tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zajebisty jest ten nowy system losowania. Szok, ze UEFA zrobila cos dobrze
4
It's Bernal time :D
0
xg 1-2 z o wiele slabszym rywalem na swoim terenie. maja sie z czego cieszyc
20
Brawo, moze opinia publiczna w koncu sie przebudzi co do realu
12
Ajj szkoda. Zawsze jest przebudzenie w zespole jak przychodzi trener i wprowadza musztre wojskowa: Pep, Lucho, Hansi. Wiec to musi w jakis sposob dzialac.
Nakladanie kar finansowych na milionerow mija sie z celem
0
ale dzis Benfica przejedzie sie po tych cwaniaczkach z madrytu
0
I jeszcze kilku innych nie powinno zagrac jakby sedzia umial dawac zolte i czerwone realowi
9
aha, czyli rm totalnie sie wywalil na uefa z ta swoja superliga, a ci dalej ich chronia...
3
yamal 4.5 ale chyba za nazwisko
11
To widac na ile te algorytmy sa warte skoro Yamal nie schodzi nigdzie ponizej 7
3
Cancelo 7 a Jamal 4? Serio ktos mysli, ze dzis tylko 3 ptk roznicy bylo miedzy nimi?
5
jezu, jaka fatalna dyspozycja jamalka...
4
yamal drybling w stylu ronaldo - duzo machania nogami, zero korzysci
10
Bernal!!! Lets gooo
5
Dla mnie to jest powalone
0
Nie wiem, te wszystkie posty religijne nie powinny byc akceptowane przez klub sportowy.
1
Jesli Rayo i Brugia strzelily im po trzy gole, to my mozemy strzelic 6 jesli nie bedziemy miec pecha pod bramka. Pytanie ile stracimy
3
"Historyczny bramkarz Barçy: Víctor Valdés.
Bramkarska legenda Hiszpanii: Víctor Valdés."
Swoj chlop!
4
Jeden z najgorszych transferow w histrorii.
0
@Marusek Skad wiesz co bylo na zamknietym spotkaniu?
6
Zobaczymy, jestem dobrej mysli. Pamietam, gdy przegralismy 4-0 z PSG to wtedy bylismy w tragicznej formie, a nie minelo 3 tygodnie i juz do rewanzu podchodzilismy w niesamowitej dyspozycji, co zaawocowalo historycznym awansem zreszta.
0
"Terapia Flicka z drużyną" – trener i piłkarze przez godzinę prowadzili sesję samokrytyki.
Mega, mam nadzieje na reakcje w meczu z Levante
1
@Symson niby tak, chociaz planowali miesiac na poczatku, a rewanz z Atleti bedzie juz grubo ponad miesiac od jego kontuzji, wiec raczej nie pospieszaja tu nic
0
Powiedzialbym, ze jesli Club Brugge moze strzelic 3, to my mozemy strzelic 4. Ale niestety nie mamy na to formy obecnie
26
A przerwa od telefonu tez w tym jest?
30
Niestety sedziowie zinfantylizowali ten sport. Nie lezysz na murawie? Nie licz na jakakolwiek interwencje VARu czy sedziego. A jak lezysz to masz jakas tam szanse, ze jednak moze ktos zauwazy.
1
@kejdzi jakby sedziowie tak cie ruchali, to tez bys w koncu stracil panowanie nad soba
9
vinicius - pilkarz, ktory sprowadzil wokism do pilki noznej. tfu
5
Dwumecz nadal otwary, Benfica jeszcze ich przemagluje na tym ich stadioniku za 5 groszy
0
Moze ktos mi powiedziec po co jest VAR jak sedzia ma prawo z niego nie skorzystac? Przeciez te balwany maja tak wybujale ego, ze podejscie do monitora to swietosc. To sie musi skonczyc