14

Wygrac 2 kolejne mecze i jest po wszystkim. Getafe jest mocne, ale bez przesady, nadal jestesmy faworytami.

1

Mierdy maja 4 ciezkie wyjazdy, w tym 3 pod rzad. Nie mozna tego przegrac

9

@Masp y co? A za co ma Lewy grac jak co wejdzie na boisko to stoi nieuzyteczny i bez ruchu? Ferran jest w lepszej formie i bardziej przyszlosciowy to gra.

0

@Mat1079 tylko, ze nasza przewaga stopniowo rosnie, a ich stopniowo malala az w koncu oddali prowadzenie City

1

No mecze o 21:30 to jest gruba przesaada. Ja nie mam pojecia kto to wymysla

4

@Guillegavira Przeciez odpoczywal caly tydzien

7

Sklad Sportu albo Marki. Oby zwyciezyc, bo 9 ptk szybko moze stopniec

0

Ale stresik dzisiaj. Trzeba to koniecznie wygrac

0

@ousmanedembele10 ale w obu przypadkach bylismy blisko

3

Trzeba sie zmotywowac i isc po te 100 ptk

0

Dobry jest? Nigdy go nie oglądałem w akcji

11

Czy jest jakis zawodnik, ktorym nie interesowaloby sie Chelsea?

1

A kto pozwolil temu szczurowi wyjsc z kanalizacji na swiatlo dzienne?

0

To prawda, nie dosc, ze popelniono bledy na nasza niekorzysc, to wszystko stykowe zawsze szlo dla Atleti. Szkoda. Teraz trzeba zamknac lige czym predzej i powalczyc o te 100 ptk, a za rok ruszamy ponownie.

4

I dlatego jest ich trenerem i jego pozycja jest bardzo mocna.

0

@szela1899 Trzeba wygrac wszystko do konca i nie ryzykowac utraty przewagi w zadnym meczu. Ale racja, Bernie niech dochodzi do siebie powoli

0

@Adam065 Bo niefartownie stracilismy gracza w 1 meczu. Inaczej nie byloby tematu

4

Ah, martwi, ze kontuzja Bernala caly czas sie przedluza.

1

Mam nadzieje, ze to juz jego ostatnia kontuzja i oby zostal

8

Musso babol przeciwko Sociedad, a z nami wszedl na jakies chore wyzyny bramkarskiego fachu.
Nowe, nie znalem...

2

Ale sie zdziwi jak wygramy za rok

0

Widze na powaznie wzial sie za trenerke...

3

Ale ich wyjasnili, Jezuniuuu

31

To cos niewyobrazalnego, ze valverde strzela hattricka w meczu z City, gdy powinien robic odsiadke za atak bokserski

5

Super wiadomosc

5

A mowia o tym, ze sedzia utrzymal ich w dwumeczu dajac im dwa nielegalne gole?

1

@hugz tj. pisalem wczoraj - Atleti bedzie w finale i bedzie ciekawie, bo tym razem nie beda miec juz realu, zeby im oddac puchar za darmo

0

"Nigdy nie widziałem, żeby worek pieniędzy strzelił gola" Autor chyba zapomniał o tym. Bo nie wiem co ma na celu to wyliczanie transferów. Zabrakło nam szczęścia, a nie jakiejś rewolucji. Wole opierać się na La Masii, niż rujnować klub poprzez kupowanie Coutinho, Demble, Grizmana za prawie pół miliarda.

57

Ta sytuacja zabila nasze cale momentum, bo po 2-0 wygladalismy jakbys mieli zrobic 4 do przerwy. Niesamowitego pecha mamy, to sie powinno studiowac wrecz.

1

@Pablozeusz czyli Eric mial pozowlic gosciowi strzelic gola, ktory zamyka cala rywalizacje czy jednak dograc te 20 minut w 10 i dalej miec wynik kontaktowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?