2

@macio_944 tu błędy są ustawienia, na kilometrze stoją, proste piłki i sam na sam. Stara w pomocy i jep kontra każdy z nami tak gra

0

@blakkudium fajnie Cubarsi pilnuje napastnika mistrzowie

2

Gdzie te wasze 4-0.

0

@maroon mieli ten przepis zmienić

0

@alianta2 najwiekszy winny z Interem, ale wszyscy walą tylko w Araujo

1

Cubarsi 4 gol, a Wojtek nie lepszy, ale będzie spalony.

0

@Katalonik97 Balde miesiąc w piłkę nie grał. Lewy potrzebuje rytmu

0

@GTBTP zerknij na swojego ojca, jak ma, to też będziesz mieć

0

@Seledynowy ma bardzo dobry strzał

0

@Gibbon_FCB a co Lewy lepszy? Lewy ma 36 lat, uwierz mi on potrzebuje dużo czasy by wrócić do rytmu.

6

@Roobo ostro, schował chusteczkę, myślę że przy kamerach walili w nocha, nie poszli do łazienki tylko jep przy wszystkich. Co raz głupsze te teorie spiskowe prawicy

0

@FcPortoFan1999 będzie to gruby skandal.

0

@Sccaner bramkarz, wahadło, napastnik skrzydło

0

@FcPortoFan1999 to trzeba robić zgodnie z prawem, nie może być tak, że jak się utrzymają to zapłacimy, a jak nie ty to nie. Albo wszystkich traktują tak samo albo do kosza z zasadami

0

@Ojciec5tkidzieci nic, latam z przyjemnością zagranicę kilka razy w roku i dobrze się bawię.
Jutro lecę do Portugalii, dam znać po powrocie jak trzeba.

0

@SelloutCrowd ale my nadal nie jesteśmy 1:1 wiecie o tym prawda? Nie uznano dźwigni Laporty z krzesełkami

2

@chavez mamy ważniejsze miejsca do zmiany, wahadła, napastnik, a ja uparł bym się na zmianę bramkarza.
Może nie obiektywne, ale widziałem dwa razy tego Tah, dobry środkowy, dobry, tyle.

10

Czy mi sie wydaje czy zapomnieliście o meczu wygranym za Xaviego 2-1?

0

To nie jest karny

5

Koles mieszka w Barcelonie, srednia ocen z ostatnich 3 miesiecy 8.3!
Koszt 20-30 baniek, czas na nowego w bramce


0

@ViscaelBarca2007 I to jest ogromny błąd, każdy zespół który wygrywa lige mistrzów, walczy w Europie ma mega kozaka na bramce. A nie popierdółki jak my

0

@BORO_12 Koles kosztuje 20 baniek, brac, wkurza mnie to ze sie nim nie interesujemy, jest naprawde zajeb. zaraz bedzie za pozno. wystarczy pogonic Pene i Wojtka, nie trzeba TS sprzedawac, jak sie okaze lepszy to TS na ławke, a jak mu sie nie podoba to trudno.

1

@July_6_BcN nie chciałem tego wprost napisać :D Ale cos czuje ze jest naprawde sporo kobiet co po prostu nie chce być w ciąży, ale dziecko chce, nawet kolejne. Duży proboem obecnie to posaiadanie tylko 1 dziecka, kolejnego nie chce bo nie chce znowu przechodzić ciąży

0

@Wojciech123 Faceci tez zdradzaja to po pierwsze.
Kobiety potrzebuja emocji w zwiazku, a nie syndromu miłego faceta, ale to nie znaczy ze musi byc łobuz, tylko że łobuz właśnie miłym facetem nie jest i to je kreci, sa emocje wiec sa podjarane, a nie facet co wszystko jej daje i za nia lata, na wszystko sie zgadza, nie ma zdania, pasji itd.

2

Wykorzystać fakt słabej obrony, ale pomoc, atak Real ma mocny. Wiec my tez mamy robote do zrobienia. Araujo ławka.

0

@FcPortoFan1999 No to remis i tez dadza radę. :)

1

@July_6_BcN Cos czuje ze ta kontrolowana imigracja, ale kontrolowana musi u nas sie wydarzyć bo my znikniemy z planety jako naród. Po drugie jak piszesz mega wsparcie tym co nie mogą, A ostatni pomysł to powinien być "urodze ci dziecko +" :) Jak kobiety nie chca byc w ciazy to niech ktos za nie będzie :D

0

@Carlosss Gówno prawda, statystyki mowia co innego, dobry poczatek, ale to calego zespołu, później juz duzo słabiej, słuszna ławka

0

@FcPortoFan1999 A co nas obchodzi kto. :D Kołobrzeg piekne miasto, Siedlce zaraz za nim :P

2

@July_6_BcN Czytając odpowiedzi to nie ma nic co Państwo moze zrobić by poprawic krytyczny stan demograficzny, 800+, mieszkania itd, nic to nie da. Po prostu obecne społeczeństwo nie chce smyczy, chce wolności itd. Kobiety nie chca byc w ciąży.
Ja tylko moge napisać mam i to jest piękne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?