7

@Darek123 A potem i tak zatrudnia Ancelottiego albo Zidana

6

Nie czaje, przeciez Arbeloa byl juz porownywany do Jezusa

2

Liga hiszpanska to Barca a potem dlugo, dlugo nic.

2

Nawet bardziej niz wynik cieszy, ze po prostu byli slabsi na boisku niz Benfica. Mowili przeciez, ze po wygranej z Villarealem i Monaco oni sa nie do zatrzymania juz

4

Pieknie, dostali to na co zasluzyli

1

Ktokolwiek byle nie Lewy

3

Im wiekszy balonik tym mocniej pierdyknie. Chyba, ze bedzie mial farta Zidane'a, wiec jeszcze go totalnie nie skreslam.

10

Zakaz sedziowania druzyn ze swojego kraju ma w teorii chronic rywali, ale tak naprawde chroni nas

0

@dmcteam w drugiej juz gladko, grali na innym poziomie

1

Dwa W pod rzad. Trzeba budowac nowa serie i byc dobrej mysli

10

@Quero20718 przeciez mial realny wklad w gole, nie wiem czego ludzie czasem od niego chca jeszcze

0

dramat Lewy....

0

Pamietam jak nam zabrali tego gola, to byl taki cock block moment, ze az mialo sie wrazenie, ze nie wygralismy tego meczu koniec koncow

1

Miesiac czyli poltora miesiaca

0

Niby spalone to czysta matematyka, ale w takich przypadkach jest dużo miejsca na interpretacje gdzie zaczyna, a gdzie kończy się ręka

4

Roony wystep niczym Douglas kiedys

7

To chyba w obecnej sytuacji nie moga powiedziec, ze fartownie wylosowalismy

2

W drugiej polowie pojdzie, spokojnie

1

@Kgorecki2500 ale bedzie grane w 4k

1

@Gacu95 wkurza ze tyle razy gramy w niedziele o 21

0

Na pewno nie jest to niemozliwe.

0

@wpwelement ten moment, gdy widzisz polajkowane predykcje, ktore sie sprawdzily

0

@RC28 czyli to co na finalne, tak samo bylo slychac, ze sa za realem

2

Zgoda, smiejemy sie teraz z realu, ale wtedy nasza szatnia tak samo byla przepelniona swietymi krowami, to bylo wrecz apogeum jak nas obejmowal. Nie dalo sie nic zrobic z tymi graczami

5

@Cules69 Zidan nie jest dobrym trenerem. Mial mase farta i sedziow

2

I ta arogancja w stosunku do Leo. Ciężka noc dla madrytczoka

16

@Jakchcesz a real powinien sobie radzic na luzie z drugoligowcem. Co mowi to o ich poziomie?

11

@krzywy czy dawno to nie wiem, klasyki z poprzedniego sezonu to byl dramat przeciez. Tam brakowalo tylko sedziego w trykocie bialych, bo bardziej ewidentnie stronniczym to nie dalo sie juz byc.

0

@Midast chyba Cie...

0

@Pedri16Future psychologia - ludzie najczesciej zapamietuja poczatek i koniec czegos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?