0

@szymonekk co ci zrobił Fdj?

0

@beter2 wystarczyło by Martin wyjeb. piłke która miał na nodze.

0

I teraz w niedzielę Martin na Gulera.

1

@barcanawieki co za różnica czy będzie się ktoś rzucał czy stał? Czym Wojtek jest lepszy? Obronił coś?

0

@Torto wolę gówno mecz i awans

0

@pato1234 oni stracili 6 i awansowali

0

Na chłodno czlowiek popatrzył na bramki ponownie.
Obrona u nas to chodzące atomówki.
- karny, tak głupi przez Cubarsiego, lautaro czekał na wslizg i podstawił nogę, po co? Po jaka cholere tak ryzykowne zagranie, dał się dzieciak zrobic
- trzeci gol i Martin i Araujo,
- pierwszy błąd Olmo
- 4 Cubarsi pilnuje strzału na radar, koleś przyjmuje piłkę w polu karnym, odpala fajkę i zastanawia się gdzie strzelić, Cubarsi na 3 metry pilnuje strzału.

Bardzo źle to wygląda w defensywie w temacie indywidualnosciami.

0

@olejtm a co zrobił Fdj?

0

@VeB 1899 remis starczy, wręcz to obowiązek bo będzie nerwowo

0

@michal26 chociażby obronić karny, właśnie to. Wyciągnąć jedna setkę, tyle potrzeba

1

@Aragorn33 tak reaguje że Kur. Fifa daje tych samych idiotow na Var co w poprzednim tak samo krytykowanym meczu. Laporta gówno może, gówno zrobi

1

@Azi no szkoda ze on jako weteran gówno dał. Somer starszy latał jak jeb. Do piłek. Wojtek był, tyle

3

@PatrychoO jest już milion poprawnych tłumaczeń. Na głównej masz jego wypowiedzi, POPRAWNE

7

Czemu nie cofnales tego zespołu po 3-2 :( Inter nic nie potrafiłby zrobić :(

1

@esem91 jak go znam to pewnie mówi, takie życie, walczyliśmy, jest ok, itd.

0

@Kondziubarca ja jebię następny. Na głównej stronie masz poprawne tłumaczenie słów Araujo

2

@parpe to jest fake. Czytałem wypowiedź Araujo i mówił że Gerard był faulowany. Jakiś debil to tłumaczył

0

@DeXt3rVeB wiesz gdzie on to ma. Myślę że od kibiców ekstraklasy wiecznie wiązanki dostaje

0

@vangoor nie wiesz tego

0

@Lionel_Messi10 on na mecz z Realem nie ma prawa wyjść. Teraz tym bardziej

0

@karci0 no 23 letnie dziecko

1

Komentarz usunięty

0

@Kondziubarca to musi być fake

0

@Aragorn33 bramkarza Espanyol brać. Ale pewnie zadowoleni z darmowego Wojtka

4



On dumny

1

@Starrk jeszcze mbappe ligę i Pichhini może złapać.

0

@mekston dokładnie ci sami

0

@FabianekMrozek a ile setek wyciągnął Sommer? Na tym polega bramkarz

1

@mekston zobacz kto był na varze, dwóch Holendrów, dokładnie ta sama dwójka szmat co w pamiętnym poprzednim wale

0

@FabianekMrozek na 8 celnych strzałów, to jakaś patologiczna statystyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?