0

@tbas Obstawiam, ze na przekor wiekszosci predykcji, zagra bardzo dobrze

12

@DonAndrzejos nie powiedziałbym, żeby real był poza zasięgiem dla innych drużyn

0

Odnośnie tłumaczenia okładki Sportu - nie znam hiszpańskiego, ale widziałem tłumaczenie na angielski na X i piszą o tym, że Pep opuszcza Madryt żywym, w sensie, że City przetrwało. I to w sumie ma więcej sensu

1

@kiper09 usmazy leciutko. PSG 1-2 Barca

6

@suszini kibicuje Barcie, nie lidze, wiec im czym predzej RM odpadnie tym lepiej

0

@supraomnes1 7-1 od razu

0

@Xpert77 poplynales z tym najlepszym zawodnikiem

0

@TheNekro94 ok, screen poszedl

3

@kuz ciezko sie gra na bernabeu w LM, ale tez prawda, ze Pep byc moze niepotrzebnie buduja jakas mityczna otoczke wokol tego miejsca

6

@TheNekro94 Barca chociazby?

1

@maciej9611 nie no bez przesady, 160 minut do konca pojedynku a Ty takie teksty rzucasz? Pierwszy gol zwlaszcza to fart 100%

40

Z 0.13xG wyciagneli 2 gole. Kwintesencja przescieradel

0

@tarantino10 I wlasnie strzelili plychte jak to pisalem, ja jebix

0

@macio_944 100%, dlatego zero podjary poki co

0

@tbas City to rasisci. Jak smia stawiac sie zespolowi, gdzie gra chodzaca swietosc

0

@Tasde 100% zgody

0

@alone49 z tym, ze wszystko praktycznie juz jest na PC, wiec ekskulzywnosc na szczescie dla graczy umiera

24

No to dorzucił ładnie do pieca, Lucho. Troche w nie jego stylu, żeby mówić tak o swoim koledze, więc raczej jest to zagrywka psychologiczna.

0

@SkilledHydra16 ciezko pojąć dlaczego poszedl do psg

0

zabojad bedzie cienko piszczal jutro

0

Dzisiaj City musisz!!! Chociaż trzeba przyznać, że nastroje nie panują już tak optymistyczne jak rok temu.

1

2

Fajny wywiad. Lecimy z żabojadami!

1

Jestem za zatrzymaniem Xaviego. A potem spróbować ściągnąć Kloppa.

0

@Borneo ale tez jest inwazja na granicy

1

pilarsko madryt nie powinien miec argumentow w tym dwumeczu, tyle, ze to jest madryt i ich gole z czapy...

0

@Kidd nie od Disneya, a jedynie na platformie Disneya

2

@tbas jakie oplaty blik? zarownwo przy przlewach jak i wyplatach przez blik nic nie mam, niezaleznie od banku/bankomatu

0

@ViscaelBarca2007 Iniesta, easy. W klasykach Modrid nie mial nic nigdy do powiedzenia, gdy na boisku byl Anders.

0

@DIPENSE tacy ludzie to maja spolki i te zmiany i tak ich nie dotycza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?