8

Bez niego w bramce Atleti ma naprawde realne szanse w niedziele. Aupa!

4

Pora na pierwsze zwyciestwo w pojedynku z Atleti w historii LM. Cos co nie udalo sie za ery Messiego, mam przeczucie, ze uda sie teraz.

5

Ten naglowek widzialem jak tylko przegralismy pierwszy mecz 4-0 i potem drabinka sie ulozyla w ten sposob. Tak musialo byc

1

Oby Atleti gladko i przyjemnie, bo w niedziele maja zadanie do wykonania

8

Co by nasi nie zagrali to oceny na tej stronie zawsze beda oscylowac wokol 6. Te gole chyba same sie strzelaja

0

@pablotojo Tak, fenomenalny mecz rozegral

7

Oby nic poważnego..

5

Oby Joan i Eric odpoczeli przez kadre i wrocili od razu po

1

a idz ty Lewandowski daj se spokoj...

1

Sam glosowalem za Olmo

5

Jesli bedziemy miec wlasciwa intensywnosc i rytm, to pilkarsko oni nie maja przy nas argumentow.

1

PSG ma najmniej gwiazdorsli zespol od momentu kupienia klubu, a graja najlepsza pilke w swojej historii. Zycie kolejny raz dowodzi, ze to nie kasa buduje potegi.

2

Dzis bedzie pierwsze.

1

Ktokolwiek byle nie Lewy/Ferran

1

Mozliwa nieobecnosc Kurtuły na mecz z Atleti jest jedynym pozytywem z tego zalosnego dwumeczu

0

Tak, pokazujcie polautomatycznego spalonego, gdzie nawet slepy go widzial, ale do tego przed karnym ze swieca szukac

6

W 11 na 11 jeszcze moze by cos ugrali, a teraz jedyne nadzieje jakie sa, to ze wymecza real najbardziej jak sie da przed liga

3

Boze, co za beznadziejny zespol

2

Ogladam poczatek meczu i ech..... ale city zrabalo pierwszy mecz

1

@zawilly Odkad odszedl marzylem zawsze by wrocil, ale ten pociag juz odjechal. Pep juz nie wniesie tej swiezosci i ambicji co kiedys

7

Sporting pokazalo jak sie odrabia 3-0, ale to City nie ma ambicji i checi. Remis albo W dla srealu

0

City nie ma zadnych szans, nie majac tak wywalone na wszystko.

25

Wow, piekne slowa. I tez lekcja na przyszlosc dla dzialaczy Barcy, ze trener nie musi byc wczesniej zwiazany z Barca, by miec w sobie jej DNA.

1

Fenomenalna seria, ale serie tez maja te zla strone, bo niestety kiedys sie koncza. Wiec niestety kazdy kolejny karny przybliza nas do tego wlasnie, a przed nami potecjnalnie karne o duzym znaczeniu

3

@MaFCB A mi sie godzina bardzo podoba

0

@T^L Pique dalej o tym mysli? Bo bardzo dlugo nie slyszalem nic o nim

1

Jak dobrze, ze to koniec newsow o tym czlowieku na tej stronie

5

Rzadko sie zdarza, zeby w demokracji wygral czlowiek, ktory na to zasluguje. Niech zyje Barca!

2

Olmo na 9. Tamci dwaj juz dostali i zmarnowali tyle szans, ze juz nie ma co sie dluzej oszukiwac, ze jeszcze moga wrocic do strzelania.

14

Nie tylko cieszy powrot Gaviego, ale tez to jak od razu sie dobrze pokazal!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?