tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbo80 zawsze u nich
1
@vangoor ale piłkarsko jest dobry
0
@Ricardinio14 trzymam kciuki :)
4
Ja dobrze widzę, w rundzie rewanzowej Barcelona zremisowała 2 mecze, reszta wygrała?
1
@Kgorecki2500 a tacy antysystemowi ci nowi. Każdy polityk to krętacz, każdy
0
@Ricardinio14 a dziś, no powinni :) ale powiedzenie z czegoś się bierze.
PS. Remis :)
2
No Flick trzeba powiedzieć to jasno zrobił niemożliwe, po rundzie jesiennej gdzie mieli 37pkt? 39?. Mogą wygrać z 91pkt ligę, złamali każda statystykę, nikt z tak mała ilością pkt po pierwszej rundzie nie zdobył mistrza. Szacun, zrobili nie możliwe
0
@Rupert_Haubica to pierwszy sezon, akurat on sobie zarzucić nic nie powinien, słaby początek, a później już mocno. Ale za to reszta słabiej i to już jest ciekawe
1
@Kgorecki2500 prawie jakby papieża wybrali
0
@Ricardinio14 mają łatwy terminarz. No ale tam słabo z ławka,
0
@DragonxNF tego nie wiemy. Fakt wychowanek Espanyolu
0
@Dajnatace broni dokładnie tak samo jak pozostali
0
@TysonFCB no mi Madryciok pisze dlatego anulowano gola z końcówki meczu, Mbappe podskoczył, ale piłka go nie trafiła :) oni są jebnięci
0
@DragonxNF Garcia kosztuje 30 baniek
0
@BorzyKrzys myślę że dzięki temu wygra.
0
@MaziFCB no on dał tu karny, ale spalony sytuację uratował
0
@Wojciech123 jak zawiódł? Patrzę wygrał?
1
@pt9 no dziś znowu coubarsi się złapał, źle stał. Ta pierwsza akcja to pech, źle przyjął, no ale z Interem też dużo błędów, a wręcz wielbłądów. Musi odpocząć gra wszystko, a to dziecko
0
Ale trzeba przyznać że Real miał piłkę na 4-4 i moglo być różnie. No źle wygląda taktycznie Barca w obronie, te granie cały czas 1-1 obrońcy i spalone na centymetry, za grube to jest.
0
@greedo po Interze znowu go połowa La bamby wywalała na rzecz Cassado :)
0
@Filipem to nie jest do końca wina obrony, pomoc straci piłkę i leci od razu wrzutka za bardzo wysoka linia obrony, to problem taktyki zespołu.
1
@TaughtMule przecież eleven to raczej są kibice Barcy, a na pewno nie stronnicze za Realem.
0
Leverkusen xg 2.3, BVB 1.4 wynik 2-4
0
@Sapos93 Ferran 3 asysty :)
0
@Jersi1 Wojtek wpuścił ostatnio 12 bramek w 4 meczach. Strzałów 14. To katastrofa
0
@FcBforever221 niestety w to nie wierzę, a trochę bym się cofnął
0
@ladypuyol on ogólnie byś średni, ale wygrywaliśmy, miał kilka dobrych meczy. To nie jest bramkarz do Barcy obecnie szukać musimy kozaka jakiegoś który zacznie coś dawać
0
@Hubertusk gdzie jest var
0
@Szmulek będzie ręka
0
@martiniloca to w dużej części błąd taktyczny a nie obrony, strata w środku powoduje że obrona jest na środku boiska i to jest problem