuzji cieszy. Jakby jemu albo Bernalowi udało się zagrać od 1. we wtorek to by było super.

0

Sklad MD wyjdzie

13

Dla mnie nie karny, bo upadek bardzoooo aktorski i wyolbrzymiony, a nie tak jak np. Olisego w ostatnim meczu.

0

Brawo! Jutro po -9, a we wtorek po remontade!

1

Widac po wypowiedziach, ze nikt nie jest przekonany co do jego zostania. Zapowiedz Laporty sprzed wyborow to raczej taki mily gest na podtrzymanie nastrojow i dobrego vibu w klubie. Wg mnie odejdzie i to bedzie sluszna decyzja. Nie jest juz tak decydujacy by tyle tu zarabiac.

20

Dobrze, ze nasze legendy wlasciwie ich nastrajaja, bo patrzac na co niektorych kibicow tutaj to najlepiej byloby nie wychodzic na boisko nawet...

7

@Pustelnik niesamowite jak mentalnosc przegrywa sie mocno zakorzenila wsrod kibicow Barcelony. Przykre

1

Teraz gdy emocje juz opadly, uwazam, ze odwrocimy losy tego dwumeczu. To sa tylko 2 gole koniec koncow.

4

wow, jaki zlot bialych miernot

0

@Bercik77 Nie wiem, ale trzeba cos takiego zaczac rozwazac, moze wtedy zaczna nas traktowac na rowni

0

No i dobrze, ale i tak nic to nie da

1

@Fenriss Wlasna publicznosc. Ale my w Madrycie czesto gramy lepiej niz u siebie

0

@SebastianSroka Kounde, Garcia, Martin, Cancelo, Gavi (jesli najpierw Bernal a potem Frenkie nie zdaza), Pedri, Fermin, Lamine, Lewy, Rashy. A jesli chca zaskoczyc to moze Roony/Olmo/Fermin na skrzydlo, a Rashy za Lewego.

11

Ktos musial zejsc z napastnikow. Byla to sluszna decyzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?