1

Nie raz sie przytrafialy nam takie mecze jak Chelsea 2012, gdzie by nic nie wpadło chocby mecz mial trwac drugie tyle.
Szkoda, ze to tylko dziala w jedna strone...

0

@FCB_dimiC BVB ich wyjasni

0

@Kgorecki2500 tym razem juz na pewno nie otrzymaja mojego glosu

1

@NeroTFP1 City przed Pepem mialo wieksze osiagniecie w LM niz w jego pierwszych 4 sezonach. Wiec klub zaliczyl regres przez niego, mozna isc tym tokiem rozumownia

0

@patrykzmc2000 dlatego najlepsze wyjscie to Xavi na jeszcze jeden rok i przez ten czas mocno pracowac nad Kloppem. Flicki, Marquezy itp to kolejna niewiadoma

0

@NeroTFP1 i dlatego statysyki bez kontekstu dzialaja jak klamstwa

1

Zaklad na awans realu poszedl, wiec dzis wygram tak czy inaczej

1

Chciał ustrzec nas przed stratą jednej bramki, a przez taką decyzję straciliśmy potem 4.

0

@denying 100, pelna zgoda

0

@P33ck Jakbyśmy utrzymali momentum i doszli do finału to może by zmienił zdanie. A tak teraz przyjdzie kolejny trener zagadka na pewno.

3

I teraz klub przejdzie duże zmiany, zwłaszcza Xavi odejdzie, tylko dlatego, że Araujo popełnił błąd życia. 11v11 byliśmy lepsi w tamtym i tym meczu, nie wiem co chłop miał na myśli sięgając po taki środek jakbyśmy wisieli na włosku w 89 minucie. Był hype, było momentum, było (w końcu) zaangażowanie i wszystko poszło się walić przez jedną indywidualną akcję. To boli inaczej niż wszystko inne porażki.

Xavi powinien zostać, zespół w końcu ruszył, ale teraz to na pewno nie zmieni decyzji i nie ma co go winić. Natomiast na rynku jest okropna posucha, jedyny trener, który byłby na pewno w stanie popchać ten zespół do przodu to Klopp, ale idzie na roczny urlop i tym bardziej szkoda, że Xavi nie dotrenuje nas do tego czasu.

Pamiętam jak w 2016 złapaliśmy czerwo przeciwko Sevilli w finale CdR i wtedy Iniesta i Messi ponieśli zespół we dwójkę i strzeliliśmy oba gole będąc już w osłabieniu. Tego zabrakło wczoraj, ale trudno winić pozostałych, ta dwójka to GOATy. PSG było paskudnie słabe, nawet w przewadze i zachwyty komentatorów po meczu wołały o zgrozę do nieba, ale ciężko oczekiwać, że ktoś spojrzy na kontekst, a nie tylko na sam wynik. Wielka szkoda, za rok już nie będzie tak łatwo.

Dzisiaj City niech chociaż przejdzie, ale znając szczęście realu to niczego się nie spodziewam.


8

"Mbappe zjadł Barçę"
Fatalne 180 minut, ale pismak mówi o pożarciu. Dlatego nie czerpie się wiadomości z mainstreamowych mediów...

1

@jakub1906 tak czesto robie z realem, zabezpieczam sie finansowo, a jak odpadna to i tak wieksza radosc niz z hajsu

1

@NeroTFP1 ciekawe, ze jeszcze do tej ceremonii uzwaja prawdziwych kobiet

5

@macio_944 widzac cos takiego a potem kompilacje z realem ciezko nie miec wrazenia, ze to wszystko nie jest ukartowane

1

@insp1re U mnie tez BCS byl ostatnim serialem aktorskim, ktory obejrzalem. I zamiast ogladac cos nowego pewnie wroce do Breaking Bad od poczatku

1

@Recha_0684 udlao im sie, czy Polska jest jeszcze odporna na tych faszystow?

0

Xabi ratuje nowe pokolenie trenerskie, oprocz niego nikt w sumie nie sie nie pojawia. Szkoda, ze predzej czy pozniej obejmie real

10

Lecimy Xavi po nasze! Pełna wiara w Ciebie, Generale!

3

@Kidd co przelecial nad bula to jego

0

@sintesox Operatorzy kamery go nienawidza. Cos pieknego

1

@Rust_Cohle Niech podtrzymaja passe w PL teraz

1

@BorzyKrzys Ona jest wieksza niz cala wyborcza razem wzieta

0

@tristan87 120 tys. aborcji rocznie, gdy urodzen jest ponizej 300 tys. Co ona bierze?

3

@Loszo tak i brac w jego miejsce kolejnych najemnikow jak gomes, ktorzy maja gdzies ten klub

0

@Tabaluga37 ronaldo mial i to bardzo duzo

0

@tbas Wspolny mianownik?
Xavi

0

@AmigoBlancos chetnie zobacze go w realu

1

Gdyby nie te oczojebne buty, to by w ogole mbapcoka nie bylo widac. Nie wiem jak ludzie tutaj moga go uwazac za nr 1 na swiecie

0

@krefi10 nie ma czego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?