tarantino10
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Wygrac 2 kolejne mecze i jest po wszystkim. Getafe jest mocne, ale bez przesady, nadal jestesmy faworytami.
1
Mierdy maja 4 ciezkie wyjazdy, w tym 3 pod rzad. Nie mozna tego przegrac
9
@Masp y co? A za co ma Lewy grac jak co wejdzie na boisko to stoi nieuzyteczny i bez ruchu? Ferran jest w lepszej formie i bardziej przyszlosciowy to gra.
0
@Mat1079 tylko, ze nasza przewaga stopniowo rosnie, a ich stopniowo malala az w koncu oddali prowadzenie City
1
No mecze o 21:30 to jest gruba przesaada. Ja nie mam pojecia kto to wymysla
4
@Guillegavira Przeciez odpoczywal caly tydzien
7
Sklad Sportu albo Marki. Oby zwyciezyc, bo 9 ptk szybko moze stopniec
0
Ale stresik dzisiaj. Trzeba to koniecznie wygrac
0
@ousmanedembele10 ale w obu przypadkach bylismy blisko
3
Trzeba sie zmotywowac i isc po te 100 ptk
0
Dobry jest? Nigdy go nie oglądałem w akcji
11
Czy jest jakis zawodnik, ktorym nie interesowaloby sie Chelsea?
1
A kto pozwolil temu szczurowi wyjsc z kanalizacji na swiatlo dzienne?
0
To prawda, nie dosc, ze popelniono bledy na nasza niekorzysc, to wszystko stykowe zawsze szlo dla Atleti. Szkoda. Teraz trzeba zamknac lige czym predzej i powalczyc o te 100 ptk, a za rok ruszamy ponownie.
4
I dlatego jest ich trenerem i jego pozycja jest bardzo mocna.
0
@szela1899 Trzeba wygrac wszystko do konca i nie ryzykowac utraty przewagi w zadnym meczu. Ale racja, Bernie niech dochodzi do siebie powoli
0
@Adam065 Bo niefartownie stracilismy gracza w 1 meczu. Inaczej nie byloby tematu
4
Ah, martwi, ze kontuzja Bernala caly czas sie przedluza.
1
Mam nadzieje, ze to juz jego ostatnia kontuzja i oby zostal
8
Musso babol przeciwko Sociedad, a z nami wszedl na jakies chore wyzyny bramkarskiego fachu.
Nowe, nie znalem...
2
Ale sie zdziwi jak wygramy za rok
0
Widze na powaznie wzial sie za trenerke...
3
Ale ich wyjasnili, Jezuniuuu
31
To cos niewyobrazalnego, ze valverde strzela hattricka w meczu z City, gdy powinien robic odsiadke za atak bokserski
5
Super wiadomosc
5
A mowia o tym, ze sedzia utrzymal ich w dwumeczu dajac im dwa nielegalne gole?
1
@hugz tj. pisalem wczoraj - Atleti bedzie w finale i bedzie ciekawie, bo tym razem nie beda miec juz realu, zeby im oddac puchar za darmo
0
"Nigdy nie widziałem, żeby worek pieniędzy strzelił gola" Autor chyba zapomniał o tym. Bo nie wiem co ma na celu to wyliczanie transferów. Zabrakło nam szczęścia, a nie jakiejś rewolucji. Wole opierać się na La Masii, niż rujnować klub poprzez kupowanie Coutinho, Demble, Grizmana za prawie pół miliarda.
57
Ta sytuacja zabila nasze cale momentum, bo po 2-0 wygladalismy jakbys mieli zrobic 4 do przerwy. Niesamowitego pecha mamy, to sie powinno studiowac wrecz.
1
@Pablozeusz czyli Eric mial pozowlic gosciowi strzelic gola, ktory zamyka cala rywalizacje czy jednak dograc te 20 minut w 10 i dalej miec wynik kontaktowy?