tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymonekk co ci zrobił Fdj?
0
@beter2 wystarczyło by Martin wyjeb. piłke która miał na nodze.
0
I teraz w niedzielę Martin na Gulera.
1
@barcanawieki co za różnica czy będzie się ktoś rzucał czy stał? Czym Wojtek jest lepszy? Obronił coś?
0
@Torto wolę gówno mecz i awans
0
@pato1234 oni stracili 6 i awansowali
0
Na chłodno czlowiek popatrzył na bramki ponownie.
Obrona u nas to chodzące atomówki.
- karny, tak głupi przez Cubarsiego, lautaro czekał na wslizg i podstawił nogę, po co? Po jaka cholere tak ryzykowne zagranie, dał się dzieciak zrobic
- trzeci gol i Martin i Araujo,
- pierwszy błąd Olmo
- 4 Cubarsi pilnuje strzału na radar, koleś przyjmuje piłkę w polu karnym, odpala fajkę i zastanawia się gdzie strzelić, Cubarsi na 3 metry pilnuje strzału.
Bardzo źle to wygląda w defensywie w temacie indywidualnosciami.
0
@olejtm a co zrobił Fdj?
0
@VeB 1899 remis starczy, wręcz to obowiązek bo będzie nerwowo
0
@michal26 chociażby obronić karny, właśnie to. Wyciągnąć jedna setkę, tyle potrzeba
1
@Aragorn33 tak reaguje że Kur. Fifa daje tych samych idiotow na Var co w poprzednim tak samo krytykowanym meczu. Laporta gówno może, gówno zrobi
1
@Azi no szkoda ze on jako weteran gówno dał. Somer starszy latał jak jeb. Do piłek. Wojtek był, tyle
3
@PatrychoO jest już milion poprawnych tłumaczeń. Na głównej masz jego wypowiedzi, POPRAWNE
7
Czemu nie cofnales tego zespołu po 3-2 :( Inter nic nie potrafiłby zrobić :(
1
@esem91 jak go znam to pewnie mówi, takie życie, walczyliśmy, jest ok, itd.
0
@Kondziubarca ja jebię następny. Na głównej stronie masz poprawne tłumaczenie słów Araujo
2
@parpe to jest fake. Czytałem wypowiedź Araujo i mówił że Gerard był faulowany. Jakiś debil to tłumaczył
0
@DeXt3rVeB wiesz gdzie on to ma. Myślę że od kibiców ekstraklasy wiecznie wiązanki dostaje
0
@vangoor nie wiesz tego
0
@Lionel_Messi10 on na mecz z Realem nie ma prawa wyjść. Teraz tym bardziej
0
@karci0 no 23 letnie dziecko
1
Komentarz usunięty
0
@Kondziubarca to musi być fake
0
@Aragorn33 bramkarza Espanyol brać. Ale pewnie zadowoleni z darmowego Wojtka
4
On dumny
1
@Starrk jeszcze mbappe ligę i Pichhini może złapać.
0
@mekston dokładnie ci sami
0
@FabianekMrozek a ile setek wyciągnął Sommer? Na tym polega bramkarz
1
@mekston zobacz kto był na varze, dwóch Holendrów, dokładnie ta sama dwójka szmat co w pamiętnym poprzednim wale
0
@FabianekMrozek na 8 celnych strzałów, to jakaś patologiczna statystyka