tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Obstawiam, ze na przekor wiekszosci predykcji, zagra bardzo dobrze
12
@DonAndrzejos nie powiedziałbym, żeby real był poza zasięgiem dla innych drużyn
0
Odnośnie tłumaczenia okładki Sportu - nie znam hiszpańskiego, ale widziałem tłumaczenie na angielski na X i piszą o tym, że Pep opuszcza Madryt żywym, w sensie, że City przetrwało. I to w sumie ma więcej sensu
1
@kiper09 usmazy leciutko. PSG 1-2 Barca
6
@suszini kibicuje Barcie, nie lidze, wiec im czym predzej RM odpadnie tym lepiej
0
@supraomnes1 7-1 od razu
0
@Xpert77 poplynales z tym najlepszym zawodnikiem
0
@TheNekro94 ok, screen poszedl
3
@kuz ciezko sie gra na bernabeu w LM, ale tez prawda, ze Pep byc moze niepotrzebnie buduja jakas mityczna otoczke wokol tego miejsca
6
@TheNekro94 Barca chociazby?
1
@maciej9611 nie no bez przesady, 160 minut do konca pojedynku a Ty takie teksty rzucasz? Pierwszy gol zwlaszcza to fart 100%
40
Z 0.13xG wyciagneli 2 gole. Kwintesencja przescieradel
0
@tarantino10 I wlasnie strzelili plychte jak to pisalem, ja jebix
0
@macio_944 100%, dlatego zero podjary poki co
0
@tbas City to rasisci. Jak smia stawiac sie zespolowi, gdzie gra chodzaca swietosc
0
@Tasde 100% zgody
0
@alone49 z tym, ze wszystko praktycznie juz jest na PC, wiec ekskulzywnosc na szczescie dla graczy umiera
24
No to dorzucił ładnie do pieca, Lucho. Troche w nie jego stylu, żeby mówić tak o swoim koledze, więc raczej jest to zagrywka psychologiczna.
0
@SkilledHydra16 ciezko pojąć dlaczego poszedl do psg
0
zabojad bedzie cienko piszczal jutro
0
Dzisiaj City musisz!!! Chociaż trzeba przyznać, że nastroje nie panują już tak optymistyczne jak rok temu.
1
@DonAndrzejos lol
2
Fajny wywiad. Lecimy z żabojadami!
1
Jestem za zatrzymaniem Xaviego. A potem spróbować ściągnąć Kloppa.
0
@Borneo ale tez jest inwazja na granicy
1
pilarsko madryt nie powinien miec argumentow w tym dwumeczu, tyle, ze to jest madryt i ich gole z czapy...
0
@Kidd nie od Disneya, a jedynie na platformie Disneya
2
@tbas jakie oplaty blik? zarownwo przy przlewach jak i wyplatach przez blik nic nie mam, niezaleznie od banku/bankomatu
0
@ViscaelBarca2007 Iniesta, easy. W klasykach Modrid nie mial nic nigdy do powiedzenia, gdy na boisku byl Anders.
0
@DIPENSE tacy ludzie to maja spolki i te zmiany i tak ich nie dotycza