0

Zajebisty jest ten nowy system losowania. Szok, ze UEFA zrobila cos dobrze

4

It's Bernal time :D

0

xg 1-2 z o wiele slabszym rywalem na swoim terenie. maja sie z czego cieszyc

20

Brawo, moze opinia publiczna w koncu sie przebudzi co do realu

12

Ajj szkoda. Zawsze jest przebudzenie w zespole jak przychodzi trener i wprowadza musztre wojskowa: Pep, Lucho, Hansi. Wiec to musi w jakis sposob dzialac.

Nakladanie kar finansowych na milionerow mija sie z celem

0

ale dzis Benfica przejedzie sie po tych cwaniaczkach z madrytu

0

I jeszcze kilku innych nie powinno zagrac jakby sedzia umial dawac zolte i czerwone realowi

9

aha, czyli rm totalnie sie wywalil na uefa z ta swoja superliga, a ci dalej ich chronia...

3

yamal 4.5 ale chyba za nazwisko

11

To widac na ile te algorytmy sa warte skoro Yamal nie schodzi nigdzie ponizej 7

3

Cancelo 7 a Jamal 4? Serio ktos mysli, ze dzis tylko 3 ptk roznicy bylo miedzy nimi?

5

jezu, jaka fatalna dyspozycja jamalka...

4

yamal drybling w stylu ronaldo - duzo machania nogami, zero korzysci

10

Bernal!!! Lets gooo

5

Dla mnie to jest powalone

0

Nie wiem, te wszystkie posty religijne nie powinny byc akceptowane przez klub sportowy.

1

Jesli Rayo i Brugia strzelily im po trzy gole, to my mozemy strzelic 6 jesli nie bedziemy miec pecha pod bramka. Pytanie ile stracimy

3

"Historyczny bramkarz Barçy: Víctor Valdés.

Bramkarska legenda Hiszpanii: Víctor Valdés."

Swoj chlop!

4

Jeden z najgorszych transferow w histrorii.

0

@Marusek Skad wiesz co bylo na zamknietym spotkaniu?

6

Zobaczymy, jestem dobrej mysli. Pamietam, gdy przegralismy 4-0 z PSG to wtedy bylismy w tragicznej formie, a nie minelo 3 tygodnie i juz do rewanzu podchodzilismy w niesamowitej dyspozycji, co zaawocowalo historycznym awansem zreszta.

0

"Terapia Flicka z drużyną" – trener i piłkarze przez godzinę prowadzili sesję samokrytyki.

Mega, mam nadzieje na reakcje w meczu z Levante

1

@Symson niby tak, chociaz planowali miesiac na poczatku, a rewanz z Atleti bedzie juz grubo ponad miesiac od jego kontuzji, wiec raczej nie pospieszaja tu nic

0

Powiedzialbym, ze jesli Club Brugge moze strzelic 3, to my mozemy strzelic 4. Ale niestety nie mamy na to formy obecnie

26

A przerwa od telefonu tez w tym jest?

30

Niestety sedziowie zinfantylizowali ten sport. Nie lezysz na murawie? Nie licz na jakakolwiek interwencje VARu czy sedziego. A jak lezysz to masz jakas tam szanse, ze jednak moze ktos zauwazy.

1

@kejdzi jakby sedziowie tak cie ruchali, to tez bys w koncu stracil panowanie nad soba

9

vinicius - pilkarz, ktory sprowadzil wokism do pilki noznej. tfu

5

Dwumecz nadal otwary, Benfica jeszcze ich przemagluje na tym ich stadioniku za 5 groszy

0

Moze ktos mi powiedziec po co jest VAR jak sedzia ma prawo z niego nie skorzystac? Przeciez te balwany maja tak wybujale ego, ze podejscie do monitora to swietosc. To sie musi skonczyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?