tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Darek123 A potem i tak zatrudnia Ancelottiego albo Zidana
6
Nie czaje, przeciez Arbeloa byl juz porownywany do Jezusa
2
Liga hiszpanska to Barca a potem dlugo, dlugo nic.
2
Nawet bardziej niz wynik cieszy, ze po prostu byli slabsi na boisku niz Benfica. Mowili przeciez, ze po wygranej z Villarealem i Monaco oni sa nie do zatrzymania juz
4
Pieknie, dostali to na co zasluzyli
1
Ktokolwiek byle nie Lewy
3
Im wiekszy balonik tym mocniej pierdyknie. Chyba, ze bedzie mial farta Zidane'a, wiec jeszcze go totalnie nie skreslam.
10
Zakaz sedziowania druzyn ze swojego kraju ma w teorii chronic rywali, ale tak naprawde chroni nas
0
@dmcteam w drugiej juz gladko, grali na innym poziomie
1
Dwa W pod rzad. Trzeba budowac nowa serie i byc dobrej mysli
10
@Quero20718 przeciez mial realny wklad w gole, nie wiem czego ludzie czasem od niego chca jeszcze
0
dramat Lewy....
0
Pamietam jak nam zabrali tego gola, to byl taki cock block moment, ze az mialo sie wrazenie, ze nie wygralismy tego meczu koniec koncow
1
Miesiac czyli poltora miesiaca
0
Niby spalone to czysta matematyka, ale w takich przypadkach jest dużo miejsca na interpretacje gdzie zaczyna, a gdzie kończy się ręka
4
Roony wystep niczym Douglas kiedys
7
To chyba w obecnej sytuacji nie moga powiedziec, ze fartownie wylosowalismy
2
W drugiej polowie pojdzie, spokojnie
1
@Kgorecki2500 ale bedzie grane w 4k
1
@Gacu95 wkurza ze tyle razy gramy w niedziele o 21
0
Na pewno nie jest to niemozliwe.
0
@wpwelement ten moment, gdy widzisz polajkowane predykcje, ktore sie sprawdzily
0
@RC28 czyli to co na finalne, tak samo bylo slychac, ze sa za realem
2
Zgoda, smiejemy sie teraz z realu, ale wtedy nasza szatnia tak samo byla przepelniona swietymi krowami, to bylo wrecz apogeum jak nas obejmowal. Nie dalo sie nic zrobic z tymi graczami
5
@Cules69 Zidan nie jest dobrym trenerem. Mial mase farta i sedziow
2
I ta arogancja w stosunku do Leo. Ciężka noc dla madrytczoka
16
@Jakchcesz a real powinien sobie radzic na luzie z drugoligowcem. Co mowi to o ich poziomie?
11
@krzywy czy dawno to nie wiem, klasyki z poprzedniego sezonu to byl dramat przeciez. Tam brakowalo tylko sedziego w trykocie bialych, bo bardziej ewidentnie stronniczym to nie dalo sie juz byc.
0
@Midast chyba Cie...
0
@Pedri16Future psychologia - ludzie najczesciej zapamietuja poczatek i koniec czegos